Сонник перли до чого сниться перли уві сні за сонником Астроскоп

Якщо уві сні побачили перли, вам довелося збирати його або робити з перлів намисто, сонники поспішають попередити – наяву вас чекають вельми суперечливі події. Цей образ фахівці в області снів описують досить позитивно. І зовсім інший прогноз підготовлений тим, кому привиділися перловий браслет або намисто.

Приснився перли – до багатства; радість і щастя наяву.

Перли – один з найсприятливіших образів сну. Однак лише в тому випадку, якщо ви бачили розсипи перлів (окремі перлини не зібрані в прикраси).

Наснилася перлина в раковині – приховані таланти, блискуча ідея.

Ви знайдете якусь рідкісну і дорогоцінний скарб в самому собі. Можливо, відкриється досі не відомий вам талант або приховані здібності.

Збирати перли уві сні, робити з перлів намисто – до бідності. Інакше – до сліз.

Наснилися перлове намисто, отримувати в подарунок або дарувати перлове намисто – охолодження відносин, розлучення.

Перли, зібраний в прикраси, несе з собою не дуже сприятливий прогноз. Причому, навіть в тому випадку, якщо ви отримували в подарунок дороге намисто прикраса.

Наснилося перлове намисто або браслет (для жінок) – до багатого покровителя. Інакше – потрапите під чиєсь вплив.

Можливо, наяву ви і не отримаєте побачений дорогий подарунок (це лише символічний образ). Однак підсвідомість посилає сигнал. Браслет або намисто в значенні "кайдани" віщують, що потрапите в сильну психологічну залежність.

Сонник Міллера: Перли

Дівчина отримала перли в подарунок – на щастя, до веселощів і задоволень; до заручин з порядною і врівноваженою людиною

Жінка втратила або прокидається перли – до важких страждань з вини якоїсь страшної печалі

Жінка захопилася красою перлів в сновидінні – до чистої любові до достойній людині і успішним спробам домогтися його розташування

Перли за сонником Цвєткова

Побачити перли уві сні – до сліз

До чого сниться Перли в Сучасному сонник

Якщо жінці приснився розсипався перли – це до нерозуміння, до важкої втрати або до печалі Якщо жінка захоплювалася перлами уві сні, значить наяву вона знайде чисту і взаємну любов.

Приснився сон: Перли – трактування Езотеричного сонника

Любовний сонник: Перли

Після сновидіння про перли, швидше за все, доведеться зіткнутися з неминучим фактом – ваші любовні відносини себе повністю вичерпали, а тому тривати далі вже не можуть Якщо приснилося, що використовували перли для прикраси свого одягу, значить найближчим часом ви направите всі свої сили на відновлення колишніх відносин. Ваша колишня друга половинка виявиться не готова до такого повороту подій, вважаючи, що немає сенсу відновлювати те, що давно і безповоротно втрачено. У даній ситуації найправильнішим особисто для вас буде залишити все на своїх місцях і спробувати зберегти з колишнім коханим чоловіком теплі приятельські стосунки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ