Сонник до чого сниться злодій, злодійство

Далеко не всі сновидіння, які ми бачимо, радують або захоплюють нас. Є і ті, від яких душа завмирає, ми відчуваємо напругу, а іноді навіть страх.

Одне з найбільш неприємних відчуттів в житті – це коли у вас щось крадуть. Страшно і прикро від того, що хтось незнайомий може легко залізти до вас у будинок і забрати у вас гроші, які ви так довго заробляли.

Нехай це навіть сталося уві сні, все одно залишається неприємний осад. Багато сильно переживають після таких сновидінь, готуючись при цьому до гіршого, особливо якщо звинувачення у крадіжці було адресоване їм самим. Але для початку варто зрозуміти, до чого сниться злодій.

Якщо подивитися в сонник, злодій – це символ відносин між людьми, а ось хто, у кого і що краде, належить розібрати детальніше. Для цього звернемо увагу на обставини сну, а також на головного героя. Крім того, важливі різні дрібні деталі, які вам кинулися в очі.

Отже, що варто врахувати при аналізі?

  • Хто був злодієм?
  • Спеціаліст по кишенях чи здатний відкрити квартиру?
  • Кого обікрали?
  • Немає грошей або пропали яблука?
  • Ваші дії.

Хто перед вами?

По-перше, складаючи тлумачення, варто згадати, а хто саме був злодієм. Якщо вам приснився незнайомець, вскрывающий квартиру – значить, вам нічого не загрожує. А от для жінки такий сон передвіщає появу шанувальника. Якщо ви втратили грошей, а злодюжкою був ваш знайомий, то значить, він з якогось приводу злиться на вас. Поговоріть з ним, з’ясуйте причину образи і тоді вам обом стане простіше спілкуватися.

Бачити, що злодій уві сні – це ваш чоловік, який в масці лізе в квартиру, – значить, ви занадто багато сил віддаєте йому. Навіть якщо ви живете в традиціях патріархату і ставите свого чоловіка на перше місце, пам’ятайте, що чоловік повинен відповідати вам взаємністю, інакше ви в один прекрасний момент просто витрачаєте свої сили. Якщо звинувачення у крадіжці отримав хтось з ваших родичів – значить, чекайте гостей. Також такий сон передвіщає зустріч з давніми ворогами.

Якщо звинувачення у крадіжці отримали ви, то значить, ви нещадно забираєте у самого себе час. Ви витрачаєте сили і кошти на те, що зовсім не допомагає вам рухатися до мети. Пора переглянути своє життя і почати рух до мрії.

Якщо в баченні злодій був карманником і непомітно й спритно выуживал гроші з гаманців перехожих – значить, вас чекає зустріч з дуже неоднозначним людиною. Він буде схильний до лицемірства і подвійній грі. Будьте напоготові, спілкуючись з ним.

Якщо вам приснилися грабіжники, які безперешкодно лізуть у вікно і орудують в чужому домі, позбавляючи людей грошей, то це означає, що ви станете свідком правопорушення. На жаль, чимось допомогти ви не зможете. Бачити злодія в магазині – значить, вас чекає несподіване знайомство, яке перейде у відносини. Також грабіжник в магазині передвіщає вам холодящее кров пригода.

Що, де, коли?

Продовжуючи розбиратися з тим, до чого сниться злодійство, варто звернути увагу на мізансцену. Що, у кого і де вкрали, а також чи вдалося впіймати злочинця — це одні з найбільш важливих нюансів.

Отже, якщо вашу квартиру обікрали, позбавили вас грошей – значить, чекайте деяких втрат. Причому втрати ви понесете з власної вини, через раніше допущеної помилки. Тому, якщо не хочете обтяжитися тягарем втрати, спробуйте виправити свою помилку.

Якщо обікрали будинок ваших друзів чи знайомих – значить, їх чекає якесь невелике розчарування. Але не переживайте, вони легко з цим впораються, а потім навіть зможуть зловити хвилю успіху. Якщо ви бачили, як злодії лізуть в будинок до незнайомця, це означає, що всі труднощі і труднощі обійдуть вас стороною. Але пам’ятайте, що все погане в своє життя ми самі притягуємо, і звинувачувати в цьому інших людей безглуздо.

Тепер, для того щоб прояснити, до чого сниться злодій, розберемося з тим, що саме у вас вкрали. Якщо пропали гроші, то будьте спокійні. Чекайте збільшення до зарплати або підвищення.

Якщо крім грошей в квартирі ще пропали пам’ятні речі, то вам потрібно бути більш уважним до своєї сім’ї. Ви занадто зосереджені на собі і своїх бажаннях, це може призвести до того, що ви залишитеся на самоті. Якщо у вас вкрали яблука, то готуйтеся до поповнення в сім’ї. Якщо ви самі крали яблука – значить, ви знайдете додаткове джерело заробітку.

Якщо злодій у сні вкрав у вас абсолютно всі речі, гроші, меблі, то це віщує вам початок нового життя. Незабаром вам доведеться починати все з нуля, але не хвилюйтеся, тому що незабаром вам вдасться досягти неймовірних висот. Також такі сни сняться напередодні важливих, доленосних рішень. Якщо звинувачення у крадіжці ви почули від роботодавця – значить, чекайте авралу на роботі. Також, якщо заглянути в Слов’янський сонник, красти самому – значить, забирати в себе сили.

Злякатися, побачивши, що злодії лізуть до вас в будинок, – отримати приємний сюрприз в реальності. А ось розсердитися – значить, упустити добру нагоду. Якщо уві сні ви гналися за злодієм, що вкрав у магазині гроші, – значить, ви зможете отримати те, чого хочете. Головне – не витрачайте сили даремно. Зловити у баченні того, кому винесли звинувачення в крадіжці, – означає отримати те, що ви давно хотіли. Також, згідно соннику Міллера, зловити злодія – означає, повернути давній борг.

Отже, злодюжка в баченні – це не вирок, а лише попередження. Будьте чуйними до знаків навколо вас – і тоді ви будете в безпеці. Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ