Сонник до чого сняться парфуми у сні (нюхати, вибирати, купувати)

Запахи відіграють велику роль не тільки в повсякденному житті, але і в сновидіннях. Ось що, наприклад, пише Старовинний англійський сонник: парфуми — це дуже гарний сон для того, хто займається бізнесом, комерцією. Крім того, аромат парфумів, який вам приємний, може передвіщати міцну кохання і вірну дружбу.

До чого сняться парфуми, варто аналізувати виходячи з подробиць вашого бачення. Потрібно пригадати, який саме парфум і в якій обстановці вам приснився.

  • Наприклад, ви просто відчували запах парфумів.
  • Обирали їх у магазині.
  • Духи вам подарували.
  • Флакончик з ароматом дарували ви.
  • Наносили парфум на себе.
  • Також могла наснитися туалетна вода — тоді варто визначити, жіноча вона була або чоловіча.
  • Вам привиділося розлити парфуми або розбити флакон.

В залежності від цих нюансів і будуть відрізнятися тонкощі в тлумаченнях «ароматних» снів. Але перш, ніж розбиратися в деталях, варто сказати, що духи уві сні — це завжди дуже хороший знак.

Нюхаємо, вибираємо, купуємо

Просто наснилися парфуми у флаконі — сонник каже, що таке бачення віщує подарунок. Примарилось нюхати аромат, який був для вас приємний, — вважається, що такий сон передвіщає знайомство з «другою половинкою», яке завершиться щасливим законним шлюбом. Якщо уві сні довелося нюхати повітря і розуміти, що вам приємний запах, — сновидця очікує дружнє знайомство.

Нюхати парфуми у сні і розуміти, що цей запах «не ваш», — такий сон говорить: придивіться до свого оточення. Можливо, серед ваших близьких хтось лише носить маску теплих почуттів до вас, а насправді відчуває абсолютно протилежні. Варто «вирахувати» цієї людини і відмовитися від спілкування з ним, щоб згодом не мати гіркого розчарування.

Вибирати в сні духи — такий сон може привидітися напередодні несподіваною, але дуже радісної зустрічі з людиною, яка вам доріг. Сняться духи, які вам довелося купувати, — сонник Катерини Великої свідчить, що ваша любов буде взаємною. Сон, у якому сталося купувати парфумерію, може говорити і про симпатії до вас людину, якого ви добре знаєте.

Як вважає Алфавітний сонник, духи, які вам приснилося купувати, обіцяють радісні хвилювання і щасливі переживання. В іншій трактовці, якщо привиділося купувати парфуми, наяву потрібно адекватно оцінити свої можливості, щоб на шляху до мети не допустити фатальної помилки. Якщо придбання вподобаного вам аромату у вашому сні зробив хтось інший — варто відкласти здійснення своїх планів на деякий час, зараз — не найкращий період для їх реалізації.

До чого сняться духи, які вам подарували в сновидінні? Якщо сниться отримати парфуми в подарунок — отже, в реальності вас чекає ситуація, в якій ви зможете отримати задоволення, проте ж це буде пов’язано з деяким ризиком. Бачення говорить про те, що вам належить прийняти рішення: чи буде ризик виправданим або ж краще відмовитися від сумнівного задоволення.

Парфум як подарунок сниться і тоді, коли ваш хороший знайомий готовий запропонувати вам турботу і підтримку, якої ви потребуєте. Не соромтеся в реальності попросити про допомогу того, хто готовий вам її надати. Деякі сонники вважають: якщо дівчині сниться, що їй подарували аромат в красивому флакончику, її незабаром чекає весілля.

Коли такий сюжет сниться всім іншим, їм бачення обіцяє надійного друга (подругу) на довгі роки. Отримати духи як подарунок коханої людини — приємне проведення часу вам забезпечено. Однак якщо сниться самому дарувати парфуми, тлумачі вважають це не самим сприятливим знаком — швидше, попередженням. Бачити, як духи даруєте ви самі, — сон призиває вас тверезо оцінювати обстановку, щоб вашим близьким з-за цього не довелося займатися «мартышкиным працею».

Хмара аромату

Душитися приємним вам ароматом у своїх мріях — значить, ви сміливо можете братися за нові справи. Вони принесуть вам моральне і матеріальне задоволення. Цей же сон застерігає: недостатнє працьовитість і високі амбіції можуть зіграти зі сплячим злий жарт.

Якщо після того, як ви нанесли аромат на себе, запах видався вам занадто сильним, то при здійсненні ваших планів варто прораховувати кожен крок. Ризиковані дії у справах можуть не виправдатися, і тоді доведеться починати все спочатку.

Бачити уві сні чоловічу туалетну воду, вважає Сонник Майя, означає, що про вас подбає більш сильна людина, ніж ви самі. А коли примарилася жіноча туалетна вода, варто сходити до лікаря і перевірити стан свого здоров’я.

У сновидінні вам довелося бачити, як ви самі пролили духи з флакона, — ймовірно, незабаром вашим переконанням належить пройти серйозну перевірку. Обставини можуть похитнути їх, і як далі підуть події, залежатиме від твердості вашого духу.

Мабуть, найсильнішим з попередженням «ароматних» снів є той, в якому довелося бачити розбитий флакон. Сонники вважають, що ви можете зазнати поразки в боротьбі з недоброзичливцями. Може бути, не варто вступати в суперечку, щоб зберегти свою гідність? Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ