Сонник до чого сняться льодяники

Напевно, 99% населення нашої планети люблять з дитинства солодкі і смачні льодяники. Вони дозволяють хоча б на 15 хвилин забути про всі проблеми і відчути смак щастя і радості. Тому і в сонник льодяник входить як добрий знак.

Одне з найпопулярніших тлумачень цукерки у сні – знак швидких солодких поцілунків. Вас накриє хвиля романтичних відносин, що супроводжуються ніжністю і турботою.

Значення сну залежить також від того, хто його дивився.

Незаміжньою дівчині льодяник може приснитися напередодні доленосного моменту зустрічі з її обранцем. Побачений сон передвіщає швидке заміжжя після початку відносин.

Якщо уві сні заміжня жінка побачила одну цукерку, то це обіцяє їй шанувальника. Він буде надавати їй знаки уваги, а от відповідати на них чи ні – вибір вже самої жінки. Якщо наснилося багато льодяників, то й прихильників буде кілька.

Довелося чоловікові бачити солодкість – до приємних клопотів, пов’язаних з романтичними відносинами. Це може бути підготовка сюрпризу для своєї коханої або організація власного весілля.

Трактування сну в залежності від дій

Купувати в сні льодяники – до обману. Проте не переживайте, сон дозволяє легко обчислити обманщика і позбутися його впливу: цей чоловік обіцяє вам величезну винагороду за прості дії. Пам’ятайте, що це брехня, і всі його слова – обман.

До чого сниться льодяник прийняти в подарунок? Це вірний знак швидкого запрошення на веселу вечірку або романтичне побачення. Отримали в дар льодяник-півник – до приємного проведення часу з дітьми.

Бачити, як ви ссали монпансьє, – до майбутніх дрібним радісних подій. В сонник льодяники входять під різними значеннями в залежності від їх смаку:

  • Сняться солодкі цукерки, якщо найближчим часом на вас чекають приємні короткі зустрічі з друзями.
  • Якщо цукерка була гірка, то після бурхливої веселої вечірки ви будете деякий час шкодувати про неї. Швидше за все, це буде пов’язано з тим, що на наступний день ви будете почувати себе трохи «пом’ятим».
  • Кисла солодкість – до нових відчуттів. Ймовірно, що ви прокотитеся на американських гірках або прыгнете з парашутом.

Пригощати цукерками у сні – до майбутньої зустрічі з новим другом. Ваші стосунки збережуться на довгі роки і будуть міцними. Якщо комусь довелося пригостити вас, то незабаром вас запросять на урочистий вечір. Це може бути весілля, день народження, хрестини.

Бачив льодяники на паличці найближчим часом, швидше за все, піддасться на вмовляння з боку. Його спокусять пропонованими йому натомість речами. Наприклад, це може бути покупка нового вбрання, масаж або смачне улюблене блюдо.

Якщо уві сні ви самі виготовляли цукерки, то це знак того, що в поточних справах вас скоро чекає успіх. Продовжуйте прикладати всі зусилля, і все вийде. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ