Сонник пошта до чого сниться пошта уві сні за сонником Астроскоп

Ви несподівано для себе побачили поштову скриньку уві сні і тепер поспішайте запитати у сонників – що це значить? До чого може привидітися пошта або посилка, отримана на ній? Сонники одноголосно дають дуже хороший прогноз. Посилка віщує якийсь приємний сюрприз, а пошта або поштову скриньку отримання добрих вісток. Однак частина тлумачів має іншу думку з цього приводу, припускаючи, що пошта сниться до швидкого розчарування і втрат.

Бачити пошту уві сні (будівля) – зробите несподіване відкриття; вести здалеку.

Пошта в минулому була не тільки способом обмінюватися інформацією, а й єдиним засобом спілкування з людьми, що живуть десь далеко. Тому все, що, так чи інакше пов’язане з поштою, віщує здивування, здивування, несподіванка. Залишилося зрозуміти, зрадієте ви отриманню таких новин? Для цього проаналізуйте відчуття, отримані від цього сну. Якщо ви відчули приємні почуття і радість, несподівана подія вас приємно здивує. В іншому випадку налаштуйтеся морально, що належить про щось засмучуватися.

Бачити уві сні свою поштову скриньку – самотність.

Те, що в сновидінні вдивляєтеся в поштову скриньку, на думку сонників, символізує душевну самотність і порожнечу. Ви чекаєте будь звісточки хоч звідки, і все це тому, що наяву у вас немає людини, здатної підбадьорити і підтримати. Сновидіння варто рахувати не пророчим, а психологічним. Воно повинно навести вас на думку, як вам позбавитися від нудиться самотності.

Бачити уві сні електронну пошту, свою електронну поштову скриньку – до отримання новин. Інакше – заглибленість у роботу. По-іншому – сильна залежність від віртуального спілкування.

Лише в найсучасніших сонниках ви знайдете тлумачення цього сну. У ньому йдеться – електронна пошта приходить уві сні з кількох причин. Або ви дійсно занадто багато часу проводите за комп’ютером і спілкуванням з віртуальними співрозмовниками. Вам варто подумати над цим, поки захоплення не переросло у велику залежність і відхід від реального світу. Або ви в силу своїх професійних інтересів і справ очікуєте важливих звісток за допомогою мережі інтернет. Пошта в даному випадку послана вашою підсвідомістю як закономірна реакція на думки і почуття, пережиті наяву.

Бачити уві сні, що отримуєте посилку – несподіваний сюрприз.

Про характер цього сюрпризу ви можете судити на основі своїх відчуттів, отриманих від цього сну. Якщо вміст посилки вас здивувало і порадувало, значить, наяву чекає море приємних емоцій. І навпаки – посилка негативного змісту віщує розчарування і печаль. Точніше скласти прогноз вам допоможе аналіз образів, побачених уві сні. Дізнайтеся в сонниках, що означає той чи інший предмет, що знаходиться в адресованій вам посилці.

Бачити уві сні, що відправляєте посилку – спроби позбутися негативних якостей і звичок.

Якщо сновидіння мало конкретний сюжет, і ви точно пам’ятаєте – кому і що ви відправляли в посилці, досить лише уточнити в сонниках значення побачених речей, і вам багато що стане зрозуміло. Якщо ж посилка була загадкою навіть для вас, ви не бачили її вміст і не знали, кому вона адресована, значить, таким чином ви намагаєтеся позбутися раз і назавжди від чогось обтяжуючу і сильно заважає. Ви відправляєте це "щось" далеко від себе, в нікуди. З точки зору психології сон дуже позитивний. Він звільняє ваші думки і почуття від раніше накопичених неприємних емоцій.

Сонник Міллера: Пошта

До чого сниться Пошта в Сучасному сонник

Наснилося пошта – це знак про те, що наяву вам судилося отримати якісь неприємні новини, крім того вас чекає низка невдач в різних сферах життя

Листоноша уві сні за сонником Міллера

Листоноша приніс вам листа в сновидінні – до отримання поганих звісток

Листоноша постукав або подзвонив вам в двері – до незапланованого візиту

Листоноша пройшов повз вашого будинку – до низці сумних подій

Віддали своє лист листоноші для відправки – до образи з боку людей, які відносяться до вас неприязно

Спілкувалися з листоношею – до подій, які змусять вас стати мимовільним учасником якогось скандалу

Листоноша за сонником Цвєткова

Сучасний сонник: Листоноша

Листоноша пройшов повз вашого будинку і не залишив пошту – до смуток і розчарувань

Відправляли листа через листоноші – до душевної рани з вини ревнощів і заздрощів

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ