Сонник Прайд леви. До чого сниться Прайд леви бачити уві сні – Сонник

Сонник Прайд леви наснилося, до чого сниться уві сні Прайд леви? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Прайд леви, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Морські леви

Сонник – б’ються леви

Сонник – Тигри, леви, пантери

Напевно, навколо Вас і Вашої родини буде вибухонебезпечна ситуація, яку ви будете утримувати в мирному стані усією своєю силою волі.

Вам це вдасться, а ось матері – немає.

Сонник – Чорна свиня леви чорні собаки люди в чорному

Сонник – 2 тигра

Можливо, перейдете в якесь нове суспільство, де доведеться адаптуватися.

Впораєтеся, все вийде в кінці кінців.

Сонник – Дивний сон

Сонник – Дивний сон

Сонник – Скачки

Сонник – Скачки

З одного боку, відкрита Клітка з Левами, що ні Виходять, з Інший – Кінські скачки, сновидицей зі дивним відчуттям, що вона там і Дивиться на все це.. – наяву підказує про те, що сновидицей зараз Спостерігає або стежить за власними емоції / Реакціями (Леви, Коні – це є Емоції, а Вершники – це Здатність приборкати свої емоції).

І по сну ясно, що ‘Вершники’ вже не справляються, коли одна Кінь випадково падає і вмирає (падіння, провал), друга мало не Скидає наїзника, а третя – сама заходить до Левів (розрив по-полам).

Сон про власний незрозумілому Положенні, що потребують усвідомлення – сновидицей прокинулася в страху і жаху наяву, а скачки Коней уві сні – це такі собі Плани на першість без підготовки, де Леви – роздирають на частини агресивні Емоції, без виходу назовні.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ