Сонник до чого сняться волосся у сні

Сни бувають як непримітними, так і дуже важливими. Мрії, в яких присутні волосся, сміливо можна відносити до другого розряду: вони дуже важливі і значимі, а сонники їм приділяється величезна увага. Вони ніколи не сняться просто так, це потужний символ з важливим, великим значенням!

Для всіх людей, а для жінок особливо, волосся – це не просто прикраса зовнішності, це потужна зв’язок зі Всесвіту, а також вмістилище сили, мудрості і магічних почав. І якщо приснилися волосся, дуже уважно читайте сонник.

Це, як правило, добрий знак, але далеко не всі значення можуть бути зрозумілими і вказувати на майбутнє, деякі говорять про внутрішньому світі, про щось значне, але – нематеріальному. До цього потрібно поставитися з особливою увагою.

Насамперед, щоб дізнатися, до чого сниться випадання волосся, розчісування, фарбування, довгі або короткі, чорні, руді, мокрі або сиві пасма, – згадайте всі подробиці, які тільки зможете. У толкователе варіантів багато:

 • Просто сниться своя шевелюра.
 • Приснилися довге волосся або короткі
 • Мокрі або брудні.
 • Мити їх, фарбувати, відрізати, укладати.
 • Причісувати – самої себе або робити зачіску іншій людині.
 • Волосся на тілі, обличчі або в роті.
 • До чого сняться сиве волосся, чорні, білі, руді.

Ці та інші сюжети, навіть найдивніші, сонник розтлумачить докладно і достовірно. Не забудьте деталі і дізнайтеся, до чого сняться сиве волосся, на голові або тілі, до чого сниться підстригати волосся і так далі.

Для початку розглянемо такі варіанти снів, де наснилися волосся свої, звичні, які вони є насправді. Або якщо їх вигляд трохи не такий, як у реальності.

1. Як описує сонник, волосся (звичайні, як у реальності) – символ мудрості і сили, яка у вас є. Вам варто звертатися до свого прихованого потенціалу, використовувати свою силу, вчитися нею керувати. Ви багато чого можете!

2. А до чого сняться волосся на голові, які були дуже красивими, здоровими, немов у рекламі? Це прекрасний знак. Сонник Міллера описує, що це – ознака відмінного здоров’я і маси сил. Хворому такий сон обіцяє швидке неодмінна одужання.

3. Подивимося в толкователе, до чого сняться довге волосся – довше справжніх. Це – до дороги. Причому такий сон слід розглядати не лише буквально. Вам може бути якесь подорож, а може бути, дорога – в метафоричному сенсі. Тобто вас чекає щось нове, нова сторінка життя, шлях з якимось новим людиною або в новому напрямку.

4. Якщо ви здивувалися – «які густі у мене локони!» – таке сновидіння незвично. Густі пасма уві сні говорять про потужну зв’язку з вищим Я, з Космічним свідомістю. Ви можете відчувати потоки енергій, бачити знаки, отримувати силу і мудрість від вищих сил, і це – не містика. Відчуйте це і користуйтеся на благо!

5. Якщо локони на вашій голові були пригладжені, вас чекають добрі стосунки з оточуючими. Ви потрапите в хороший колектив або в компанії друзів будете відчувати себе дуже спокійно і добре.

6. Якщо ж сняться волосся на вашій голові поганими, з тонкими, рідкими і тьмяним пасмами, що випадають або нездорові – не варто боятися і думати «мене чекає біда». Це лише ознака вашої втоми і слабкості, не більше того. Відпочиньте, візьміть відпустку, займіться собою.

7. Кучері і завитки – прекрасний знак, який сонник Міллера тлумачить як веселощі, радість і щасливі дні.

8. Коли вам приснилися волосся мокре, це може вказувати на вашу дуже вже емоційну натуру. Емоції у вас переважають над розумом, і це не завжди доречно. Вмійте аналізувати і будь-які дії оцінювати тверезо, не поспішайте робити що-небудь на емоціях.

Колір

Якого відтінку були ваші локони? Все розповість сонник, сиве волосся, чорні або вогняні, а також до чого сниться фарбувати волосся, – це ви зможете дізнатися.

1. Отже, до чого сниться фарбувати волосся в який-небудь колір? Це – символ якийсь нещирості, бажання здаватися не тим, ким ви є. Задумайтеся, може бути, вам слід стати щире, проявляти свої найкращі якості, а не намагатися бути іншою людиною і робити те, що не властиво вам.

2. Чудовий знак – чорні локони. Це говорить про те, що ви будете улюблені і шановані, вами будуть захоплюватися, ви будете в центрі уваги. Також цей сон може передвіщати подарунок і приємний сюрприз від того, хто вас дуже любить!

3. Цікаво, до чого сняться сиве волосся, які ви на себе виявили у сні. Це вважається добрим знаком, і того, хто побачив себе сивим уві сні, наяву чекає повага оточуючих. Ваша репутація буде прекрасною, а ви зможете пожинати плоди свого хорошого положення.

4. Руді пасма – символ заздрості. Вам заздрять? Будьте обережні, щоб не втратити те, що дорого вам наяву. Якщо ж ви в своїй душі виявите заздрість, це дурне почуття, – докладіть зусиль, щоб його побороти.

5. Прекрасний символ – білі, світлі пасма. Символ добра, щастя, миру і спокою, – все це попереду, наяву!

6. Якщо вони були неприродного кольору – зелені, сині, фіолетові, – це вказує на марнославство.

Варто прикладати зусилля, щоб досягти, а амбіції мають бути виправданими.

7. Яскраві та різнокольорові пасма – хороший знак. Символ благополуччя, цікавою і насиченою життя, гарних подій, які будуть змінювати один одного.

Що відбувалося?

Сонник розповість, що означають ті дії, які звичні і прості, – наприклад, розчісувати, укладати, мити… і так далі.

1. Сонник описує, до чого сниться розчісувати волосся, і каже, що наяву вам належить розплутати якусь ситуацію, в чомусь розібратися. Ви впораєтеся самі, проясніть все, тільки будьте послідовні і обережні, як і в розплутуванні пасм, – без різких рухів, поступово вам вдасться зрозуміти і пояснити.

2. Якщо ви зачісували свої локони тому, попереду далекий шлях, приємна поїздка або відпустку.

3. Вам уві сні відрізали локони або ви самі це зробили? На питання, до чого сниться обрізати волосся, сонник обіцяє все хороше. Вас чекає позбавлення від зайвого і заважає, зцілення від хвороби або туги. Також це – символ нових починань. Зараз прекрасний час для нових звершень!

4. Заплітати коси або робити хитру зачіску – нових зв’язків. Може, у вашому житті з’явиться новий друг, з яким ви будете дуже близькі, або нова любов, якщо ваше серце поки вільно.

5. Якщо ви укладали свою зачіску гелем або воском, наяву зумієте згладити ситуацію, загладити конфлікт, проявіть відмінні дипломатичні якості і мудрість.

6. Завивка – чудовий символ. Чекайте радості і щастя, попереду світлий, прекрасний період!

7. Мити голову – до всього хорошого. Звільнення від старого і непотрібного, позбавлення від хвороб або обридлих проблем, очищення. Це вас чекає!

Бувають і більш незрозумілі часом навіть неприємні або страхітливі сни, де волосся випадає, ростуть на очах або навіть горять вогнем! Сонник розповість вам, до чого сниться випадання волосся і інші дивні речі.

1. Якщо ваша шевелюра була занадто густий, волосся стирчало на всі боки, були неймовірно пишними – наяву ви будете володіти владою і великою силою, отримаєте особливі привілеї. Користуйтеся цим мудро!

2. Турбує питання, до чого сниться випадання волосся? Не бійтеся нічого. Випадають пасма символізують вашу заклопотаність і зацикленість на чомусь. Вам варто відволіктися.

3. Бути з лисою головою уві сні – означає, що наяву страхи і комплекси заважають жити в повному сенсі слова. Пора над собою працювати, бути сміливішими і вірити в себе. Тим більше що страхи не мають підстав, попереду і в цьому немає нічого поганого!

4. Якщо ваша голова горіла, звичайно, було страшно, але сонник каже, що це – хороший знак. Вас чекає величезний успіх там, куди ви вкладаєте сили, і велика прибуток!

5. Цікаво, до чого сняться волосся, які росли буквально «на очах», з дивовижною швидкістю. Це – прекрасний, вірний символ міцного здоров’я, довголіття і великих внутрішніх сил.

Ви робили що-то з чужими волоссям? Сонник знає, до чого це.

 • Стригти когось- до щастя і запаморочливої перемозі. У вас вийде те, за що ви боретеся, прикладіть зусилля!
 • Якщо ви розчісували локони іншій людині, то наяву будете брати активну участь у чиємусь житті. Можливо, з’являться тісні стосунки з тим, з ким ви зараз далекі чи не знайомі.
 • Заплітали косу або робили зачіску комусь? Готуйтеся до близьких стосунків!
 • Якщо ви кого-то гладили по голові, наяву чекайте задоволень, радості і приємних моментів.

Інші сни

Волосяний покрив у мріях міг опинитися де завгодно, і тлумач розповість, що це означає.

1. Перевіримо, до чого сняться волосся на обличчі, особливо жінці або дівчині. Не лякайтеся цього дивного сну! Він обіцяє вам щастя, вас будуть любити. Хтось вважає вас дуже привабливою і скоро визнається в почуттях!

2. Волосяний покрив на тілі – ознака великої сили. Вірте в себе. У вас є величезний резерв і ви багато чого можете самі.

3. Якщо у вас були волохаті руки, неодмінно очікуйте багатства, всі сонники це обіцяють!

4. А волохаті ноги – символ мужності. Повірте в свої сили, не варто себе жаліти і діяти. З будь-якою ситуацією можна впоратися, а тим більше, у вас є всі сили для цього!

5. Волосся росли там, де їх не повинно бути в принципі? Нехай цей сон дивний і навіть неприємний, але він обіцяє великий достаток. Готуйтеся отримати гроші!

6. Ще менш приємно уві сні виявити волосся в роті. Це порада: слідкуйте за словами! Вони можуть образити когось або просто обернутися неприємностями для вас особисто. Адже сказаного не скасуєш, так що варто уважно стежити за тим, що вимовляєте!

7. На грудях волосяний покрив – теж прекрасний знак, що передвіщає багатство й гарну, комфортне життя, насолоду розкішшю. Це чекає попереду!

Вірте в краще, не ставтесь скептично до тим прогнозам, які обіцяють щастя. Той, хто вірить, отримує все! А поради сонника обмірковуйте самі. Адже кожен сам будівельник свого щастя наяву! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ