Сонник до чого сняться лижі, кататися уві сні

До сновидінь всі люди ставляться по-різному. Хто їх ігнорує і не запам’ятовує, для кого-то сни – це спосіб піти від реальності, хто не розлучається з сониками і намагається зрозуміти кожне своє бачення.

І мало кому відомо, що майже кожен сон, навіть самий простий і нічим не запам’ятовується, завжди щось означає і несе в собі якусь важливу для сновидця інформацію. Навіть якщо вам сниться такий простий і звичайний предмет, як лижі.

Немає людини, яка хоч раз не бачив лижників зі сторони, і багато самі захоплюються цим видом спорту. Але що значать вони уві сні, до чого вони сняться – це може розповісти сонник. Він пропонує не один, а відразу кілька варіантів «лижних» снів, які відрізняються за сюжетом і деталей:

 • Бачити їх зі сторони.
 • Просто кататися на лижах.
 • Стояти на них.
 • Брати участь у змаганнях.
 • Виграти у змаганні.
 • Програти або зайняти перше місце.
 • Змащувати поверхню лиж.
 • З’їжджати з гори.
 • Відчувати страх при їзді.
 • Ковзати із задоволенням і легко.
 • Бачити катаються.
 • Дивитися на зламані лижі.

Кожен з описаних варіантів має суто оригінальне значення, і якщо ви згадаєте деталі свого «лижного» сну, то багато чого зможете дізнатися про своє життя і майбутнє.

Зовсім неважливо, катаєтеся на лижах взимку, або для вас цей вид спорту і розваги зовсім не існує, у мріях все можливо, і ви запросто могли стати чемпіоном олімпійських ігор в своєму сні. Що це означає, до чого сняться лижі, тлумач докладно розповість.

Бути свідком

Бачити в мріях лижі з боку, в снігу або навіть на вітрині – дуже хороший знак, який, якщо вірити сонником, віщує велику і несподівану радість. Що-то наяву скоро вас дуже приємно здивує і підніме настрій надовго!

Побачити когось катається – це говорить про те, що у ваших справах настає тимчасовий застій. Вам не можна впадати в нудьгу, потрібні рішучі дії.

Як говорить сонник, лижі зламані в сновидінні – символ перешкод. Але нічого не бійтеся, сприймайте будь-які перепони, як потрібне випробування, яке дасть вам безцінний досвід. Ви все подолаєте, шукайте нестандартні шляхи!

Якщо вам сниться, як ви стоїте на них, але не наважуєтеся поїхати – в житті наяву вам не вистачає впевненості й сміливості. Це говорить про те, що ви боїтеся зробити крок, але дуже даремно. Боятися нічого, шлях для вас відкрито, ніяких небезпек попереду немає. Якщо ви подолаєте страх і зробите цей самий перший крок, то отримаєте багато щастя попереду!

Прокотитися з вітерцем

1. Якщо уві сні ви каталися – просто так, заради свого задоволення, це важливий знак. Вам пора змінити обстановку! Ваша буденність перетворюється в рутину, з якої варто іноді вириватися, хоча б ненадовго. Поміняйте щось, знайдіть нове хобі або хоча б сходіть куди-то.

2. Брати участь у лижному спортивному змаганні уві сні – це важливим, значним справах. Це зовсім не означає реальне змагання в житті і справах, але вас чекає участь у чомусь, що буде мати для вас важливість, де вам доведеться проявити свої кращі вольові якості, показати себе з кращого боку і проявитися на максимум.

3. Програти в лижному змаганні уві сні – це не означає нічого поганого, це лише порада. Натяк на те, що наяву вам варто більше зусиль докладати для свого успіху, а також більше вірити в себе і свої можливості.

4. Виграти – навпаки, повний успіх. Що б вам не належало, ви залишитеся переможцем і будете збирати щедрі плоди своєї праці.

5. Якщо вам приснилися лижі, які уві сні ви змащували, це вказує на вашу дисциплінованість і докладність у справах. Саме це ваші сильні якості, розвивайте їх, і вони приведуть вас до великого успіху.

6. Сниться, як ви стрімко з’їжджаєте з гори? Значить, наяву у вас вийде задумане, все буде якнайкраще, а події будуть розвиватися стрімко в вашу сторону.

7. Якщо ж вам сниться страх під час катання – це рада. Не бійтеся ніяких перешкод! Варто зробити перший крок, і все вийде щонайкраще.

8. Ковзати з задоволенням і з вітерцем – до великого щастя. Вас чекає прекрасний період!

Здається, що лижі – предмет простий і нехитрий, і немає в них нічого особливого. Однак, сонник говорить зворотне, і варто прислухатися до його мудрих порад. Керуйте своїм життям сміливо і рішуче, і беріть долю в свої руки! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ