Сонник до чого сняться бур’яни

Полоти бур’яни у сні означає швидке подолання будь-яких перешкод на шляху до мети. Сонник бур’ян, який ви виривали самостійно уві сні, трактує як бажання скоріше закінчити якесь неприємне для вас справу, вирішити проблему обридлу. Можете бути впевнені, що ви чудово впораєтеся з цим завданням.

Обставини прополки

До чого сниться побачити, як незнайомець вириває бур’ян з коренем? Таке сновидіння означає, що у вас з’явиться новий знайомий, спілкування з яким буде не зовсім комфортним для вас. При розмові з цією персоною ви будете «не в своїй тарілці», тому постарайтеся вести себе чемно і поштиво, і тоді навіть із такої ситуації зможете отримати для себе плюси.

Якщо ви висмикували квітучий бур’ян руками і при цьому обливалися потом — таке бачення обіцяє вам успішне завершення розпочатого раніше справи. Обов’язково поділіться отриманим результатом з колегами, так ви ще більше виростете в очах оточуючих.

А от якщо вам довелося уві сні рвати бур’яни взимку – ваша підсвідомість підказує, що ви занадто наполегливо працюєте над якоюсь задачею і не встигаєте охопити всі грані питання. Спитайте поради у досвідченого товариша, а ще краще попросіть допомоги – так ви зможете закінчити справу і не втратити в якості.

Якщо заглянути в сонник, бур’яни, що заполонили величезне поле, говорять про те, що:

  • У найближчі півроку вам відкриються безмежні можливості для саморозвитку, не втрачайте такий шанс.
  • Ваші інтереси потроху почнуть змінюватися в різних напрямах. Можливо, ви відкриєте в собі здібності до гри на музичних інструментах або захопитеся заняттями спортом, а можливо, і участь свої походи в театри або музеї.
  • Зараз у вашому житті настала смуга приємних змін. Будуть з’являтися нові знайомі, можливі нова професія або домашня тварина.

До чого сниться полоти бур’яни в своєму городі? Таке бачення віщує швидкий приїзд далеких родичів. Цей візит запланований і принесе безліч чарівних моментів, пов’язаних із сім’єю. Ви ще довго будете згадувати цей період, так як радісні враження і захоплення будуть його супроводжувати.

Якщо в мріях ви пололи бур’яни темної ночі – це означає, що незабаром вам доведеться несподівано прийняти серйозне рішення, від якого буде побічно залежати подальший перебіг справ. Не переживайте, а лише просто абстрактно подумайте, чого б ви хотіли домогтися. Вибір прийде сам собою і напевно виявиться правильним.

Секрет вічної трави

До чого може приснитися прибирати бур’яни, які тут знову з’являються і починають цвісти на колишньому місці? Такий сон передвіщає нешвидка, але далеку подорож разом з близькою людиною. Ви давно планували, як проведете свій найближчий відпустку, тому зараз саме час розставити всі крапки над «i» в цій поїздці і розрахувати свої можливості і бажання. Час пролетить непомітно.

А от якщо вам довелося виривати бур’яни в глухому лісі в сні – побачене говорить, що вам належить потрапити в компанію незнайомих людей. Спочатку вам може здатися, що ці персони негативно налаштовані, але пізніше ви переконаєтеся, що завдяки своєму шарму легко знаходите спільну мову з будь-якою людиною.

У сні ви виривали бур’ян, але бачили, що корінь залишається в землі? Це означає, що у професійній сфері у вас з’явився суперник, який норовить зайняти ваше місце. Не звертайте уваги і просто продовжуйте спокійно працювати. Якістю і впевненим рухом вперед ви не дозволите чужинцям вам перешкодити.

Якщо уві сні вас змушували полоти бур’яни без рукавичок, після чого ви подряпали руки, – такий сон пророкує швидке підвищення, до якого ви давно і наполегливо прагнули.

Якщо ж у сні ви пололи бур’яни в кущах полуниці – найближчим часом вам хтось відкриє свої почуття. Ви давно знаєте цієї людини, тому якщо не відчуваєте нічого у відповідь, м’яко поговоріть з ним і розкажіть, що саме ви відчуваєте до нього. Варто придивитися, адже такі щирі люди зустрічаються нечасто.

Полоти бур’яни на грядках з овочами у сні – говорить про те, що ви давно не були в домі батьків і сумуєте за ним. У найближчі вихідні постарайтеся провести час в отчому домі, і ви здивуєтеся, як це час заповнить ваші духовні сили. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ