Сонник оскільки до чого сняться оскільки уві сні за сонником Астроскоп

Бачили уві сні осколки скла і тепер боїтеся заглянути в сонники за тлумаченням цього явно негативного сновидіння? Передчуття вас не підводить. Сонники дійсно надають цьому образу значення вкрай негативне. Осколки скла і битого посуду символізують одне – наяву вже сталася ситуація, з сумними наслідками якої вам належить зіштовхувати ще досить довго. Осколки уві сні так само, як і наяву, можуть затаїтися в самому затишному місці і встромити в ваше тіло в найнесподіваніший момент.

Бачити уві сні осколки скла – сімейне щастя під загрозою, конфлікти, скандали і з’ясування відносин.

Сімейне щастя і гармонія в особистих відносинах настільки ж тендітні тонкі, як скло. Саме тому їх варто всіляко берегти і охороняти від негативних факторів зовнішнього світу. Ймовірно, ви не змогли зберегти крихку ідилію, ваше щастя тріснуло і перетворилося в осколки, які, як відомо, неможливо склеїти воєдино. Якщо ви вже не в силах що-небудь змінити, просто відпустіть ситуацію, звільніть себе і своє серце від негативних наслідків того, що вже не виправиш і не повернеш.

Бачити уві сні осколки, вони впиваються в ваше тіло – відгомони минулих образ.

Вам належить знову випробувати ту біль, про яку ви так ретельно і так довго хотіли забути. Спогади, люди, образи або негативні ситуації з минулого знову нагадають про себе, причому абсолютно несподівано. Якщо пережиті образи і душевні травми в вашій душі практично затягнулися, прийміть цю подію спокійно, немов поганий сон. У тому ж випадку, коли душевні рани ще кровоточать, осколок скла може ще сильніше роз’ятрити ці рани. Тримайтеся!

Приснився сон: Осколки – трактування Езотеричного сонника

Сонник Міллера: Осколок

Розбити по сонником Цвєткова

До чого сниться Розбити в Сучасному сонник

Розбита ваза – до нещасливого кохання

Розбита пляшка – до любовного пригоди

Розбитий градусник – до необхідності часто звертатися до лікарів через великі проблеми зі здоров’ям

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ