Сонник до чого сняться чіпси

Чіпси в сучасному толкователе снів є символом копіткої і напруженої роботи, якої до цього часу вам не доводилося займатися. У такій справі головне — приділяти увагу деталям і ретельно їх опрацьовувати, тоді вам гарантований успіх у його завершення.

Можливо, вам буде здаватися, що власного досвіду і сил не вистачить для виконання нових справ. Але сновидіння рекомендує залишити подібні думки в стороні і не переживати за результат, у вас все вийде.

Сновидіння, в якому ви їсте чіпси, має добре значення. Якщо заглянути в сонник, чіпси в такому сюжеті означають радісна і приємна подія. А якщо пригощати ними когось- чекайте допомоги від друзів в якійсь справі або рішення проблеми.

Купувати хрустку закуску в сновидінні — попередження, що вас буде мучити почуття сорому за якусь дію. Ретельно проаналізуйте своє життя і подумайте, а чи варто мучитися подібними почуттями? Можливо, досконале дію не варто ваших переживань.

Якщо вам приснилися чіпси, які ви самостійно готуєте, такий сон означає, що вам належить зробити велику угоду. Однак її результат виявиться не таким, якого ви чекали.

Пакетик з чіпсами порвався – сновидіння рекомендує вам ретельно вибирати партнерів по бізнесу. Якщо в даний момент у вас є партнери, то з обережністю залучайте їх у загальну справу, не можна повністю покластися. Для людей, що перебувають зараз у романтичній зв’язку, побачений сон передвіщає розрив відносин. В даному випадку це була проста інтрижка, яка не принесла б нічого, крім розчарування.

Особисте життя та стосунки

Самотнім людям картопляні чіпси сняться перед змінами в особистому житті. Найближчим часом на горизонті з’явиться людина, здатна внести у ваше життя гармонію і любов, він наповнить ваше існування новим змістом і принесе безмежне щастя. Жінці побачений сон передвіщає знаки уваги з боку чоловіків. Чоловікові ж сновидіння обіцяє зустріч з привабливою дівчиною, яка створить для нього затишок і буде берегти сімейне вогнище.

До чого сниться чіпси є в самому сновидінні? Є їх — це попередження, що відносини з близькою людиною можуть похитнутися. Сновидіння рекомендує слухати свою «другу половинку», поступатися у спірних питаннях і частіше йти на компроміс. Не допускайте сварок через дрібниці і дрібниць. В такому випадку ви зможете зберегти і зміцнити стосунки.

Їли чіпси і насолоджувалися їх смаком — наяву вас чекає сварка з хорошим другом. Ймовірно, відбудеться якась подія, з-за якого ви відчуєте сильну образу на нього. Якщо вам дорога ваша дружба, постарайтеся поговорити і з’ясувати стосунки з цією людиною. Автор: Катерина Соколова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ