Сонник до чого сняться ворота (відкриті, закриті)

Кожну ніч ми поринаємо в сон, де опиняємося в незвичайних і деколи вельми загадкових місцях. Сновидіння несуть нас по хвилях нашого несвідомого кудись далеко, за межі розумного.

Кожна деталь у сновидіннях відіграє певну роль, кожна наділена певним змістом. Обов’язково варто аналізувати свої сновидіння, для того щоб розуміти, що вам хоче розповісти вашу підсвідомість. Приміром, такий символ, як ворота, таїть в собі багато цікавого.

Тому дуже важливо дослідити, до чого сняться ворота і що привнесе у ваше життя цей, здавалося б, випадково з’явився у вашому сні символ. Отже, як каже сонник, ворота – це символ чогось нового, що відкривається перед вами.

Тут важливо враховувати безліч деталей, які можуть вплинути на хід аналізу, адже відкриті ворота і закриті будуть мати зовсім різну інтерпретацію. Отже, ось ті нюанси, на які вам варто звернути свою увагу:

  • Залізні або дерев’яні?
  • Нові чи старі?
  • Відкриті чи закриті?
  • Що за воротами?

Зовнішній вигляд

Щоб точно сказати, до чого сняться ворота, важливо для початку проаналізувати зовнішній вигляд і матеріал воріт. Отже, якщо вам приснилися ворота залізні, то це говорить про те, що вас чекає якась подія, в якому вам необхідно буде продемонструвати свою силу. Або залізні ворота говорять про те, що ситуація, що з вами станеться, дасть вам сил для майбутніх звершень.

Бачити уві сні дерев’яну хвіртку – означає, що вас чекають хороші перспективи на роботі. Перед вами відкриються нові горизонти: проекти, завдання, а можливо, і нова посада.

Паркан з дорогоцінних металів – золота або срібла – передвіщає вам період фінансової удачі. Але пам’ятайте, що для цього вам потрібно буде проявити себе, адже просто так багатств в нашому світі не отримати.

Далі важливо звернути свою увагу на те, наскільки новою була хвіртка.

  • Отже, якщо хвіртка у сні була новою, то це означає, що перед вами відкривається щось нове, щось важливе і серйозне. Можливо, це буде нове хобі або інша робота.
  • Як говорить Жіночий сонник, ворота свіжопофарбовані і нові можуть символізувати прихід у ваше життя чоловіка, а також вас можуть чекати нові емоції та враження.
  • Сон, ворота в якому були старі, похилені, говорить про те, що ваші погляди на світ застаріли. Ви потребуєте у деяких змінах, а можливо, і серйозної трансформації – не варто боятися змін, адже вам це піде лише на користь.

Крім усього іншого, важливо звернути увагу на головне – відкриті або закриті ворота вам довелося бачити.

Закриті – символізують неможливість отримати бажане. Для вас поки «прохід закритий», проте ви маєте всі шанси отримати те, про що мрієте, але у свій час. Деякі тлумачі стверджують, що такий сон віщує щось хороше, адже всі проблеми і труднощі не проникнуть до вас, через закриті ворота.

Бачити відкриту хвіртку – означає наступне: це символ вашої внутрішньої відкритості змінам, вашої доступності та вмінню приймати те хороше, що є в світі. Також таке бачення може говорити про те, що у вашому житті незабаром почнеться новий етап, який принесе безліч несподіваних переживань.

Також бачити у сні закриті залізні ворота означає: для того щоб домогтися бажаного, вам необхідно буде серйозно напружитися і, можливо, подолати себе. Як говорить Східний сонник, ворота замкнені попереджають вас: будьте уважні до своїх внутрішніх відчуттів – можливо, ви самі собі «вставляєте палиці в колеса».

До речі, важливо відзначити і те, що робили особисто ви. Закривати хвіртку – означає, що ви поки що самі не готові до змін. Також, як каже Східний сонник, закривати хвіртку – значить чинити опір змінам або боятися чого-то нового. А ось відкривати – значить впускати у своє життя зміни.

Що за хвірткою?

Далі важливо згадати, що було за парканом, адже це також суттєво підкоригує весь аналіз.

Отже, якщо за хвірткою було щось неймовірно красиве – пейзаж, природа, – то це означає, що в перспективі вас чекає гармонія з собою і умиротворення. Але тут важливо звернути увагу на те, замкнені чи відкрита хвіртка, адже це ключ до того, як швидко ви досягнете гармонії.

  • Бачити в сні за парканом незліченні багатства – означає, що вас чекає період фінансового благополуччя і стабільності.
  • Бачити в сні за хвірткою щасливу сім’ю – означає, що незабаром і у вас з’явиться своя сім’я, або ж давні конфлікти з чоловіком або дітьми вирішаться.
  • Добре бачити за хвірткою весілля – це означає, що ви або ваші рідні незабаром одружаться.

А от якщо в сні за воротами відбувалося щось недобре, то це може передвіщати деякі труднощі у вашому житті. Але тут також важливо звернути увагу на самі ворота, адже якщо вони щільно зачинені, значить, ви знаходитесь у безпеці.

Головне – пам’ятайте, що видіння вас завжди лише попереджають, і сліпо довіряти тлумаченню не варто. Адже тільки ви, і ніхто інший, коваль свого щастя і творець свого життя. Тому не переживайте зайвий раз, а думайте про те, як ви можете перетворити своє життя. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ