Сонник до чого сняться планети

Немає нічого прекраснішого сновидінь, але особливий захват можуть принести саме ті видіння, в яких ми можемо побувати там, де ніколи не були і, можливо, не будемо. Такі бачення запам’ятовуються на все життя і залишають приємний слід у душі.

Космос – це світ, поки ще зовсім незвіданий. Він таїть в собі безліч цікавих відкриттів і, звичайно ж, краси, адже недарма ми так любимо довго дивитися на зоряне небо.

У всі часи жреці, відуни та шамани з особливою увагою дивилися на темний небосхил, адже він міг повідати багато про що. Одне з явищ космічної життя досі оточена туманом таємничості. Це явище – парад планет.

У давнину ця подія вважалася страшним ознакою, після якого зазвичай повинні були відбуватися якісь катастрофи. Сьогодні ж багато астрологи стверджують, що боятися цього не варто, плюс до всього, це відмінний шанс насититися необхідної космічною енергією. Але як поставитися до цього явища у сні?

Спробуємо дізнатися, до чого може снитися цей сон і що він пророкує. Як говорить більшість сонників, таке бачення обіцяє вам доленосна подія, а також яскраві та запам’ятовуються переживання в реальному житті.

Це сновидіння не просте, і до його аналізу варто підійти з особливою ретельністю. Складаючи тлумачення, вам слід звернути увагу на наступні деталі:

  • Марс або Земля?
  • На небі чи в космосі?
  • Ваші відчуття і переживання.

Космічне пригода

Для того щоб розібратися з тим, до чого вам сниться космос, важливо згадати, які планети ви побачили найкраще. Якщо найпомітнішим був Меркурій, то таке бачення говорить вам про те, що незабаром вас чекають переговори. Більш того, від результатів цих переговорів буде залежати ваша майбутня кар’єра.

Якщо вам сниться Венера, то такий сон, як каже Сучасний сонник, пророкує вам зустріч з прекрасним чоловіком або жінкою, емоційну привабливість яких ви відчуєте відразу.

А от якщо вам запам’яталася Земля, то це говорить про те, що незабаром ви відчуєте довгоочікуваний прилив сил. Ще один варіант того, до чого може снитися Земля, пропонує Дворянський сонник: цей сон означає, що незабаром ви проведете час у себе вдома в оточенні своїх домочадців.

Марс – це планета, яка говорить про можливий конфлікт. І навіть якщо ніякого конфлікту не станеться, найближчим часом ви будете налаштовані дуже агресивно, тому вам варто взяти себе в руки і контролювати свої емоції. Також Марс сниться напередодні активних і дуже насичених днів.

Якщо вам сниться Сатурн на небі, то це говорить про те, що найближчим часом вам варто провести в колі сім’ї. А якщо вам на небі привидівся Юпітер, то таке бачення означає, що незабаром ви станете особливо сприйнятливим до нових знань. Як радить сонник Міллера, не пропустіть цей час і використовуйте його з розумом.

Якщо вам приснилися всі планети одночасно, то таке бачення обіцяє вам велику удачу. Парад планет і космос у видінні, як зазначає Ведичний сонник, звертають вашу увагу на те, що зараз найкращий час для самореалізації, і якщо не почати рухатися до своєї мети зараз, потім, можливо, буде пізно.

Далі, вивчаючи сновидіння і те, до чого воно сниться, важливо згадати, де ви побачили парад планет. Якщо вам сниться, що ви бачили його на небі, то це говорить про те, що у ваше життя незабаром прийде період розквіту і благополуччя.

Якщо ви бачили парад планет, будучи в космосі, і перед вами вишикувалися в ряд і Земля, Юпітер, і інші планети, то це говорить про те, що вам незабаром пощастить дізнатися важливу інформацію. Вам ця інформація дуже допоможе як в особистому, так і в професійному житті.

Якщо ви бачили парад небесних тіл, а під ногами у вас була інша планета і десь вдалині виднілася рідна Земля, то таке бачення обіцяє вам зміну місця проживання. Як говорить сонник Ванги, жити на іншу планету ви не переїдете, але місто або країну, можливо, поміняєте.

Вивчаючи, до чого вам могло привидітися цей сон, важливо згадати свої відчуття:

  • Відчувати тривогу, коли перед вами розкрилася космос, означає, що ви поки просто не готові пізнати весь світ.
  • Якщо ви відчули радість, бачачи на небі парад планет, то це говорить про вашу допитливість і відкритість усьому новому.
  • Жах, пов’язаний з подивом, при погляді на небо говорить про те, що будь-які зміни в житті вас лякають.
  • А ось туга від того, що ви заглянули в космос, говорить про те, що вашу внутрішню порожнечу може з успіхом заповнити хороша книга.
  • Злість і роздратування від того, що Земля виявилася десь далеко, говорить про вашому консервативному вдачу.

Сновидіння – це непростий світ, і щоб дізнатися, до чого вони сняться, важливо детально їх аналізувати. Бувати у видіннях на небі або розсікати космос означає тільки одне: вам варто бути уважнішими до себе, до свого життя і частіше заглядати в сонник.

Автор: Дарія Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ