Сонник до чого сняться калоші

Це взуття є незамінною для жителів сіл і сіл, а також доведеться вельми до речі мешканцям приватного сектора. Ну що ще можна відчувати себе настільки комфортно, вийшовши в город і зберігши при цьому ноги в теплі і сухому стані?

Але до чого ж вони можуть нам приснитися? Всі сонники виділяють три основних значення цього образу:

  • Далека дорога.
  • Несподівані новини.
  • Радісні звістки і сюрпризи.

Але в залежності від того, де вони перебували і кому належали, значення можуть дещо змінюватися. Враховуйте деталі і читайте тлумачення.

Придбавати, взувати, бачити

Зверніть увагу на дії з цим видом взуття. Купувати калоші у сні – до покупки дорогої красивого взуття в реальності, продавати – позбутися від насущних проблем, вдягати їх можливі неприємності на роботі, будьте уважні, щоб уникнути помилок, не вступайте в конфлікт.

Якщо вам довелося бачити їх на ногах і ходити в них – ви продумали все до дрібниць і можете розслабитися, помилки виключені, хвилюватися не про що, сміливо втілюйте в життя задумане. Ви помітили в калошах діру? Є ймовірність, що вас підставлять, але виправити ситуацію буде цілком у ваших силах, шкоди вашим справах завдано не буде.

Коли ж у сні вам довелося надягати калоші на іншу взуття, постарайтеся пригадати, якою вона була. На нові, гарні, красиві і дорогі чоботи – це вказує на таку рису характеру, як скупість, принаймні таким вас бачать інші. Одягати на дитячі валянки – ви прагнете і зможете забезпечити своїй дитині всебічний розвиток і дати хороше виховання.

Подивимося, як трактує сонник калоші в якості простого способу. Яке вони будуть мати значення для сновидця? Швидше за все, вони уособлюють давню ситуацію, яку ви будете пов’язувати з подіями, що відбуваються в даний момент. Втрата однієї з калош говорить про ймовірності виникнення ситуації, коли частина вашої особистої життя стане суспільним надбанням.

А до чого сняться калоші представникам різних статей? Для жінки цей сон говорить про те, що вона буде збентежена, потрапивши в незручну ситуацію. Чоловік, одягнений у сні в калоші, в реальності піде проти думки громадськості і надійде, як сам вважає за потрібне. І це стане вірним рішенням для нього.

Про що ж розкаже сон, калоші в якому знаходилися на ніжках? Значення цього образу двояке: або вас чекає далека дорога, або потрібно більше часу і уваги приділяти своїм професійним обов’язкам. Це допоможе вам уникнути помилок в роботі, а отже, неприємностей.

Калоші звичайного виду обіцяють приємні новини, весело проведений час; нові та блискучі можуть попереджати про невиправданих витратах. Щоб цього уникнути, купуйте лише заплановане раніше, а ще краще – складайте список перед походом в магазин.

Брудні ж калоші повертають вас в реальність і нагадують про повсякденних справах і турботах, які потребують негайного вирішення. Білий колір говорить про надуманість більшості ваших проблем, насправді вони не відображають реального стану речей.

Чужі калоші можуть попереджати про можливі неприємності у майбутній дорозі або ймовірності виникнення захворювання. Будьте уважні, будьте обережні, бережіть себе і своє здоров’я.

Чужі калоші попереджають про ймовірність програти в грі – це значення підійде скоріше для ігроманів та азартних людей. Утримайтеся найближчим часом від всіляких партій. Ще одна, менш поширене, значення даного сновидіння – ступня сновидця знаходиться в небезпеці: є ризик появи шпор або пухирів, вибирайте ретельніше своє взуття. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ