Сонник до чого сняться волохаті ноги

Сновидіння бувають досить дивними. Іноді снимося ми собі самі – але бачимо себе або окремі свої частини тіла не такими, як звикли, або як хотіли б.

Скажімо, ноги. Буває, що вони є нам у мареннях – і не лише у звичному вигляді. Дивуватися не варто. Сонники знають, до чого сняться ноги, навіть якщо сон був дуже дивним.

Як пояснює сонник, ноги можуть бути символом майбутньої подорожі або шляху в метафоричному сенсі. Може бути присутнім тут і прихований сексуальний підтекст, можуть бути прогнози на майбутнє. Сонник розповість, до чого сняться волохаті ноги, мокрі і хворі, які завгодно. Ось неповний перелік варіантів:

  • Приснилися просто свої ноги – звичні і звичайні.
  • Бачити на собі або з боку неголені ноги або красиві.
  • Мокрі або хворі, у крові або відрізані.
  • Промочити їх у воді, мити чи голити.
  • Жіночі або чоловічі ноги.
  • Товсті або худі.

Такі сни можуть бути звичайними й непримітними, а можуть виявитися дивними або навіть страшними. Не дивуйтеся і не лякайтеся. Всі ці сни є лише символами і несуть в собі цілий ряд натяків, символів. Ви розшифруєте і зрозумієте, що до чого!

Побачити зі сторони

Якщо вам привиділися уві сні волохаті ноги, або навпаки – красиві і стрункі, але ви самі бачили лише їх, нічого не роблячи, що це означає? Згадайте, якими були ці ноги і як виглядали, та сонник розповість відповідь.

Якщо вам сняться брудні ноги, ваші або ж чиїсь чужі, сонник попереджає вас – не ризикуйте репутацією. Прагніть продумувати заздалегідь свої дії і вчинки, щоб не було неприємностей.

Як пояснює сонник, босі ноги є символом вашої внутрішньої свободи. Ви не дуже-то прив’язані до матеріального світу, і можете жити скромно, не ганяючись за багатством. Це чудовий навик і якості, яких немає у багатьох людей. Але все ж пам’ятаєте, що життя потрібно будувати гармонійну, щоб у ній було місце всім благам.

Отже, до чого сняться волохаті ноги? Для жінки такий сон означає лише те, що в ній є схильність керувати і навіть командувати, і скоро ця потреба буде реалізована. У вас виникне шанс зайняти керівне положення, але пам’ятайте, що не варто занадто тиснути.

Чоловікові бачити в мріях неголені ноги, особливо жіночі, це натяк на його тягу до владних жінкам. Можливо, вам варто шукати сильну партнерку, яка не буде тільки підкорятися, але і зможе трохи керувати.

Бачити в сні худі ноги – натяк на сварливість оточуючих людей. Зараз такий період, коли у вашій родині або оточенні, може на роботі, закипають пристрасті. Ситуація може стати конфліктною, так що намагайтеся бути в повному спокої і не втягуватися в загальний напружений емоційний фон.

Приснилися мокрі ноги? Якщо так, то попереду вас може очікувати не дуже комфортна і приємна ситуація. Намагайтеся її виправити до того, як вона з’явиться. Дискомфорт часто викликаний неправильними рішеннями або неправильним оточенням, уникайте цього і стежте самі за тим, щоб перебувати в приємних умовах.

До чого сняться ноги відрізані, якщо вам довелося побачити? Не бійтеся цього бачення. Це хороший знак, як не дивно. Ви наяву одержите надійну підтримку і хорошу допомогу, не залишитеся наодинці з труднощами.

Товсті ноги – символ радості. Ви будете на підйомі, вас чекають несподівані приємні події, гарні новини або просто проведення часу в дуже хорошій компанії. А до чого сняться ноги стрункі і красиві, дізнатися неважко. Вас наяву чекають радощі кохання! У ваших відносинах настане період романтики, будуть красиві залицяння і побачення, загалом – суцільне щастя!

Дії та інше

Подивимося тепер, до чого сняться ноги, якщо вони були не тільки вашими власними, а з ними ще й щось сталося. Наприклад, перелом, або вони були хворі і в крові, а може, вам довелося їх просто мити? Все це має сенс.

Звичайно, перелом – штука неприємна. Але до чого сниться зламана нога? Будьте обережні, це попередження і рада вам не будувати порожніх надій та ілюзій. Якщо ви будете жити фантазіями і сподіватися на їх виконання, то ризикуєте розчаруватися. Живіть реальністю!

Подивимося, до чого сниться голити ноги. Як пояснює сонник, голити ноги – символ того, що пора б зайнятися собою і приділити належну увагу. Відпочиньте, перейдіть на себе, поухаживайте за тілом і здоров’ям.

  • Якщо вам вдалося уві сні промочити ваші стопи у воді, то наяву ви можете закохатися, абсолютно несподівано.
  • Мити ніжки – до подарунка. Сонник обіцяє, що скоро хтось зробить вам приємний сюрприз!
  • Якщо вам приснилися косметичні процедури, наприклад ви наносили крем або мазь на свої ступні, то готуйтеся до подорожі.
  • Якщо ж ви поранилися – ваш характер занадто живий, ви необережні. Будьте трохи обережніше, слідкуйте за собою!

Не лякайтеся, якщо сонник попереджає вас про щось. Сприймайте попередження як корисну пораду, застосовуйте інформацію в житті, і тоді все буде якнайкраще! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ