Сонник до чого сниться масло (вершкове, соняшникову)

Вершкове масло довгий час вважалося символом достатку, адже набагато більше було поширено олія — соняшникова, кукурудзяна, лляне та інше. А вершкове ще століття тому могли собі дозволити вживати в їжу лише заможні люди.

Якщо в житті цей продукт був знайомий багатого життя, то до чого сниться масло? Езопівську сонник масло в нічних мареннях вважає вельми неоднозначним символом. Так, на думку тлумача, різні смисли, які може відображати цей бачений вами об’єкт, втілилися в прислів’ях і приказках, різних за своїм значенням і емоційного настрою.

Якщо у вас все йде «як по маслу» — це просто чудово, ну а якщо довелося когось «задобрювати» — то це, швидше за все, таке явище, як корупція, викликає в суспільстві негативні емоції і осуд.

Щоб витлумачити масло, яке вам довелося бачити в сні, потрібно для початку визначитися, що саме ви бачили. Значення снів, в яких фігурували жирові продукти тваринного, рослинного або хімічного походження, будуть різними. Тому спробуємо проаналізувати, що значить, якщо:

  • Вам приснилося масло тваринного походження.
  • Пригрезился рослинний жировий продукт.
  • Масло у ваших мріях було технічним (машинним), косметичним або медичним.

Вершковий достаток

Як вважає Старовинний французький сонник, масло вершкове, побачене уві сні з боку, означає, що незабаром сновидінню варто чекати поповнення в сімействі — у нього народиться спадкоємець або спадкоємиця. Сонник Езопа дає інше тлумачення: багато даного продукту в нічних мареннях — символ того, що ваші справи підуть на лад, а перепони, які вам заважали, зникнуть, немов за помахом чарівної палички. Ну, а гідним завершенням ваших справ стане матеріальний достаток.

Росіянин сонник масло тваринного походження у сні також вважає знаком прийдешньої забезпеченого життя. Якщо ви забруднили в ньому руки, вас очікує якась приємна подія. А бачити, що ви самі користуєтеся маслобойкой, намагаючись отримати з молока кінцевий продукт, — означає, що вам вдасться заробити пристойні гроші, але для цього доведеться неабияк потрудитися.

Примарилось, що ви мажете масло на кусень хліба або шматок свіжої булки, — зможете отримати прибуток, не прикладаючи для цього значних зусиль. Дуже багато уваги тлумачі приділяють тому, що означає в сні продукт з тваринного жиру.

Якщо він був красивого золотистого кольору і приємний на смак, вважає Великий сонник, тобто його — дуже вдалий знак. Бачити таку дію у своїх нічних мареннях означає, що ваші плани здійсняться, а здоров’я буде міцним і не доставить вам ніякого занепокоєння.

Інші сонники вважають, що якщо вам у сні довелося їсти масло, то скоро ви отримаєте важливі знання. Це може бути якийсь секрет або ж курси по підвищенню кваліфікації. Але отримана інформація в будь-якому випадку піде вам на користь, і з її допомогою ви зможете значно поліпшити свій фінансовий стан.

Якщо ж довелося уві сні є вже прогірклий продукт, то це означає, на думку Сімейного сонника, що гроші у вас будуть водитися. Однак для цього вам доведеться дуже добре попрацювати — і швидше за все, праця цей буде фізичною, а не розумовою.

Є холодне масло, з якого насилу вдалося зробити бутерброд, — означає, що вам доведеться докласти зусилля, щоб налагодити відносини з якоюсь людиною. А якщо є бутерброд з вершковим продуктом у вашому сні довелося комусь іншому — швидше за все, вам належить приємне знайомство.

Рослинна везіння

До чого сниться масло, що має рослинне походження, докладно розповідає Алфавітний сонник. Виявляється, дуже багато залежить від того, яким саме воно було у сні. Соняшникова бачити — до фінансового благополуччя та гарного самопочуття.

Оливкова попереджає про те, що потрібно бути уважніше до стану власного здоров’я. Кукурудзяна — теж застережливий знак: у справах ви можете розраховувати тільки на себе, якщо хочете отримати хороший результат і грошову винагороду. А ось лляне подає у сні знак, що навіть без значних зусиль з вашого боку гроші до вас прийдуть — це може бути виграш, спадщину або премія.

Бачити в мареннях, що ви пролили на підлогу жировий продукт, який має рослинне походження, тлумачиться в Соннику пастора Лоффа: це означає, що всі ваші починання будуть успішними. Однак для того, щоб так сталося, вам потрібно буде докласти великі зусилля і не пускати справи на самоплив. Ісламський сонник вважає, що бачити в мріях будь-яке рослинне масло — до безбідного життя, засоби для якої будуть чесно зароблені.

Пролити його на підлогу, говорить Циганський тлумач, — вам потрібно бути дуже уважним, щоб не «втратити» у своїй професійній діяльності. Рослинна олія, пролите на себе самого, бачити ваші грошові надходження збільшаться. Причому це буде не разове «вливання», а, наприклад, збільшення платні або пропозицію більш високооплачуваної роботи.

До чого сниться соняшникову олію, що вам довелося пити в сні? Бачити, що вам довелося пити такий продукт чи є з ним чорний хліб, означає, що вашим родичам знадобиться ваша допомога. І для того, щоб надати її, вам доведеться відвідати їх.

Є у своїх мріях салат, в який було додано рослинне масло, — виходить, незабаром вам належить весела поїздка за місто в дружній компанії. Однак якщо вам довелося бачити подібне в мріях, постарайтеся під час розважального заходу не зачіпати «слизьких» тем. І тоді відпочинок подарує вам чимало приємних вражень.

Якщо у ваших мріях є сцена про те, що ви пішли на ринок, щоб продати рослинне масло, а може бути, купити його, то такий сон обіцяє поліпшення справ. Воно настане завдяки вашої кмітливості і ініціативності.

Для машини і тіла

До чого сниться масло, якщо воно не має відношення до їжі? Бачити цей продукт косметичного властивості, наносити його у своїх мріях на тіло, мазати їм — жінці подібне бачення віщує романтичні пригоди. Також подібні мрії можуть означати і будь-які майбутні веселі розваги.

Ароматичний жировий продукт, яким хто-то в нічних видіннях змащує ваше тіло, на думку Середньовічного сонника, означає, що вас очікує безбідне і радісне життя. Якщо ви отримуєте аромамасло в подарунок — вас чекає щасливий випадок.

Коли в нічних мареннях у вас є завдання змастити машинним маслом якийсь механізм і ви з нею успішно справляєтеся — це означає, що вас чекає професійний ріст. Якщо ви добре впораєтеся з дорученою вам справою, то за цим може послідувати і просування по кар’єрних сходах. Про стосунках з колегами та керівництвом також можна не турбуватися — вони будуть якщо не теплими, то, принаймні, рівними і поважними.

Якщо наснилося оливкове дерево, попереджає Великий словник сновидінь, не поспішайте засмучуватися, що справи йдуть не так, як хотілося б. Тривоги передчасні, дуже скоро все налагодиться, і приводу для занепокоєння немає.

Якщо пригрезился сон, масло в якому опинилося машинним для побутового застосування, повідомляє Тлумач від А до Я, належить велика покупка. Можливо, ця річ виявиться досить дорогий, але в домашньому господарстві без неї не обійтися.

Пригрезившаяся мастило для вогнепальної зброї — наприклад, рушниці — символізує занепокоєння щодо майбутнього дітей. Але не варто переживати: все складеться найкращим чином, хоча, звичайно, діти можуть змусити батьків похвилюватися.

Дуже хорошим символом є каністра автомобільного масла або процес заправки їм автомашини. Це є передвісником веселого подорожі. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ