Сонник до чого сняться пончики

Якщо заглянути в сонник, пончики там трактуються як символ безтурботного життя і теплих стосунків у колі сім’ї. Якщо вам приснилося, що ви їли таку випічку, – в загальних рисах такий сон говорить про те, що ви задоволені своїм життям і з радістю насолоджуєтеся тим, що відбувається.

А ось якщо у мріях вам привидівся святковий стіл, заповнений пончиками, – це віщує швидке застілля зі старими друзями, які незабаром сповістять вас про своє прибуття.

Що приховує солодкість

Якщо у сні ви самі намагалися смажити пончики – це означає, що для досягнення поставленої мети вам належить подолати ряд несуттєвих перешкод. Ви з легкістю впораєтеся з ними, лише проявіть свою природну спритність і кмітливість.

У сновидінні ви хотіли купити коробку пончиків? Такий сон означає, що доля готує вам приємний сюрприз – можливий виграш невеликий суми в лотерею або знахідка некрупною грошової купюри.

До чого може приснитися розкладати пончики в подарункові пакети? Такий сон говорить про те, що ви занадто багато часу приділяєте роботі, але не близьким людям. Ваше підсвідомість підказує, що ви жадаєте провести пару затишних вечорів біля палаючого каміна в колі сім’ї, обговорюючи новини останніх днів.

А от якщо вам приснилося, що йшов дощ з пончиків, – це знак майбутньої подорожі в зарубіжну країну. Можливо, це буде робоча поїздка, в якій ви зустрінете нових партнерів по бізнесу.

Якщо у сні ви бачили, як дитина з апетитом поїдає смажені пончики, — це говорить про те, що найближчим часом у вас з’явиться покровитель, який з радістю допоможе вам доброю порадою. Ця персона буде викликати у вас повагу, так як виявиться дуже справедливим і вірним другом. А от якщо ви бачили, як на стіл подають підгорілі пончики, які були немов «угольки», — це означає:

  • Підсвідомо ви не хочете рухатися вперед і зациклилися на одній проблемі. Візьміть невелику відпустку, і рішення проблеми знайде вас сама.
  • Хтось із вашого оточення заздрить вам і намагається вставляти палиці в колеса. Будьте впевнені, що відверта розмова з цією людиною допоможе налагодити стосунки. Також ця персона надалі буде ставитися до вас із симпатією.
  • У вас можуть зіпсуватися відносини з кимось із близьких родичів з-за розбіжностей з якогось питання. Якщо таке трапиться, пам’ятайте, що запорука щирих відносин – в можливості йти на компроміси, і дотримуйтесь цього раді.

Якщо молода дівчина в мріях побачила, що на весільний бенкет подають пампушки, — це означає, що в реальному житті вона дуже скоро знайде «другу половинку», з якої буде щаслива провести все життя. Якщо такий сон побачив неодружений чоловік – пончики обіцяють йому швидке кар’єрне зростання і підвищення платні.

Начинка з сюрпризом

Як тлумачить сонник пончики з шоколадною начинкою, які ви хотіли придбати на торжество у сні? Таке сновидіння символізує ваш відкритий характер і вашу любов до нових знайомств. Ви дуже товариські і не упускаєте будь-яку можливість провести час у колі знайомих.

Якщо ж пончики у сні були з полуничною начинкою – це означає, що ваше серце жадає романтичних відносин. Якщо ви вже одружені, спробуйте внести в нього нотку новизни і незвичності, а якщо вільні – це чудова можливість випробувати всі принади нових відносин.

Якщо в мріях ви бачили, як маленька дівчинка їла порожній пончик, посипаний цукровою пудрою, – це знак того, що вас чекає якийсь подарунок долі. Найімовірніше, ви розкриєте в собі досі приховані таланти, які допоможуть вам самоствердитися у професійній царині.

А от якщо в сні ви самі намагалися є пончик, цілком забруднивши особа в пудрі, – це обіцяє запрошення на світський захід. Там ви покажете себе з найкращого боку і зможете обзавестися парою-трійкою нових знайомих.

До чого сниться ціла вітрина пончиків, які покриті різнокольоровою поливою? Такий сон говорить про те, що ви намагаєтеся замаскувати недоліки свого характеру, так як боїтеся реакції оточуючих. Спробуйте бути самим собою, і ви здивуєтеся, як просто стане вам знаходитися серед знайомих і незнайомих людей. Полюбіть себе з усіма своїми мінусами і оточуючі почнуть ставитися до вас з належною повагою.

Якщо ж у сні ви надкусили солодкий пончик, а його начинка виявилася несподіваною – наприклад, він був з м’ясом або овочами, – це говорить про те, що в даний момент в професійній сфері ви робите акцент не на тій проблемі. Перегляньте завдання та пріоритети, порадьтеся зі старшими колегами та візьміть потрібний курс. Тільки правильно розподіливши свої можливості, ви з легкістю впораєтеся з виниклою проблемою. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ