Сонник нападає собака до чого сниться нападає собака уві сні

Нападає собака по соннику

Добра собака, побачена в сні, уособлює любов і відданість. Якщо ж собака нападає і кусає, то в даному випадку сонник трактує таке сновидіння вельми негативно. Тут абсолютно точно можна говорити про те, до чого сниться злий пес – до зрадництва.

Щоб як можна більш точно розшифрувати привидевшийся сюжет, необхідно звернути увагу на всі подробиці сновидіння і порівняти його з сонником. Трактування змінюється в залежності від особливостей сценарію.

Бачити в сні собаку, нападає на Вас, безумовно до зради близької людини. Це може бути і один, і родич, і коханий, і навіть рідна дитина. Стоїть якийсь час бути більш уважним до свого оточення. Можливо, саме знаючи, до чого сниться собака, чи вдасться мінімізувати біду, передбачену сонником.

Якщо Вам привиділося, що нападає зграя розлючених собак і сильних, то побоюйтеся травм і автомобільних аварій. Кидаються один на одного собаки попереджають про складнощі, які виникнуть в любовних відносинах. Але, неприємностей вдасться уникнути в тому випадку, якщо у сні Ви розтягнули що б’ється зграю і заспокоїли псів.

Існує ще одне пояснення того, до чого сниться безліч гавкаючих чотириногих друзів. По одному з сонників якщо уві сні напала зграя собак, то в реальному житті потрібно серйозно побоюватися за своє власне життя, або ж за майно. Недруги чи конкуренти здатні завдати Вам серйозної шкоди.

Якщо саме чорна собака нападає, то чекайте великих неприємностей. В житті може початися справжня «чорна смуга». За кольором приснившегося тварини можна судити про рід подій, що очікуються в реальності.

Тлумачення сну по сучасному соннику

Побоюватися великою або маленькою псини і відчувати витікаючу від неї загрозу до складних стосунків між Вами і родичами чи близькими друзями. Аналогічним чином тлумачиться і побачена в нічних вантажах скажена собака. Чоловік, який користувався безмежною довірою, «встромить ножа у спину» зовсім несподіваний для Вас момент.

Якщо в сні велика собака нападає на Вас, то готуйтеся до ненависті чи помсти з боку впливового людини. З цим громадянином або громадянкою Ви вже знайомі і, можливо, навіть підтримуєте досить дружні відносини. Сонник радить бути гранично обережним і не вирішуватися деякий час на серйозні операції. Дані заходи допоможуть уникнути значних неприємностей.

А до чого сниться смерть пса? Виявляється, вбити собаку, який напав у сні – милостивий знак. В реальності Ви зможете викрити затевавшийся проти Вас змову і попередити вчинення злочинів. Якщо пса Ви просто поранили, то, не сумнівайтеся, згідно соннику Вам вдасться чинити гідний опір зрадникам і помститися їм за їхню підлість.

Чутне за спиною гарчання по соннику означає втручання у сферу особистих інтересів хитромудрого интриганта. Подібне сновидіння не завжди означає поразку. Якщо використовувати його як попередження і виявити обачність, то можна здобути перемогу над хитруном.

Укусившая Вас псина передрікає наяву можливі сварки з друзями з-за грошей. Не варто давати в борг ні за яких обставин, так як існує досить великий ризик зіпсувати назавжди з-за цього стосунки з дорогими людьми.

Якщо на Вас у сні напала зграя собак, постарайтеся будь-яким чином відбитися від них. Якщо це вдасться, то все загрожують небезпеки розвіються. Сонник попереджає, що подібний сюжет нічного сну є своєрідним попередженням для тих людей, хто велике значення надає духовним практикам.

Приснилося, що я захищала свою сестру від собаки. Вона напала на мене і почала кусати. Було боляче. Я відчула, як вона прогризла долоню. Я почала з нею битися. Коли тільки собака напала, був страх. Але в підсумку, собака якимось чином перетворилася в мого однокласника. Він допомагав мені боротися проти себе. Я вбила собаку. У неї зламалася шия і вона впала. Страшний сон!

Я йшов додому вночі, поруч пройшла дівчинка зі зграєю собак, проклинающая людей, які носять зброю і відстрілюють собак… В результаті, коли я пройшов повз, найбільша собака звернула увагу на мене, а я то відчув, але теж обернувся… В результаті вона почала бігти на мене, я дав драла до парадного… Біля парадного вибігла не зрозумій звідки ще одна, маленька…

У підсумку забіг у під’їзд, але відчував знову великого пса ззаду… Обернувся і він вже вчепився мені в руку. Але не зубами як дивно, таке відчуття що рука була десь між яснами, зуби я відчував коли намагався витягнути руку лупивши пса по носі і давивши глотку лівою рукою… В результаті вона відпустила руку і стала мене бояться…як-то відразу…впала в ноги і придалась до мене.. Скажіть, що це за дурдом?

Мені приснилося що собака важеля і побігла на мене напала, а далі я прокинулася від ляку…

Мені приснилося, що на мене нападає велика собака, було дуже страшно.

Дивина мого сну в тому, що, коли я з кимось вийшов з складу, пройшли за кут ми раптом побачили ротвейлера на ланцюгу з палаючими як діамант очима, з тим, з ким я вийшов він наче розчинився в повітрі, я йшов за бетонний блок побачивши, як тільки ротвейлер побіг на мене порвав свою ланцюг, у нього була така швидкість що він промахувався 2 рази, коли намагався у мене вчепиться, на 3 разу я зрозумів, що сенсу немає від нього тікати наздожене і коли він в мене вчепився я прокинувся в поту.

Мені приснилася величезна собака коричневого кольору, яка гарчала за спиною і когось гризла потім побігла за мною, але я встигла заскочити в приміщення та зачинити двері, але двері була перекошена і не закривалася тоді собака кинулась на двері лапами і закрила її я в цей момент закрила засувку і врятувалася.

Уві сні я ховала дитини і маленьку собаку в малюсінькому сараї, і в щілину я побачила свою маму, яка мене кликала, я кинулася до неї і стала відбивати від себе і від неї собак їх було багато, навіть дуже…вони були чорні, злі, а головна була доберманами…я махала палицею, але вона вкусила мою маму, за плече, я стала кричати, але собака все йшла і йшла в підсумку я стала собі говорити, що це не реально і я сплю, пробудилася з криком…було дуже страшно я аж плакала.

Приснилися повії 🙂 І я повз з подругою проходила типу, і тут мужики з собаками йдуть вибирати повію для собак. І тут собака одна виривається з ошийника і біжить до мене, і починає трахати мене ззаду.

Мені приснилося. Що на мене з-за рогу напали дві великих собак. Одна була руда інша чорна. І не навчили самі битися, а потім на мене натрапили. Але за мене розширилася моя собака, якої вже немає в живих. Вона теж велика. Ось завдяки їй я змогла вибратися з-під них. Вона мене врятувала.

Страшний сон! Мені наснилося ніби на одній з вечірок посварився з якимись дівчатами. Потім опинився на іншій вечірці, де знову були одні дівчата, але вже близькі мені по спорідненості і просто знайомі. Одна знайома запросила до себе й пішла додому. У Підсумку всі почали розбігатися. А я чомусь залишився один. Потім пішов у бік під’їзду, де жила та дівчина. Бачу кілька хлопців і кілька різних собак біля них. Злих такі немов гієни. Один із хлопців побачив мене і сказав ось він. Нібито помста за тих дівчат з якими я посварився. Набридли коми. Загалом нацькували на мене собак я драла. Біжу начебто швидко, але собаки швидше і їх вже більше сотні! Поруч був магазин. Хотів забігти туди, але там замок. У підсумку зграя мене наганяє. Розвертаюся на них і починаю махати руками і піднімаю рев немов ведмідь. І вони шуганулись і побігли хто куди. Я бігти далі. Але до них приєдналися їхні господарі з криком викликав ментів. А я як раз збирався з мобільного, але дістати його не виходило ніяк. Загалом нагнали мене, і я вже почав благати про пощаду. Собаки навколо. Гавкають, намагаються вкусити. І тут один з їхніх господарів підходить і говорить. Це останнє попередження і нацькував на мене не великого бійцівського цуценя від якого природно я не злякався. Покусав мене легенько і все. Піт на лобі. Прокинувся….

Приснився сон. Йду зі школи і раптом мене окрикивает садівник кричить «агов!» Я повертаюся і відчуваю, як позаду щось біжить далі природно з’ясувалося, що це чорна собака середніх розмірів і знаєте куди мені вона, вчепилася? В ПРАВЕ ЯЙЦЕ! 🙂 Боляче уві сні не було ніби зубів немає. Так ось вона просто вчепилася і тримала я навіть не кликав нікого на допомогу, але потім звернувся до садівнику. І найголовніше я міг її вбити, але мені її шкода було, такий я людина 🙂

Мені приснився сон, де я з другом, і побачив свою мертву бабусю і заплакану матір, потім виходимо з дому і на мене нападає зграя собак. Я там типу хотів допомогти своєму собаці і на мене нападають злі собаки пам’ятаю, що були темного кольору і з ними ще була одна біла собака. Це про що говорить?

Мені наснилося, що я кудись йшов, і побачив 2-х великих собак, одна з них почала на мене кидатися, кусати, я злякався, а інша мене не чіпала, і в той момент, коли вона вкусила за руку я зламав їй щелепу. Що це може означати?

Уві сні я сиділа з друзями на вулиці, спілкувалися. Потім з’являється собака, нереально величезних розмірів, на довгих могутніх лапах, коричнево-рудого забарвлення. Вона начебто проходила повз і не хотіла заподіяти нам шкоди. Але раптом, вона ніби почула від нас якийсь запах, який її вабив. І раптом мої друзі зникають, і я один на один з собакою. Вона почала гратися зі мною, перестрибувала через мене. І раптом я відчуваю, що вона хоче вкусити мене. І я сміливо хапаю її за ноги і починаю бити про всі можливі стіни, бетонні плити і т. д. Добила її до смерті, і у собаки відпала голова. Я поклала труп пса в пакет і викинула у ліс ?

Мені приснився сон, де я гуляла зі своїм хлопцем і на мене напали дві собаки. Мій хлопець захистив мене, але собака вкусила його і мене.

Мені наснилося ніби я виходжу з магазину, вже вечір на вулиці, і з поліцейської машини виходить поліція з псом, і пес на мене нападає. Я впала, плачу, мені наче дуже прикро, і друга собака у них ніби на мене нападає, поліцейський, який мене заспокоював, говорить не плач, а то нападуть. У підсумку собак прибрали мене підняли, я вся трясуся і починаю сильно ридати від образи.

Мені приснилося що не великий пес стрибнув на мене і вчепився іклами в руку, та так сильно що моєму хлопцеві довелося розірвати йому пащу. До чого?

Мені наснилося, ніби я іду по дорозі нічого не видно крім далекої дороги і світло по всій дорозі, я йду по дорозі, а світло все вже і вже ніби підганяє мене, але, коли я підходжу до кінця дороги світить в кінці яскраве світло, я майже дійшов до кінця дороги, але я почув за спиною гарчання собаки потужне таке гарчання як у ведмедя, але я точно знав, що це собака, я злякався гарчання і прокинувся. Дайте відповідь будь ласка дуже цікаво до чого б це?

Йшов з подругою до 2 близьким друзям погуляти. Побачив великого коричневого пса, якого злякався, але пройшов мимо і тут він ззаду кусає мене за ліву ногу чи що, я одразу прокинувся, смикаючи ногами наяву… Є знаючі підказати?

Я не пам’ятаю де це відбувалося, але це була на вулиці ми йшли з моїм найкращим другом, і велика біло-рудий собака напала на мого друга мій друг тримав її за шию, а я її бив. Скажіть, будь ласка, до чого це могло присниться?

Уві сні на мене напав сусідський німець, і померлий ротвейлер моєї мами, читала дуже багато сонників і коментарів, але досі не можу зрозуміти. У мене є домашня тварина — собака, якого дуже люблю, може це на грунті того, що сумую за нею дуже, і хочу проводити час з нею?

Мені наснилося, як на мене напали 2 собаки, одна типу ротвейлера рудувато-коричнева і друга французький бульдог або щось на зразок цього. Велика кусала за долоні, маленька за ноги, я звичайно побоювався, але як такого страху не було, причому моя шкіра була як гума, вони не могли прокусити її, але в один момент з’явилася струнка довгонога дівчина і відкликала псів, і вони в ту ж мить стали добрими, і я навіть сам відчув їх добрий погляд, після цього я прокинувся.

Огого… Який жах вам сниться 😀

Добрий день! Моєму чоловікові приснилося що я прошу у нього допомоги, тягну руку, і з підвалу на мене нападає зграя собак. Руки в крові, вони кусають, рвуть мене. А чоловік їх відбиває від мене, намагається витягнути і витягує. До чого цей сон?

Добрий день! Мені приснилося що на мене нападає чорна собака, вона на мене біжить, і я думала, що вона на мене нападе, але хтось мене захистив, заспокоївши собаку і собака відразу ж змінилася і стала добра до мене! Що це могло б означати?

Мені наснилося, що я заходжу в чиїсь ворота, а там велика вівчарка, яку я не боюся, але вона хоче мене вкусити і робить все це повільно без різких рухів, я не даю себе вкусити і виходжу назад, і йду за м’ясом, купую м’ясо приходжу назад (по дорозі сама їм це сире м’ясо) але заходжу з іншого входу, і собака біжить на мене я починаю діставати з пакету м’ясо, і вона відволікається. До чого такий сон?

Вночі йшов додому по району де живуть мої батьки і пройшло моє дитинство. Напала велика собака. Боксер пісочного кольору. Кусав за руку кілька разів, але було не дуже боляче. І кусав він немов не з усіх сил. Недалеко ішов господар пса і не помічав того, що відбувається, собака відступала і нападала кілька разів. Потім господар прибрав пса. Я йшов далі по напрямку до дому батьків, і пес з’явився знову. Тільки на цей раз морда у нього була більш витягнута, довгий хвіст, паща оскалена і в крові, а в шию був увіткнутий великий ніж з широким лезом. Ми кружляли один навпроти одного. Я чекав її атак. Вона атакувала 2 рази у перший раз я витягнув з її тіла ножа і знову встромив. Собака відступила, ніж залишився в ній. Другий раз я витягнув з неї ножа, зміг перерізати їй горло і встромити ножа в шию (ніж був увіткнений в шию кожен раз і з’явилася вона з ножем у шиї). Пролилося багато крові собаки, і я як-то зміг за штовхати її в під’їзд і закрити двері (домофон). Я чекав якийсь час, поки вона помре і хотів зайти забрати ніж. Але зайшовши в під’їзд побачив, що собака жива і шкіриться, на підлозі багато крові. Я закрив двері знову і пішов.

А мені взагалі страшно, дуже дивний сон. У будинку, побудованому з змій якийсь чоловік нацьковує на мене собак … ті біжать на мене, а подітися нікуди будинок без дверей, а підлогу всипаний дрібними змійками, шукаю вихід, але так і не знаходжу.

На мене напала зграя собак. Спершу я чула і бачила їх гавкіт і гнів. Я дуже сильно злякалася. Не пам’ятаю, як я опинилася на землі. Я була в чорній сукні. Вони кусали мене з усіх сторін. Я найбільше намагалася приховати своє обличчя і кликала на допомогу. Пам’ятаю страшний біль, коли одна з собак вчепився в шию.

Прийшла в гості до друзів свекрухи, все було чудово. Я прогулювалася по хаті, дивилася як вони його відбудували і зайшла в кімнату, вікна якої виходили на двір. А у дворі переполох, величезна чорна собака нападає на маленьку дворову собаку рудого кольору, і кусає їй тільки задню ліву ногу. На цю картину спостерігало багато інших собак, але жодна не змогла б нічого зробити, тому що величезна собака перевершувала всіх і в силі, і в габаритах. Коли я зрозуміла, що ця собака вже відгризла маленької ногу, я рвонула з дому з думками, що повинна допомогти. Але коли я вийшла з кімнати, виявилася величезною поліклініці на самому верхньому поверсі, всі сходи вели вниз, але майже всі були перекриті. Я бігла стрімголов і порушувала ці правила, головне потрібно було допомогти собаці. Коли нарешті вийшло вибігти з лікарні, поруч з будинком я знову побачила цього чорного пса, на цей раз він тримав іншу маленьку собачку за морду і весела собачка у зростання цього пса. Всі перехожі і ті, хто стояв і спостерігав цю картину люди ніхто навіть пальцем не поворухнув. У мене вийшло відігнати собаку, хоча було страшно. Віддала маленького пса господині і побігла до маленької дворової. Знайшла її біля під’їзду, вона тремтіла, нога лежала поруч і її очі. Вони були такі великі й коричневі, вони кричали про допомогу. Поруч з нею стояла ще собака, один, яка скавучала. В моїх думках промайнуло все, що потрібно зробити, щоб її врятувати. Потім я знову подивилася на неї і ці очі і прокинулася.

Приснилося, що на мене летить гарчить і метає Московська сторожова. Благо я вмію себе будити і вчасно прокинулася.

Мені наснилося, що я розмовляла з подругою по телефону і йшла до неї додому, коли прийшла до неї у двір натиснула домофон з-за кущів вибігли 3-4 собаки породи піт Буля бежевого кольору і одна з них вкусила мою праву руку. До чого такий сон?

Пішла вночі на кухню включати чайник. Бачу відчинене вікно, підходжу до нього і намагаюся закрити його, але не виходить. Подивилася вниз (живемо удвох з подругою на другому поверсі) і бачу, як рудий собака значних розмірів стрибає до мене. Я почала тікати від неї в іншу кімнату і кричала подрузі. Забігаю в кімнату, сідаю поруч з нею і кричу «допоможи». Вона так і не зрозуміла від кого, тому що не бачила цього пса. Він на протязі всього часу намагався напасти і люто гарчав. У підсумку він підповз до мене і мирно ліг поруч. Не дивлячись на такий результат сну, я мало реально в штани від страху не наклала. Що за марення божевільного?

Приснилося, що на мене напало 3 собаки, вони почали мене кусати, двоє вчепилися в мої руки і смикали, хотіли впустити, а інший третій кусав мене ззаду і я почав кликати друга, а він не приходив якийсь час. Потім прибіг почав відганяти, вони і його кусали і собаки втекли. Тепер ми стоїмо з одним закусанные собаками в крові. Ось прокинувся потім моторошно було.

Мені приснилося що я вийшов у свій двір (особистого будинку) і там була моя собака, яка гарчала на мене, а після цього накинулася на мене і намагалася вкусити мене за обличчя, але я утримав її, і вона мене не вкусила.

Стояли всі на горі (там був маленький містечко) і в один хтось побачив, що внизу в ущелині ховалися і підкрадалися чорні собаки, їх було дуже важко побачити і той, хто побачив, брав каміння з землі і кидав вниз, і я почав робити теж саме, потрапив лише в одну собаку, але нас було багато і відбили атаку псів, я відчував себе серед всіх людей самим слабким і зробив висновок в сні що повинен триматися в групі людей для безпеки.

Мені наснилося, що я збираю кошенят в купку, щоб вони не розбігалися. Повернула голову, а там на їх кішку гарчить собака. Я схопила палицю і побігла до неї. Там виявилася ціла зграя, я почала їх відбивати, але палиця була надто тонка, собаки гарчали, а кішка просто стояла на місці. У момент, коли я нагнулася за більш товстою палицею, я думала, що мене вкусять, але цього не сталося, наче я їм була не потрібна. Кішка їм теж перестала бути потрібна, я побігла до кошенят і почала відбивати їх. А далі зникли собаки, потім кошенята, а потім і сон перетворився в темряву.

Мені наснилося, що біля мого будинку на мене кидається чорний сусідський пес, кидається, але не кусає, підкажіть до чого це сниться?

Мені снилося що я захищала півня, і собака напала на мене маленька чорна.

Мені приснилося що я перебуваю в селі і зі мною було декілька незнайомих мені людей, молодша сестра і мій знайомий (він раніше мені подобався). Навколо був сніг і пішли по дорозі і тут з’являється собака (зразок вівчарка), ми втікаємо і тут вона хапає мою сестричку і повністю схопила її і почала кусати її. Її врятували. І тут знову все повторюється знову її рятують і в третій раз ніхто не підійшов до собаки і не врятував її, і я підійшла до собаки і почала з нею битися. Я свої руки поклала собаці в рот і почала розсовувати їй рот і собака втекла, все закінчилося.

Мені наснилося, що я йду по вулиці і на мене нападає собака, намагається вкусити, але я від неї отбиваюсь.

Мені наснилося, що я бачила волков і намагалася їх турбувати і в результаті у мене вийшло, але як тільки я відійшла від вовка на мене стрибнула велика руда собака, і це було не схоже на напад.

Наснилося що якийсь хлопець спустив на мене стаф-тер’єра, той вчепився в мене, довго боролися, я врешті відірвав собаці щелепу, а пацану відрізав руку.

Напав несподівано (напевно, навіть для самого себе) мій домашній пес. Вкусив за ногу. Почала бити по спині, щоб так не робив. У підсумку дозволила і знову напав, благо був на ланцюгу.

Я грала в теніс, і на мене напав білий пекінес. Він покусав мені всю ногу, допоможіть мені я просто не можу зрозуміти від кого мені чекати небезпека, сподіваюся не від коханої людини!

Бачила, як собака напала на мою маму, я з усіх сил намагалася відвернути на себе собаку, тягнула як могла, била, вона не припиняла гризти маму, не звертала на мене уваги. Це був жахливий сон з усіх, що я бачила. Собака була бежевого кольору з темно коричневим нашийником. Я за неї переживаю.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ