Сонник до чого сняться хмари у сні

Хмари – символ нашої підсвідомості, наших найглибших бажань і сподівань, а також всього неземного, до якого рукою просто не дотягнутися. Сьогодні ми допоможемо вам дізнатися, до чого сняться хмари, адже такий сон може багато чого розповісти про вашому підсвідомості і про майбутнє ваших прагнень.

Величезне значення у снах має колір і структура хмар, їх швидкість і те, що ви відчували при вигляді їх. Тому перед тим, як ми зможемо розшифрувати ваш сон, постарайтеся його гарненько згадати.

Колір

Хмари, звичайно, можуть наснитися будь-якого кольору веселки, але зазвичай вони або яскраво-білі або сірі дощові. Білі хмари символізують якусь мету в житті, яка незабаром обов’язково здійсниться. Але є й інші значення таких снів:

  • Добрі вести – ви скоро отримаєте сприятливі вісті або ж розкриєте в собі нову позитивну рису, про яку раніше не здогадувалися.
  • Успіхи на роботі – пухнасті білі хмари говорять про те, що ви прекрасно справляєтеся з роботою, і це незабаром принесе плоди. Такі сни також позначають заповітні прагнення, над якими залишилося ще трохи попрацювати, щоб втілити їх у життя.
  • Удача у відносинах – яскраво-білі хмари обіцяють приємну зустріч або прорив в любовних відносинах.
  • Прояснення ситуації – білі хмаринки високо в блакитному небі символізують придбання необхідних знань, прояснення скрутних ситуацій і повне усвідомлення корисних ідей.

Небо в срібно-сірих хмарах означає завершення темної смуги в житті, перемогу над депресією і поліпшення настрою. Синювато-сірі грозові хмари символізують відчайдушне прагнення розібратися в ситуації чи в питанні, який останнім часом не дає спокою.

Червоні хмари – знак удачі, а небо в рожевих хмарах – символ спокою і безтурботності. Якщо вам приснилися хмари, що віддзеркалюють всіма кольорами веселки, вас чекає великий успіх і щастя.

Що ви робили у сні

Якщо приснилося, як ви піднімаєтесь по довгих сходах, що ведуть у небо, то не озирайтеся назад і нікуди не звертайте. Такий сон означає, що ви на вірному шляху до розуміння своїх бажань та віднайдення мети в житті, що принесе вам правдиве щастя.

Ви бачите себе в обіймах густого туману або пробираєтеся крізь хмару – в житті вас оточує безліч дрібних турбот, але якщо ви зможете відпустити ці турботи і концентруватися на головній меті, ви з легкістю втілити її в життя.

Якщо сниться прогулянка по хмарах, це означає, що у вас знайдеться достатньо сил і оптимізму, щоб домогтися радісним і безхмарним життя. Якщо уві сні ви літали у хмарах, то в реальному житті ви змогли звільнитися від будь-яких обмежень, що сковує тіло чи душу. Такий сон також може говорити про душевну свободу від всього матеріального або ж про бажання жити в мріях і мріях.

Літати наввипередки з різнокольоровими хмарами – незабаром вас очікує приємна подорож, знайомство або романтичне побачення. Стрибати з білим пухнастим хмар – знайти готовність до серйозних стосунків, бажання створити сім’ю чи відкрити свої почуття коханій людині.

Якщо уві сні вам захотілося спробувати хмара на смак, то вас очікує приємний фінансовий бонус, збільшення добробуту або матеріальна підтримка з боку. Чіпати уві сні хмарка – символ досягнення мрії, такою недосяжною, що ви насилу повірите в її виконання.

Дивитися на химерні фігури з хмар – провісник сюрпризів і приємних новин в особистому житті. Вас чекають романтичні визнання, подарунки і ніжність з боку вашого партнера. Білі хмари, змінюючи свої форми, – провісник благополуччя в родині, взаєморозуміння і підтримки з боку рідних людей.

Якщо ви пильно всматриваетесь в небо і намагаєтеся розрізнити знайомі фігури у формах хмар, то в житті ви стурбовані проблемою, з якої поки що не знайшли виходу. Хмаринки часто символізують знання, тому такий сон натякає, що для вирішення проблеми вам слід отримати необхідну додаткову інформацію, всебічно вивчити ситуацію. Можливо, ви берете занадто багато на себе, і зараз саме час звернутися за допомогою до одного.

Руху хмаринок на небі

По руху хмар у небі світу снів можна отримати прогноз набагато важливіше, ніж прогноз погоди, адже такі сни говорять нам про майбутні зміни і кінець справ. Наприклад, якщо ви бачите в небі безліч білих хмарин – вас чекають нові можливості і шанси на успіх. Не соромтеся скористатися ними.

Якщо вам приснилися укладаються з усіх боків дощові хмари, то саме час заглянути в сонник. Хмари, а особливо дощові хмари виступають як символ родючості, щедрості і нових можливостей.

Так само як і дощ, який омиває висохлу землю, дощові хмари у сні несуть процвітання в наше життя. Тому сон, у якому вас оточують темні хмари, означає успіх у бізнесі і справах, сприятливі угоди та вигідні знайомства.

Сонце, пробивається крізь хмари, означає, що труднощі закінчилися і настав час пожинати плоди ваших старань. Бачити уві сні проясняющееся нічне небо після дощу – до радощів і невеликим приємним досягнень. Якщо сонце і небо повністю затягнуті – ви володієте гострим почуттям відповідальності. А хмари, заслонившие собою місяць, – символ спокою й терпіння.

Хмари, які проносяться з величезною швидкістю над головою, означають вашу готовність рішуче діяти в ситуації. Якщо вони швидко пролетіли, то ситуація вирішиться на вашу користь.

Сни, у яких ви бачите небо, дивовижні і дуже позитивні. Хмари належать повітрю і воді – двом з чотирьох природних стихій, стихій змін і родючості. Тому сни, де ви бачите хмари, зазвичай символізують сприятливі зміни, приємні сюрпризи, виконання бажань і нові можливості. Автор: Юлія Бібік

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ