Сонник Встояти на обриві. До чого сниться Встояти на обриві бачити уві сні – Сонник

Сонник Встояти на обриві наснилося, до чого сниться уві сні Встояти на обриві? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Встояти на обриві, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – обриває

Сонник – Підвалини порушувати

Сонник – Сплячим на обриві

Сонник – Сидимо з чоловіком на обриві, на лавочці

Сонник – Піднімаючись по обриву

Сонник – Стежка над урвищем

Крутий Обрив у невисокого Холма – завжди означає Зміни, різкі і круті, після Рівного та стабільного Періоду.

Широка Стежка – широкі Можливості.

Гілка Дерева – символізує Споріднені ‘гілки’, Родичів, на яких "завис" Сновидець (це Допомога!), І не один..

Незнайома Дівчина оступилася і штовхнула мене Вниз – означає, що сновидцем під-штовхнули до "низьким" вчинків, або підставили.. (Дівчина незнайомих – це Емоційність і Невідомість в життя).

Штовхнула вниз Дівчина повисла на моїх ногах – символізує Емоційні залежності, з яких не Вирватися, судячи зі сну.

І Ми гойдалися то над Обривом, то над Стежкою – це упущення Час, невідомий Вихід, коли Сновидець з Дівчиною, повислої на його ногах, "рас-качівался"..

І сон про те, що у сновидцем немає своєї твердої і автономної Позиції (зі Мною йшли знайомі і Незнайомі люди), яку він неодмінно Чи знайде і Підніметься (тоді Я і прокинувся!)

Сонник – Стрибнув з обриву в холодну воду

А сон підказує, що свої Сили треба розраховувати і використовувати їх відповідно до своїх Можливостях (Друзі вмовили сновидцем стрибнути з обриву в холодну Воду прямо в одязі – це говорить про те, що Сновидець наяву зопалу і в поспіху кинеться Туди, куди йому зарано або не по силам).

А потягне сновидцем (судячи з сну) – за черговими пригодами!

Сонник – Тікаю від величезного ведмедя вниз по лісовій горі

Сон про здорового суперництва і умінні виживати серед людей, в хорошому сенсі цього слова (сильні якості сновідіци, яких недостатньо).

І сон підказує про те, що сновидицей не треба йти від протистояння через своїх перебільшених страхів, а навпаки – готуватися до грамотного відсічі, впливу (Ведмідь в лісі в 3-4 рази більше звичайного, тікати від Медведя, розуміння Впливи страху уві сні на хижака).

І цілком правильно сновидицей усвідомлює уві сні свій страх – це всілякі слабкості і "прогалини" наяву, які не варто виявляти, витягувати назовні.

І вже зовсім банально напишу – наяву потрібно, в першу чергу, зробити-робити Те, чого дуже сильно боїшся, зробити багато разів, поки не досягнеш в цьому "страхітливому" абсолютного безстрашності і досконалості (і досягається безстрашність і впевненість – своїми свідомими і грамотними діями, які приносять перемогу).

Так само, сон може натякати на відносини з Чоловіком, яких сновидицей воліє уникати, в страху.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ