Сонник до чого сняться очі у сні

Мрії іноді підкидають нам такі незрозумілі символи, що забути їх складно. Наприклад, очі! Наяву ми так звикли до них, а уві сні – що вони означають? Адже сниться такий дивний символ не кожному і не часто. Чого чекати від сну?

Насамперед, заглянувши в сонник, можна зрозуміти, що очі в нього – це символ неоднозначний і він може означати як щастя, так і підступи недоброзичливців. Якщо вам приснилися очі, це точно не просто так, це важливе послання згори. Згадайте всі подробиці, щоб зрозуміти, до чого сняться очі: вашими вони були чужими, якого кольору, що з ними було. Варіантів тлумач пропонує багато:

  • Свої власні очі в мріях.
  • Відкриті або закриті, здорові або сліпі.
  • Дивитися або вдивлятися у щось, бути не в силах відкрити.
  • Фарбувати очі у сні або бачити яскраво підведені.
  • Відтінки: зелені очі, блакитні або сині, карі, чорні.
  • Бачити очі чоловіка, дитини, тварини.
  • Дивні або кошмарні сни з цим символом.

Якщо ви згадали все, що змогли, і чітко сформулювали питання соннику – наприклад, до чого сняться зелені очі або до чого не можу відкрити їх, – то можете дізнатися точну відповідь. Для початку, не поринаючи у подробиці, подивимося, що ж за символ – очі – і що сонник говорить про значення цього символу.

Очі по соннику – це метафоричне втілення вашого бачення світу. Рада бачити все так, як є, дивитися на світ реально і без рожевих окулярів. Вчіться сприймати навколишнє вас реальність наяву такою, якою вона реально є, і не перебільшити її у своїй уяві.

Звичайно, і це скаже не тільки сонник, очі є дзеркалом нашої душі, і з того, якими вони були в мріях, можна судити про свій духовний стан. Самі проаналізуйте своє сновидіння і зрозумієте, на що вам натякають вищі сили.

Безумовно, закриті повіки – прямий натяк на обмеженість сприйняття світу. Ви повинні навчитися дивитися і бачити світ, не боятися його і нормально, тверезо сприймати. Прийняти світ і життя – це мистецтво; якщо його освоїти, життя стане гармонійною і щасливою.

Також, згідно сонником, око – це вираз метафоричного значення «берегти як зіницю ока». Бути може, сон вказує вам: бережіть те, що у вас є, щоб не втратити. І навпаки, не варто занадто сильно триматися за те, що маєте, знайдіть золоту середину.

Свої, справжні. Дії

Якщо вам привиділися свої власні очі в мріях, то згадайте, якими вони були і що з ними відбувалося. Це відкриє таємницю сновидіння та його значення.

Дізнаємось, до чого сниться фарбувати очі, підводити повіки або наносити туш на вії в сновидінні. Як говорить нам сонник, фарбувати очі – це натяк на якусь нещирість або навіть обман. Чесні ви чи намагаєтеся приховати обман за маскою? Подумайте. Вищі сили не без причини посилають це бачення – це означає, що вам потрібно переглянути власну поведінку, інакше обман або нещирість може вам нашкодити.

Чесати повіки в мріях – до змін. Не факт, що вони будуть дуже приємними, але заздалегідь знайте: вони приведуть до кращого життя. Будь-які зміни, які від нас не залежать, надсилаються нам згори, і завжди потрібні. Так що сприймайте навіть небажані зміни як щось необхідне.

Не можу відкрити свої повіки! Це про вас? Або ви погано бачили уві сні? У будь-якому випадку такий сон і для жінки, і для чоловіка вказує на обмежену здатність бачити світ у всіх його деталях: ви не бачите усю картину того, що відбувається навколо, і, можливо, самі цього не хочете. Спробуйте ясно і тверезо озирнутися навколо себе, не обманюйте себе, побачте реальність.

Навпаки, якщо зір у мріях було дуже чітким або ви бачили неймовірно далеко, то вас чекає прекрасне духовне і фізичне здоров’я, а попереду буде велике щастя. Ви в гармонії зі світом! Різь і біль в області органів зору – натяк на те, що у вас нечиста совість: може бути, ви когось образили або обдурили, навмисно чи ні. Спробуйте подумати про це – напевно ви зумієте все виправити.

Позбутися очі в мріях – до труднощів. Не лякайтеся цього сну, навіть якщо він не був жахливим і страшним. Це лише порада: не бійтеся труднощів у справах, ви впораєтеся. Адже ви знаєте, що будь-які перешкоди потрібні нам для досвіду і духовного зростання!

Осліпнути зовсім – це рада ні від кого нічого не чекати. Ви розчаруєтеся, якщо будете повністю покладатися на когось або чекати від інших чогось. Це не означає, що нікому не можна довіряти, але відповідальність завжди має бути на вас самих.

Чужі, з боку

Які очі ви побачили у своєму сні? Нереально великі або дуже красиві, страшні або дивні – це ключ до розгадки бачення.

Гарні, привабливі очі – прекрасний символ. Наяву з вами дуже скоро відбудуться дуже щасливі події, яких ви не очікуєте. Також це символ здоров’я і чудового стану духу.

Яскраво нафарбовані очі, побачені з боку, попереджають про те, що вас можуть обдурити або провести. Будьте обережні і уважніше ставтеся до всього, що ви бачите і чуєте від оточуючих, перевіряйте інформацію.

Зіниця з більмом – це попередження про те, що у вас є недоброзичливці або конкуренти в житті або на роботі. І вони пильно стежать наяву за вашими дій. Не бійтеся, робіть правильно і по совісті, але будьте обережніше і знайте, що довіряти можна не кожному.

Якщо ви бачили тільки одні очі, без їх власника і без обличчя, це означає, що ви комусь дуже цікаві. За вами хтось спостерігає – може бути, це таємний закоханий або хтось інший. Погляньте уважніше – і ви дізнаєтеся, хто так цікавиться вами. Якщо вони були якимись дивними, казковими або незвичними, це завжди означає щастя. Навіть якщо вони вас налякали уві сні, все одно це бачення не віщує вам нічого, крім щасливих подій.

Косий погляд – чудова прикмета! Чекайте успіху у всіх своїх справах. В роботі та навчанні, в бізнесі і кар’єрі вас чекає великий раптовий успіх. Ви все правильно робите, йдете по вірно наміченому шляху. Не відступайте від нього і не втрачайте стимулу йти вперед – і ви отримаєте чудову нагороду!

Дуже великі очі – це до грошей, які буквально впадуть на вас казна-звідки, несподівано і непередбачувано. Спадщину, виграш, великий грошовий подарунок – доля сама знайде, як вам зробити цей сюрприз.

Погляд тваринного вказує на заздрість. Це дурне почуття отруїть ваше життя, якщо ви не позбудетеся від нього. А якщо у вас є заздрісники, то постарайтеся їх уникати.

Різні кольори

Якого були відтінку побачені очі? Від того, були вони блакитні або сині, карі або навіть червоні, залежить значення сну.

Світлий, ясний погляд – це символ допомоги згори. Ви можете не боятися свого життя труднощів, тому що вищі сили вам допоможуть, захистять і підтримають у потрібний момент. Темні, глибокі очі – це ваші думки. Може бути, останнім часом вас відвідують не дуже добрі наміри, бажання зробити щось не дуже хороше? Одумайтесь, щоб не заплямувати власну совість.

Яскраві, неймовірного кольору очі – це хороший знак. Якийсь дуже розумний чоловік з’явиться поруч і зможе вам допомогти у важкій ситуації, ваше завдання – не пропустити його. Блакитні, красиві – це любов, явний знак, що скоро наяву вас оточать любов’ю і ваше серце на неї відгукнеться!

Чорні – до фальші. Не всі ваші друзі є насправді друзями – хтось таїть недобрі наміри, може бути, заздрість або образу на вас. Будьте уважнішими. Постарайтеся самі зрозуміти, що за людина ховається під маскою доброго друга, і або обмежте з ним своє спілкування, або змінити ситуацію і його ставлення до вас в позитивну сторону.

Гарні карі оченята – символ вірності. Не сумнівайтеся в тому, що людина, або улюблений друг, який поруч з вами, вірний і відданий вам душею. Не ревнуйте його даремно і не підозрюйте: вищі сили вам послали явний знак, що будь-які підозри марні!

Червоні повіки або зіниці – це символ втоми. Тільки і всього! Вам пора гарненько відпочити. Але не розважитися, а саме відпочити, розслабитися. Побудьте на самоті хоча б день, візьміть вихідний. Природа або домашній затишок, тиша і неробство – це піде вам на користь.

Намагайтеся аналізувати тлумачення свого сну правильно, і інтуїція обов’язково вам підкаже, що саме означає сон. А вищі сили завжди допоможуть вибрати правильний шлях! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ