Сонник до чого сняться хризантеми

Красиві квіти у снах часто є добрим знаком початку романтичного періоду в житті або внутрішнього спокою і умиротворення. Однак кожна рослина несе певне значення. До чого сниться хризантема, в кожному конкретному випадку можна зрозуміти, згадавши деталі і нюанси сну.

Тлумачення з популярним сонникам

Якщо вам сняться білі хризантеми, то незабаром вас очікують труднощі, повідомляє сонник Міллера. Однак не хвилюйтеся, ви зумієте їх швидко і легко подолати, якщо проявите наполегливість. Якщо ви будете наполегливо йти до своєї мети, то обставини складуться вигідним для вас чином.

В цей же сонник хризантема інших кольорів входять як знак швидкого веселого проведення часу з близькими друзями. Якщо уві сні ви рвали квіти, то ініціатором вечірки станете ви самі. Квіти вам подарували або ви ними просто милувалися – підете в гості.

Бачити величезний букет хризантем – значить, в реальності бути упередженим до інших людей. Швидше за все, незабаром у вас з’явиться новий знайомий, про який у вас складеться помилкове перше враження. Проте насправді ця особистість вам близька по духу і зможе вам стати добрим другом або навіть чоловіком.

В Сучасний сонник букет хризантем входить як символ швидкого настання періоду удачі і радості. Обставини складуться таким чином, що ваші давні бажання і мрії здійсняться автоматично. Спочатку вам буде здаватися дивним, однак ви швидко звикнете до низки успіхів.

Якщо приснилися мрії, в яких ви зривали квітка, то в реальності будете надмірно самовпевнені при виконанні важливого завдання, повідомляє Єврейський сонник. Це, безумовно, позитивне якість, проте воно повинно мати під собою якісь підстави. Тому ретельно проаналізуйте свої знання та навички, щоб успішно виступити.

В даний сонник хризантема входить з різними трактуваннями в залежності від пори року, в яке вам прийшов сон:

  • Літній сон – знайдете новий вид розваг.
  • Осінній – отримаєте несподіваний і приємний сюрприз.
  • Хризантеми уві сні взимку означає, що ви дізнаєтеся цікаву звістку.
  • Весняний сон обіцяє період розквіту внутрішньої і зовнішньої краси за рахунок заняття улюбленою справою.

Зі сну бачення з білими хризантемами обіцяють втрати, вважала Катерина Велика. Ви можете витратити пристойну суму грошей на непотрібні речі. Однак у ваших силах уникнути бездумних витрат – контролюйте свій бюджет або забезпечте собі фінансову подушку безпеки. Подарований вам букет квітів віщує зустріч довгоочікуваною любові або вірного друга.

Езотеричне тлумачення

Якщо уві сні ви виривали хризантеми і саджали на їх місце інші квіти – найближчим часом ви успішно впораєтеся з ситуацією, повідомляє сонник цілительки Килини. Садові роботи давалися вам легко – швидко вирішите питання. Пересаджування рослин викликало у вас труднощі – рішення задачі вимагає часу, проте рішення в будь-якому випадку буде на вашу користь.

Трактування снів по Магічному соннику розрізняється в залежності від кольору рослини. Білі квіти віщують примирення зі старим знайомим. Це відбудеться за ініціативи вашого спільного друга. Жовті хризантеми обіцяють недовге розлуку з близькою людиною. Відстань зміцнить ваші стосунки і дозволить поліпшити їх.

Букет бузкових або рожевих квітів обіцяє початок романтичного періоду у житті. Якщо сновидець самотній, то ймовірно, що незабаром він зустріне свою «другу половину». Людині в шлюбі сон передвіщає час, який пара зможе присвятити один одному (спільне подорож або вихідні). Бачити блакитні квіти – до недовгого, але цікавого подорожі. Цікаво, що при цьому пропозиція про поїздку буде несподіваним, і ваше рішення виявиться спонтанним.

Медіум Хассе стверджує, що якщо уві сні ви бачили хризантеми, то незабаром отримаєте вести від давнього знайомого. Найімовірніше, вони будуть пов’язані з його швидким і довгоочікуваним для вас приїздом. Вам вдасться весело провести час зі старим другом.

Якщо уві сні вам піднесли в подарунок букет хризантем, то Езотеричний сонник рекомендує згадати підлогу дарувальника. Квіти подарувала дівчина – найближчим часом ви будете оточені турботою близької вам жінки (сестри, мами, подруги, дружини або дочки). Увага і ніжність дозволять вам відчути себе коханою і важливою людиною.

У мріях квіти дарує чоловік у разі, якщо невдовзі ви отримаєте заступництво від владного і впливового людини. Часто такий сон приходить як передбачення того, що на роботі ваші потенціал і результативність помітить керівник і завдяки цьому підвищить посади. Тому сонник рекомендує докласти максимальні зусилля для того, щоб якісно виконувати робочі завдання. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ