Сонник острів до чого сниться острів уві сні за сонником Астроскоп

Якщо побачили острів уві сні, перебували на ньому і відчували радість від свого усамітнення, сонники підготували для вас дуже тривожний прогноз. Ймовірно, цей образ символізує бажання сховатися від зовнішнього світу, закритися в собі і не пускати в свій внутрішній світ навіть близьких. Однак частина сонників дає ще більш насторожує прогноз, віщуючи, що острів уві сні вказує на швидке розставання з улюбленими, на розлучення або розлуку.

Бачити уві сні, що перебуваєте на острові в оточенні друзів (великої кількості людей) – відпочинок в приємній компанії.

Це сон, який, навіть якщо ви поки і не замислювалися про поїздку або подорож, сам налаштовує на відпочинок. Обговоріть наяву всі варіанти, як, коли і з ким ви можете відправитися в подорож.

Бачити уві сні, що перебуваєте на острові в повній самоті, вам комфортно – прагнення до тимчасової ізоляції.

Такі періоди можуть бути в житті кожної людини. Ймовірно, ваша дійсність початку обтяжувати (навіть достаток приємних емоцій – сильний стрес). Тепер же ви мрієте і всіляко прагнете взяти тайм-аут в своїх справах. Найкраще, що можете зробити – створити наяву всі умови для комфортного перебування на самоті. Однак не дозволяйте, щоб тимчасова і добровільна ізоляція переросла в повне вигнання з суспільства.

Бачити уві сні, що перебуваєте на пустельному острові, це вас обтяжує – розлука з близькими, розлучення, вимушена самотність.

Цей сон вказує, перш за все, на ваші власні помилки, через які ви потрапили в цілковиту ізоляцію. Психологи пояснюють це стан наступним чином. Ймовірно, наяву ви висували останнім часом дуже багато вимог і претензій до оточуючих, звинувачували їх у тому, за що не хотіли брати відповідальність на себе. Як підсумок – ви опинилися на "острові", тобто в повній і неминучою ізоляції. Дайте відповідь на питання, хто тепер винен у всіх ваших бідах, навколо адже нікого немає? Не залишайте цей сон без уваги. Психологи рекомендують вжити активних заходів, спрямованих на набуття власного емоційного здоров’я!

Сонник Міллера: Острів

Спостерігали за островом з боку – до спокою, до свободи і до заслужених почестей після періоду тривог і напружених зусиль

Наснилися люди на острові – до складної боротьби за гідне суспільне становище

Острів по сонником Цвєткова

До чого сниться Острів в Сучасному сонник

Знаходилися уві сні на острові, який оточувала чиста вода – до удачі в фінансових справах і до приємних подорожей; для жінок – до вдалого заміжжя

Безлюдний острів – до втрати щастя і добробуту з вини своєї непомірності

Бачили острів з боку – до набуття комфорту і щастя після своєї спроби виконати обов’язок честі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ