Сонник до чого сняться нігті уві сні (на руках, ногах)

Станом нігтьових пластин можна оцінити характер людини, його прагнення до чистоти і доглянутості. Використовувалися вони і в магічних ритуалах. Як каже Російський народний сонник, нігті в сновидінні можуть підказувати майбутні події, що стосуються грошей, відносин і якихось життєвих змін.

Оскільки нігті уві сні можуть виявитися знаком найрізноманітніших подій, потрібно зрозуміти, чому таке бачення сниться саме вам. Постарайтеся пригадати, які вам приснилися нігті:

 • Акуратні і доглянуті.
 • На руках або на ногах.
 • Зламані і брудні.
 • Довгі або короткі?
 • Нігтики могли зламатися.
 • Ви стригли нігті собі або дитині.
 • Приснилося робити манікюр.

Якщо ви не пам’ятаєте ніяких деталей, а знаєте тільки про предмет сновидіння, свідчить Новий сімейний сонник, нігті у сні означають, що вам належить багато роботи. В збитку ви не залишитеся, але і на великі прибутки розраховувати не доведеться.

Краса і акуратність

Акуратні і доглянуті нігті у сні — символ того, що ваше здоров’я в порядку, також як і відносини з оточуючими. Чисті нігтьові пластинки кажуть спящему, що в суспільстві не варто забувати про хороші манери, — це може допомогти подальшого життєвого просування.

Відполіровані блискучі нігтики на руках, каже сонник Цвєткова, можуть примаритися напередодні появи важливих новин. Але ж це бачення може означати, що ви не до кінця щирі зі своїми друзями (або вони — з вами).

Нігті у сні виявилися покриті лаком — наяву вас очікують радість і удача. Красивий манікюр сниться, якщо вам гарантоване гарне ставлення оточуючих. Якщо трапилося так, що ви посварились з другом або членом сім’ї, то після сну, де манікюр був з червоним лаком, вам легко і швидко вдасться помиритися.

Приснитися можуть нігтики не тільки на руках, але і на ногах. Бачення має те ж значення, за одним винятком: бачити зламані нігті на ногах — це застереження. Сновидінню варто бути вкрай обережним у поводженні з грошима.

В протилежність чистим нігтикам, брудні, обгризені або зламані нігті уві сні говорять про те, що потрібно подбати про своє здоров’я. Спящему може загрожувати хвороба, якої наяву він поки не помічає, але організм вже посилає йому тривожні сигнали, — ось до чого сняться нігті неакуратні і недоглянуті.

Бачити, що під нігтьові пластини набилася бруд, — такий сон попереджає: треба дуже точно оцінювати ситуацію. Простіше кажучи, сім раз подумати і один раз висловити свою думку, інакше можна зіпсувати стосунки і з колегами, і з друзями. Але якщо ви скористаєтесь порадою свого сновидіння, вашій репутації нічого не буде загрожувати.

Нігті у сні виявилися хворими — це вже привід задуматися про стан здоров’я всього вашого сімейства. Зверніть увагу на самопочуття домашніх — особливо малюків. Якщо довелося в мріях бачити хворі нігтьові пластини на руках, постарайтеся також не провокувати домашні конфлікти, щоб зберегти в родині спокійну обстановку.

Сниться хворий ніготь на руці, і протягом сну він відвалюється, — наяву вдасться припинити відносини з людиною, спілкування з якою вам вже давно в тягар. Бачити, що ніготь відвалився в когось іншого, — в реальності вам потрібно більше часу приділити сім’ї, адже домочадці потребують ваших турботи та уваги.

Короткі і довгі

До чого сняться нігті на руках, якщо вони акуратні, але коротко обрізані? Дворянський сонник каже, що сон, у якому ви бачили себе з короткими нігтями, закликає сновидця «відростити кігтики», щоб навчитися краще захищати свої позиції в різного роду конфліктах. Ще короткі нігтики на руках говорять про те, що сновидінню треба ретельніше виконувати свої службові обов’язки, щоб мати підстави для підвищення або надбавки.

Бачити довгі нігті уві сні, по соннику мадам Хассе, означає, що удача на вашій стороні, і поліпшення фінансового становища не змусить себе чекати. Дворянський сонник вважає, що довгі акуратні нігтики можна бачити в сні напередодні суспільного визнання. Довгі покриті лаком нігтики уві сні обіцяють приємне проведення часу.

Сниться, що надмірно довгі нігті, — значить, потрібно бути менше гордовитим по відношенню до оточуючих, щоб зберегти добрі стосунки. Зламаний ніготь попереджає, що можливі розчарування, тому не варто надмірно довіряти оточуючим. Зламати довгі нігтьові пластини — значить, наяву смуга випробувань для вас закінчується.

Поламані нігтьові пластини або один вирваний ніготь в сновидінні закликають сплячого бути дуже уважним і акуратним у майбутній дорозі. Якщо виконати цю вимогу, ваша обачність окупиться, і поїздка виявиться корисною для вас.

Бачити, що зламані нігті на руках довгі і гострі, — подібний сон закликає до м’якості в обігу з друзями і родичами, щоб уникнути сварок і конфліктів. Якщо сниться стороння людина, що має довгі нігті, — наяву він може виявитися вашим супротивником. Таке бачення попереджає вас про можливу небезпеку.

 • Сниться, що довелося стригти нігті дитині, — бачення віщує спящему: доведеться добре попрацювати, щоб ваша сім’я жила безбідно.
 • Стригти уві сні нігтики для дівчини — скоро вона покине рідний дім.
 • Юнакові привиділося обрізати нігті — сонники кажуть, що йому пора починати самостійно заробляти собі на життя.
 • Обрізати ніготь самому собі — такий сон сигналізує, що пора розгребти накопичилися повсякденні справи. Також бачення, в якому довелося стригти собі нігті, говорить про те, що ви намагаєтеся розібратися зі своїми прагненнями та бажаннями, але ще не до кінця пройшли цей шлях.

Стригти нігтьові пластини собі в сновидінні довелося заміжньої дами — в її сімейному житті незабаром настане «другий медовий місяць». Але якщо жінці довелося стригти нігтики комусь іншому, — сон символізує її втому від повсякденних побутових турбот і радить відволіктися і відпочити.

Для самодостатнього і цілком забезпеченого чоловіка стригти нігті уві сні повинно бути попередженням — у вас є недоброзичливці, які можуть перешкодити просуванню по службі. У ваших силах їх виявити і нейтралізувати. Якщо чоловікові довелося стригти нігті на чиїхось чужих руках — кар’єрний ріст не змусить себе довго чекати.

Приснилося гризти нігтики — наяву вас не відпускає рішення якоїсь проблеми. Привиділося гризти нігті — намагайтеся не зациклюватися на одному питанні, щоб уникнути втрат на інших напрямках. Гризти недоглянуті нігтьові пластини у сні — виходить, наяву треба не дати недоброзичливцям ні найменшого шансу, щоб зіпсувати вашу репутацію.

Про що ще говорить сон, в якому привиділося гризти свої нігтики? Якщо навіть уві сні ви тягнете пальці в рот і не можете подолати бажання їх гризти, — Сонник XXI століття радить перестати «гризти» себе самого за минулі помилки і почати жити повним життям.

Манікюрний салон

Найбільш сприятливим поясненням, до чого сняться нігті уві сні, супроводжується бачення, коли довелося робити манікюр, доглядати за своїми руками. Привиділося нарощувати або фарбувати накладні нігті — таке бачення застерігає від участі в авантюрах заради збагачення.

Якщо уві сні ви просто наводите нігтики в порядку, то вам належить благородна діяльність. Вона може не принести великих баришів, але підніме ваш авторитет в суспільстві.

Фарбувати нігтьові пластини червоним лаком — таке бачення говорить про сплячому як про людину, яка піклується про свій імідж. Фарбувати короткі і акуратно пострижені нігтики — сонники радять залишити образ скромника або скромниці. Будьте природніше, і тоді вам вдасться домогтися більшого. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ