Сонник перстень з каменем до чого сниться перстень з каменем уві сні

Уві сні перстень з каменем символізує владу, гарячу любов, а також близькі життєві зміни і поточний стан. Сонник спробує розібратися, до чого сниться настільки приємний образ.

Не ризикуйте!

Привидівся золотий перстень з каменем? Невдовзі розбагатієте і будете жити розкошуючи. Золотий перстень також обіцяє зустріч з людиною, яка стане супутником по життю.

Сонник радить врахувати, кому саме приснився каблучку. Для неодружених сновидцев це ознака близького шлюбу, для самотніх – благополуччя.

Але якщо уві сні примудрилися купити золотий перстень, а на перевірку він виявився підробленим, то ризикуєте втратити багато, заощадивши на малому.

З чого зроблений?

Сонник нагадує: тлумачення сну може разюче відрізнятися в залежності від матеріалу, з якого виготовлений перстень з каменем.

  • Залізний – важка праця, боротьба.
  • Мідний – везіння, радість.
  • Срібний – підпорядкування, влада, сила.
  • Пластмасовий – обман, ілюзія.
  • Скляний – крихкість, нестабільність.

Чи готові?

До чого сниться старовинний перстень з каменем? Ваш супутник призначений вам долею. Бачити зламане кільце погано. Це ознака сварок, злої долі, розлуки.

Наснилася печатка без каменю? Має бути робити серйозний вибір і нести відповідальність. Якщо ж уві сні камінчик випав, то сонник пророкує: майже вирішена справа зірветься.

Якщо пощастило знайти красиве інкрустоване колечко, то познайомитеся з судженим, отримаєте добрі новини і прибуток.

за Міллеру

Добре в сновидінні отримувати в подарунок перстень з каменем. Це означає швидке весілля, щасливе подружжя і загальне достаток.

Радість чи невезіння?

До чого сниться перстень з каменем на пальці? На думку сонника, будете приємно здивовані і зраділи.

Бачити на пальці шикарне кільце уві сні можна в знак того, що ви буквально поб’єте і з першого погляду завоюєте потрібну людину.

Але якщо наснилося, що виріб на пальці тисне, то надмірна емоційність доставить купу неприємностей. Найгірше, якщо каблучка впав з руки. Це ознака розставання і невдач.

відмінні перспективи!

До чого сниться перстень з червоним камінчиком? Уві сні він символізує владу, силу, енергію.

Якщо жінці подарували колечко з червоним рубіном, то вона стане щасливою нареченою. Чоловікові виріб з червоним опалом обіцяє непередбачені витрати.

Всім без винятку сонник гарантує успішний хід запланованих справ і прекрасне самопочуття.

Проблеми або сватання?

Наснилося колечко з чорним каменем? Нудьгуватимете і сумувати. Якщо зазначений образ з’явився уві сні сімейному сновидцу / сновидицей, то отримаєте великі гроші (можливо, спадок) або захворієте.

Холостим чоловікам прикраса з чорним декором обіцяє неприємності, а незаміжнім дівчатам – швидку свадебку.

чекайте!

До чого сниться каблучку з блакитним каменем? Незнайомий чоловік піднесе приємний сюрприз, а якесь незначне подія серйозно вплине на подальшу долю.

Прикраса з блакитним декором так само вказує уві сні на необхідність надати послугу, а сонник обіцяє таємні сльози від образи.

думайте!

Наснилося виріб з синім камінцем? Отримайте, можливо, виграєте величезні гроші, але постарайтеся розпорядитися ними з розумом.

Бачити кільце з синім сапфіром іноді означає, що якась пристрасть виявиться фатальною і погубить. Одночасно образ вказує на потребу в духовному наставнику, вчителя.

бажане здійсниться!

До чого уві сні є перстень з каменем зеленого кольору? Сонник пророкує: абсолютно несподівано отримаєте серйозний прибуток.

Наснилося колечко з зеленим камінчиком? Чекайте спадщини, через якого пересварилися з рідними.

В ночі вам подарували прикрасу з зеленим камінчиком? Наяву виповниться заповітне мріяння, але ви ризикуєте податися спокусі.

закохаєтесь!

Привидівся перстень з рожевим кристалом? Це символ інтуїції та духовної мудрості. Сонник впевнений: вас оточують надійні і віддані люди.

Якщо в ночі кільце з рожевим топазом вам піднесли в дар, то гряде романтичну пригоду.

До чого сниться, що вказане виріб ви втратили або хтось відняв? Бережіть репутацію і остерігайтеся заздрісників.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ