14 Місячний день (добу) характеристика дня

14 місячна доба – самий енергетично сильна день місяця. У цей період вдаються будь-які справи, що оточують люди відкриті для спілкування. Варто цим скористатися і провести день в максимальної активності.

справи. День підходить для початку нових і продовження вже розпочатих справ. Особливо сприятливо в цей період братися за великі, масштабні проекти, відкривати власний бізнес. Місяць прихильна до будь-якої активності. головне – не сидіти склавши руки, інакше може наздогнати депресія.

Робота. Сприятливий час як для самостійної роботи, так і для колективних справ. У цей період варто прислухатися до порад колег – вони можуть бути корисними. День підходить для пошуку інвесторів, поповнення кола ділових контактів, спілкування з начальством і зміни місця роботи.

Домашні справи. 14 місячний день – гарний час для будь-якої роботи по дому. Можна затівати грандіозний ремонт або прибирання. Рекомендується викинути непотрібні речі – це звільнить не тільки фізичне, а й енергетичний простір в будинку.

гроші. Сприятливий час для будь-яких операцій з грошима. Великі вкладення повернуться з великим відсотком. Дрібне інвестування також принесе прибуток. Можна сміливо давати в борг. День підходить для масштабних закупівель для будинку або роботи, покупок путівок на відпочинок. Якщо грошей не вистачає, можна оформити кредит. Його буде легко повернути, адже всі фінансові операції в цей період вдалі для обох сторін.

Любов, стосунки. Вдалий час для спілкування з коханою людиною. Сварок і сварок не буде, тому можна сміливо призначати побачення. Можливі моменти нестримного тяжіння до малознайомих людей протилежної статі. Це свого роду випробування, яке потрібно витримати. Близькість в цей день краще урізноманітнити новими позами або незвичайним місцем для сексу.

Спілкування. День підходить для будь-яких видів комунікацій. Ділові переговори або спілкування з рідними і близькими пройдуть в приємній атмосфері. У цей період в повітрі витає безліч інформації. Прислухайтеся до людей – можете почути щось нове.

Подорожі. Прекрасний час для подорожей. Місяць вітає будь-яку активність, в тому числі поїздки на відпочинок або з робочих питань. Якщо подорожей не намічається, рекомендується влаштувати міні-поїздку на дачу або на природу всією сім’єю.

Стрижка та догляд за волоссям. 14 місячна доба – неоднозначний день для стрижки. Вона може привести до матеріального благополуччя або викликати депресію. У цей період дозволяється фарбувати волосся, бажано в близький до натурального колір. Можна експериментувати з зачіскою. Хімічну завивку не рекомендується робити.

краса і здоров’я. У 14 день місячного календаря не рекомендується проводити інструментальні втручання: омолодження, пластичні операції. Корисно очищати організм. Бажано використовувати для цього дієту без вживання рідини. Сприятливо вплине на здоров’я помірне фізичне навантаження.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ