4 Самих жіночних знака Зодіаку

Астрологи весь час вивчають представників різних знаків Зодіаку і виділяють з них найщасливіші, найвірніші, добрі і віддані, і не тільки. Але в цей раз вони назвали найбільш жіночних.

Жінки названих чотирьох знаків Зодіаку настільки жіночні і спокусливі, що від них просто око не відвести. Від них всі чоловіки завжди в захваті, і вони завжди знають, як правильно себе подати.

Жінки Тельці – дами з самої жіночною і сильною енергетикою

Представниці жіночої статі, що належать до знаку Телець, це зазвичай дуже жіночні, незвичайні. Пристрасні і одночасно чудові дами, що володіють настільки сильною жіночністю, що на них просто неможливо не звертати увагу. Ці дами завжди зачаровують представників чоловічої половини людства, завжди приковують до себе увагу.

Пристрасть і ніжність, здатність належати і непокірність, чуттєвість і холодність – всі ці, здавалося б, несумісні якості, буквально притягують і зачаровують чоловіків. Особливо сильно притягують ці дами чоловіків сильних знаків Зодіаку, і зокрема, вогненних.

Жінки Раки: жіночні і чуттєві

Найчастіше саме жінки знака Зодіаку Рак і стають тими, заради кого чоловіки роблять відчайдушні, героїчні, часом необдумані і божевільні вчинки. Ці жінки випромінюють жіночність і чуттєвість, вони весь час привертають увагу чоловіків, і здатні завоювати будь-якого, хто опиниться бажаним. Нерідко жінки знака рак стають руйнівницею пар. Вони настільки сильно зачаровують своєю жіночністю, що чоловіки заради них кидають навіть улюблених дам і свої сім’ї.

Ще один не менш важливий момент полягає в тому, що поруч з цими дамами чоловіки завжди відчувають себе джентльменами, здатними на все, героями, вони відчувають прилив енергії, та такий сильний, що годі й уявити. Поруч з раками чоловікам комфортно, причому, як слабким і безхребетним, так і сильним і впевненим у собі.

Жінки Ваги: жіночність і чарівність

З одного боку, представниці такого знака Зодіаку як Ваги, це в своїй більшості впевнені в собі, розважливі і розважливі дами, що здаються кар’єристками і занадто незалежними дамами. З іншого ж боку, представниці цього знака Зодіаку ще й чарівні, та настільки, що не описати словами. Вони чарівні і милі, знають, як правильно себе подати, з легкістю адаптуються до оточення і підлаштовуються під чоловіків, вгадуючи, що їм потрібно і чого вони жадають.

Якщо жінка Терези зачарована чоловіком і хоче отримати його, то вона все можливе для цього зробить. І повірте, їй не важко зачарувати чоловіка і повести за собою. Вона просто вгадає, що йому потрібно, і дасть це, і він буде з нею в кінцевому підсумку.

Жінки Риби: мовчазні розпусниці

Представниці знака Зодіаку Риби, це подвійні особистості, дівчата, з якими чоловікам завжди добре. З одного боку, Риби завжди здаються замкнутими і холодними. Вони не вміють ділитися своїми емоціями і почуттями і все тримають в собі. Але з іншого боку, саме загадковість і скритність Риб і притягує чоловіків, особливо сильних і самовпевнених. Риби для таких чоловіків, ніби червона ганчірка для бика – хочеться завоювати і все.

А ще представниці цього знака Зодіаку дуже жіночні і чуттєві, коли хочуть завоювати чоловіка, і цим зачаровують всіх без винятку. Вони по праву можуть вважатися одними з найбільш жіночних.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ