Сонник до чого сниться зоряне небо

Якщо ви побачили уві сні небо, — вважайте, що заглянули у власну душу. Як говорить Стародавній сонник, небо у сновидінні здатне розповісти про те, як складеться ваше життя найближчим часом.

Коли воно ясне й блакитне, тоді все у вас піде вдало і складно, а коли похмурий і похмурий, — це привід скорегувати свої вчинки, щоб і небосхил вашому житті прояснився.

Минулої ночі вам приснилося небо? Згадайте, яке воно було: синє або темне, денний або нічний, ясна або затягнуте хмарами, а може бути, ви побачили на небозводі захід або близьку грозу? Тлумачення вашого бачення залежить від того, яке небо ви бачили:

  • Чисте денний і блакитне.
  • Затягнуте хмарами, темне або в хмарах.
  • Світанкове чи західний.
  • Грозову.
  • Нічний — ясне і зоряне або похмуре і безрадісне.
  • Були на небосхилі якісь літаючі предмети або знаки?

Бачити у сні, що небосхил високий і світлий, по Соннику Міллера, — означає повагу до сновидінню з боку оточуючих, а також обіцяє захоплюючу і пізнавальну подорож в далекі країни. Блакитне небо більшості сонників трактується як провісник безхмарною, спокійного і безтурботного життя.

Хмари і заходи

До чого сниться небо, коли у вашому баченні воно затягнуте хмарами? Сонник для всієї родини вважає: подібні мрії попереджають про можливі перешкоди в справах, дрібних неприємностях, а іноді — про проблеми зі здоров’ям. Головне для сновидця після такого сну — взяти себе в руки, не переживати даремно і займатися вирішенням життєвих проблем по порядку.

Бачити уві сні небо з хмарами і просвітами між ними, — означає, що ваші зусилля не будуть марними, і вам вдасться домогтися успіху і подолати всі перешкоди. Якщо ж небосхил у нічних мареннях повністю в темних хмарах, Дворянський сонник радить просто перечекати не найсприятливіший період у житті, — це тимчасові труднощі, які розжене вітер змін. Сонник для всієї родини тлумачить блакитне небо в легких хмарах уві сні як символ нових ідей, які допоможуть вам досягти благополуччя.

Дивитися в сновидінні на червоне небо на заході в хмарах, каже Малий Велесов сонник, — можливо погіршення самопочуття, стежте за своїм здоров’ям. А червоне безхмарне призахідне небо сонник Міллера вважає передвісником неспокійної ситуації в суспільстві. Тлумач езотерика Цвєткова попереджає, що якщо ви бачили червоне небо під сні, то не варто конфліктувати з людьми: навіть невелика сварка може сильно затягнутися.

Красиве небо на світанку сниться напередодні нового життєвого етапу. Вам вдасться скористатися тим досвідом і знаннями, які ви вже встигли накопичити, з користю для себе. Дуже красиве призахідне небо — до вдалого завершення розпочатої справи. До чого сниться небо, забарвлене в рожевий? Рожеве небушко, говорить Сучасний сімейний сонник, — символ взаємної і вірної любові у вже немолоді роки.

Дивитися на рожеве хмара на чистому небосхилі — знак юнацьких мрій і відірваності від реальності. Якщо вам довелося бачити в мріях рожеве хмара, перейдіть з будівництва повітряних замків на реальні справи, які забезпечать вам благополуччя.

Потрібно підготуватися до несприятливої ситуації, якщо вам довелося бачити грозове небо у своїх мріях. В реальності у вас є недоброзичливці, і не варто відкривати своїх планів кожному зустрічному, щоб не зруйнувати те, що ви з таким трудом створювали.

Нічний, похмуре, в хмарах грозове небо — найгрізніший попереджувальний знак у сновидінні. Наяву від сновидця потрібна максимальна обережність у словах і вчинках.

Зірки і птиці

До чого сниться небо — нічний і зоряне? В одних сонники зоряне небо вважається передвісником швидких важливих звісток, які отримає сновидець. В інших зоряне нічне небо називається символом хорошого ставлення до вас з боку оточуючих.

Дивитися в сновидінні на нічне зоряне небо, в якому видно ще й місяць, — символ мудрості і душевної рівноваги, які допоможуть вам подолати всі життєві перешкоди. Зоряне небо деякі тлумачі вважають ще й ознакою майбутнього матеріального достатку. Якщо воно частково в хмарах, то для досягнення благополуччя вам доведеться неабияк потрудитися.

Психоаналітичний сонник зоряне різноманіття на нічному небосхилі вважає передвісником щасливого побачення. Бачити великі зірки і навіть планети на небосхилі в нічний час, — поступово ваше життя буде змінюватися в кращу сторону.

Як говорить Дворянський сонник, чорне небо сниться тоді, коли сновидінню належить період серйозних моральних випробувань. Якщо воно дуже темне і в хмарах, — тлумач Медеї радить переглянути список своїх бажань. Те, чого ви хочете зараз, втілити в життя майже нереально — треба привести свої бажання у відповідність з обставинами.

Якщо вам приснилися летять літаки — неважливо, темне небо при цьому було або блакитне, — такий сюжет віщує зміни на краще. І чим більше літаків вдалося розгледіти, тим вагомішими будуть зміни і більш вдалими життєві обставини. Головне — правильно ними скористатися.

Однак якщо примарилось блакитне небо, на тлі якого ви розгледіли військові літаки, наяву будьте пильні: загостриться конкуренція на робочому місці або на горизонті з’явиться суперник (суперниця). НЛО на небосхилі означає, що незабаром стануться події, які вас сильно здивують.

Дивитися на небосхил дуже уважно для того, щоб гарненько розглянути пролітають птахів, — означає, що незабаром ви зможете піднятися на нові висоти. Орли і інші хижі птахи свідчать про те, що для досягнення успіху доведеться докласти чималих зусиль.

Білі птахи уві сні обіцяють, що вашому успіху в чималому ступені буде сприяти удача. А журавлиний клин обіцяє довге і щасливе сімейне життя. Якщо ви самі летіли в сновидінні по небу з птахами, — все у вас виходитиме легко, як би само собою. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ