Сонник покійний батько до чого сниться покійний батько уві сні

Покійний батько по соннику

Цікавлячись, до чого сниться покійний батько, слід звернути увагу на безліч деталей, підказують сонники. У більшості випадків, покійний батько, попереджає про якісь важливі події, які повинні відбутися незабаром, причому, від настрою папи уві сні безпосередньо залежить і успішність цієї події. Згадайте, у що він був одягнений, як себе вів, що говорив, і ви зрозумієте, що чекає вас незабаром.

Тлумачення сну сонником Міллера

Дуже скоро у вашому житті відбудеться подія, якого ви дуже чекали, обіцяє сонник Міллера тим, хто бачив уві сні свого покійного батька живим. Якщо приснилося, що він посміхався, то це означає, що ви будете повністю задоволені результатом – все відбудеться саме так, як ви того бажали.

Обіймати самому в сні тата – ознака того, що ви можете без остраху починати нову справу. А якщо приснилося, що це він вас обіймає, то вам слід довести до кінця все те, що ви почали, але не закінчили.

Покійний папа уві сні був нареченим на весіллі? Не варто приймати залицяння нового кавалера. А якщо уві сні він спить або хворіє, то це знак того, що вам варто зачаїтися на час і не привертати до себе уваги.

Вас чекають неприємності

Проблеми і неприємності віщує сюжет, у якому ви бачите покійного батька живим і сумували. Східний сонник, пояснюючи, до чого сниться дочки греза, в якій її покійний тато плаче, запевняє, що вона означає невдалі любовні відносини.

Слов’янський сонник рекомендує пом’янути небіжчика, який дуже часто мариться дочки або сина. Якщо ви бачите в його руках яку-небудь річ або їжу, то купіть її і почастуєте тих, хто знав небіжчика – це буде своєрідний відкуп від неприємностей, запевняє сонник.

До чого сниться, що небіжчик, що лежить у труні, раптово ожив, і тепер сидить, плаче і просить їсти? Цілком ймовірно, найближчим часом «воскресне» забута проблема, яка змусить похвилюватися і розщедритися.

Настає вдалий період для збагачення

Зовсім інші тлумачення дають сонники, роз’яснюючи, до чого сниться покійний батько живим і веселим. Так, за версією Англійського сонника, бачити, як уві сні оживає покійний татко і дає гроші, дістаючи їх з кишень – ознака того, що вам варто вкласти свої кошти в яке-небудь діло – воно виявиться досить прибутковим.

Цікаве пояснення є у Циганського сонника, до чого сниться дочки померлий в реальності тато, який кладе рожеву блузку уві сні до її узголів’я. Такий сюжет підказує, що дівчині не варто боятися пропонувати свої ідеї для бізнес-плану, тому що вони виявляться вельми цінними.

Вам постійно, ну, або дуже часто мариться, як покійний батько дає гроші для якогось проекту? Візьміть на замітку те, що він вам говорив – це може бути підказка, чим саме вам варто зайнятися, щоб поліпшити своє фінансове становище.

Бережіть здоров’я

Приснився покійний батько п’яним? За твердженням сонників, таке бачення пророкує хворобу і погане самопочуття. Особливо погано, якщо такий сюжет приснився до сорока днів з моменту смерті батька.

Якщо приснилося, що батько не просто п’яний, а ще й голий, до того ж, то це знак, що ви можете підхопити «соромний» хвороба. Не варто занадто часто змінювати статевих партнерів, а також приведіть в порядок свій моральний вигляд, рекомендують сонники.

Роз’яснюючи, до чого сниться хворим помер у реальності батько, який їв цукерки сам або дав шоколад вам, тлумачі натякають на необхідність своєчасно лікувати зуби, інакше не уникнути вам зубного болю.

Удача скоро буде поряд

Якщо вам приснилося, що вас цілує в лоб покійний батько, то це сигнал про наближення вдалого періоду, коли все буде складатися за вашим бажанням. Бачите в сні, як батько сміється, танцює, грає на баяні? Вам пощастить на творчій ниві, займіться чимось для душі.

До чого сниться, що покійний батько допомагає вам у чомусь або говорить, як правильно вчинити в незрозумілій ситуації? Це означає, що хтось з вашого оточення, що має більш багатий життєвий або робочий досвід, допоможе вам досягти мети.

Покійний батько, який часто приходить після смерті у ваші сновидіння, є своєрідним помічником, що потрібно зробити, щоб залишитися «на плаву». Особливо добре, якщо у сні він відкриває двері перед вами – це ознака незримою підтримки батька в образі Ангела Хоронителя, стверджують сонники.

Можете розраховувати на підтримку близьких

Ваші близькі друзі та рідні люди підтримають вас у будь-яких справах, радують тлумаченням сонники, роз’яснюючи, до чого сниться дає що-небудь покійний батько.

Приснилося, що татуньо дарує зброю? Ваші соратники будуть «стояти» у вас за спиною, не дозволяючи конкурентам перемогти вас. Також добре, якщо батя уві сні зловив рибу для вас – плани реалізуються точно в термін, завдяки друзям.

Покійний батько уві сні будував будинок? Вас запросять у гості, і, завдяки цьому візиту, ви зумієте «перезавантажитися», скинувши з себе весь негатив.

Примарилось, що тато накрив стіл? Хтось допоможе вам вирішити проблеми, позичивши грошей. А якщо ви сиділи з ним у сні за столом на цвинтар, то допомогу прийде звідти, звідки ви її навіть не чекаєте.

Не вступайте в конфлікти

Якщо приснилося, що покійний батько купив рушницю, то це ознака того, що не варто вступати в які-небудь спори і конфлікти, підказують сонники.

Тлумачачи, до чого сниться сюжет, в якому злий батя лається або виганяє з дому вас і вашу матір, сонники запевняють: це сигнал, що ви не готові відстоювати свою точку зору, тому краще відмовтеся від подібних спроб. А ось лаятися уві сні не тільки з батьком, але і з матір’ю – ознака вашої нерішучості.

Намагаєтеся зрозуміти, до чого сниться, що батько-небіжчик вас душить? Це підказка: якщо ви не навчитеся відстоювати свою думку, вас «задушать» конкуренти.

Спостерігати в сні за сваркою папи і представника закону – ознака проблем з владою, утримуйтеся від порушень громадського порядку, радить Сучасний сонник.

Зверніть увагу на сім’ю

Про можливі недопониманиях у сім’ї говорить греза, в якій покійний батько копає землю під вікнами вашого будинку. Приснився покійний батько, що лежить в ліжку в колі своїх дітей, але без вас? Сонники, пояснюючи, до чого це сниться, підказують, що вам варто більше часу приділяти своїм домочадцям, інакше ви втратите душевний зв’язок з ними.

Уві сні татко, який мертвий реальності, погладив по голові? Вам не вистачає моральної підтримки. Таке ж значення має греза, в якій дочка обіймала свого папулю, а він її при цьому цілував у чоло.

Папа уві сні відмив стіни в квартирі від бруду? В сім’ї відновиться мир і лад. А якщо на стінах була кров, то це ознака примирення з кимось з родичів.

Не забувайте про дітей

Вагітній дівчині приснилося, що її покійний батько приніс малюка, але при цьому забрав дитячу коляску, куплену сновидицей в реальності? Не варто купувати речі ще не народженому дитяті, підказують тлумачі.

А якщо батько уві сні б’є вас за якийсь непослух, як це було в дитинстві, значить, у вас немає контакту з власною дитиною. Встановіть його, щоб не упустити момент дорослішання свого чада.

На вас обрушиться потік новин

Дуже багато інформації ви отримаєте найближчим часом в тому випадку, якщо ви бачили уві сні, як покійний батько дзвонив по телефону. Якщо під час розмови він з кимось вітався і мило розмовляв, то известия будуть хорошими. А якщо він просить вибачення або кричить на співрозмовника, то вести вас не дуже порадують.

Несподівані візити далеких родичів або новини про них пророкує греза, в якій тато стукає у вікно. А якщо уві сні він годує старого пса, то не виключена зустріч з другом дитинства.

Бачите батьків за кермом? Якісь вести змусять вас вирушити в дорогу. А розшифровуючи, до чого сниться покійний батько, що далеко йде від вас, не озираючись, сонники рекомендую не приймати жодних запрошень.

Карусель подій

Тлумачачи, до чого сниться покійний батько, не обходьте стороною тлумачення про чужому або не кровних батьків, а так само звертайте увагу на те, що він робив у сні. Отже, приснилося, що:

  • тато хлопця просить грошей – бойфренд з вами не до кінця відвертий;
  • сплячий батько дівчини впав з ліжка – до несподіваних неприємностей;
  • хрещений батько мився у воді з болота – хтось розпускає плітки про вашу сім’ю;
  • хворіє вітчим одужує – до успішного завершення важкого справи.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ