Сонник до чого сниться прапор

В сонник прапор входить під різними значеннями, які в деяких випадках є протилежними.

Цей символ може бути передбаченням швидкого успіху в кар’єрі, довгої подорожі або примирення зі старими ворогами. Для того щоб вірно тлумачити свій сон, слід згадати головні нюанси сновидіння.

Класичне значення

Якщо заглянути в Сучасний сонник, то він вам повідомить, що прапор у сні є попередженням: вам доведеться вислуховувати точку зору наполегливої людини. Ви будете при цьому відчувати, що дана позиція суперечить вашим переконанням. Щоб конструктивно вирішити суперечку і уникнути конфлікту, рекомендується врахувати думку співрозмовника і, не відмовляючись від своєї, знайти консенсус.

Сучасний сонник стверджує, що в сон прапор приходить у тому випадку, якщо незабаром завершиться тривала ворожнеча з вашими конкурентами або недоброзичливцями. Обставини складуться таким чином, що обидві сторони отримають бажане і привід для конфлікту зникне. Більше того, висока ймовірність, що між вами зав’яжуться дружні або приятельські стосунки.

До чого сниться прапор прекрасній половині людства, можна дізнатися, звернувшись до Жіночого сонником. Самотній дівчині цей символ обіцяє захоплення чоловіком-військовим. Вас залучать його виправка, стати і відповідальність. Заміжня жінка побачить у військовому авторитетну особистість і мудрого наставника, який допоможе їй вирішити важливі життєві питання.

Якщо уві сні жінки хтось махає їй прапором, то в реальності їй варто приділити підвищену увагу своєму здоров’ю. Сонник рекомендує особливо переглянути своє харчування, так як саме від нього більшою мірою буде залежати ваше самопочуття. Вживайте в їжу більше натуральних і простих продуктів (крупи, овочі, фрукти).

Бачити в сні прапор нагорі будинку або споруди – добрий знак, на думку Зігмунда Фрейда. Ви дізнаєтеся приємну новину в сфері своїх романтичних відносин. Це може бути пропозиція руки і серця, оголошення про вагітність або подарунок у вигляді несподіваного спільного туру.

Приснився прапор спущений – неоднозначний і дуже багатообіцяючий знак. Цілком ймовірно, що незабаром ви пориньте у вирі пристрасті з малознайомою людиною. Психоаналітик стверджує, що у вас може відбутися інтимний зв’язок в несподіваному місці і в невідповідний час.

До чого сниться прапор червоного кольору, особливо важливо знати сильній половині людства. У житті цей чоловік напористо й агресивно ставиться до жінки, яка йому подобається. Він хоче залучити її і зацікавити, однак подібні методи зазвичай справляють протилежний ефект. Психоаналітик рекомендує бути більш ніжним, романтичним, і тоді ймовірність зародження взаємної симпатії зросте в кілька разів.

В сонник Мандрівника прапор входить як ознака радісною і довгоочікуваної перемоги. Справа, яка вас давно хвилює, нарешті вирішиться. Ви опинитеся у виграшному становищі, а витрачені раніше час і зусилля виправдають себе.

Опис полотна

Полотно, майорить на вітрі, обіцяє сновидінню звернення до нього за допомогою одного. Сонник рекомендує миттєво надати підтримку, так як від неї залежатиме щастя вашого близької людини.

Бачиш згорнуте полотно – в реальності відчуєш втому. Часто такі сни приходять в період інтенсивної роботи. Ви зможете швидко позбавитися від напруги, якщо щодня будете присвячувати хоча б годину власного відпочинку.

Розрізняється трактування снів залежно від зображення на прапорі:

 • Побачений прапор рідної країни є ознакою вираженого патріотизму сновидця.
 • Сняться прапори інших країн часто у випадку, якщо незабаром вас чекає подорож туди або спілкування з їх представниками.
 • Полотно з черепом (піратський «Веселий Роджер») обіцяє вам екстремальні заняття, які в підсумку доставлять масу позитивних емоцій.
 • Милуватися прапором з вашим фото/іменем – до періоду, коли ви зможете приділити час власного відпочинку і занять, які приносять вам задоволення.

Побачені мрії, в яких було багато прапорів, обіцяють вам низку маленьких, але приємних перемог. Вам буде супроводжувати удача, і крок за кроком ви будете досягати успіху. Найчастіше це відноситься до кар’єри, однак також може бути пов’язане із сімейними відносинами. Сонник рекомендує вам бути наполегливим – це дозволить досягати нових вершин швидше.

Побачений сон, у якому ви ховалися прапором, обіцяє, що незабаром ви знайдете заступництво владного людини. Це може бути ваш начальник, наставник, або авторитет у певній середовищі. Він побачить у вас потенціал і вкладе багато сил і енергії в його розвиток. Постарайтеся не обдурити його очікувань, виконуйте якісно і в строк його доручення.

Значення для трактування сну має також колір прапора:

 • Біле полотно – знак примирення.
 • Жовтий колір обіцяє спілкування з дітьми.
 • Помаранчевий прапор обіцяє вам заряд енергії.
 • Червоний – присвятіть час романтичним відносинам.
 • Чорні прапори є передвісником рутинної, але спокійної роботи.
 • Побачити синій прапор – значить, у житті придумати хороший план на майбутнє.
 • Рожеве полотно – ви відчуєте на собі чиюсь ніжність і турботу.

Бачили уві сні великий прапор – весело проведете час в хорошій компанії. При цьому сонник обіцяє, що в результаті у вас виникне геніальна ідея. Її реалізація багато в чому буде залежати від вас, тому проявіть відповідальність та лідерські якості, тоді в результаті отримаєте вигоду, яка дозволить поліпшити ваше життя.

Якщо у вашому сні був маленький прапор – зможете здобути маленьку, але важливу для вас перемогу. Ви проявите сміливість і зробите крок назустріч своїй мрії. Незважаючи на те, що дана дія буде здаватися вам незначними, в майбутньому воно дозволить вам досягти великих успіхів. Автор: Катерина Ліпатова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ