Сонник до чого сниться зима

Це час року радує в основному дітей, оскільки можна валятися в снігу, кататися на санках і грати в сніжки, незважаючи на холод. До того ж, коли вся земля вкрита білим покривалом снігу, це шалено красиво.

Дорослі ж далеко не завжди радіють настання цього часу року, тому що день коротшає, стає холодно і слизько на вулиці. Але незалежно від того, подобається вона чи ні, іноді ми бачимо її уві сні, тому сьогодні будемо розбиратися, до чого сниться зима.

Як завірюха не злиться, а весни підкориться

Якщо вам приснилася зима зі снігопадами, коли земля вкрита щільним білим снігом, але при цьому тепла, значить, зараз саме час для налагодження відносин як в особистому житті, так і на роботі. Крім того, ви зможете поправити своє здоров’я, але для цього потрібно прикласти багато зусиль і проявити терпіння.

Вам сниться зима з великими кучугурами белейшего снігу? Цей сон обіцяє багатство, яке ви заробите своєю працею. А ось брудний сніг говорить про «брудних» грошей, тобто отримаєте ви їх не зовсім чесним способом.

Як пояснює сонник, зима, яка ніяк не закінчиться, приснився в свій сезон, символізує ряд проблем. Уві сні вам здається, що ці морози нескінченні, а день ніяк не додасться, від цього на душі важко і похмуро. Все це говорить про низку труднощів, які стали на вашому шляху, яким не видно ні кінця ні краю. Але це не так.

Просто від нестачі світла і сонця в зимовий сезон у всіх погіршується настрій, настає стан депресії. Постарайтеся більше думати про хороше і радіти кожному моменту. Тоді ви побачите, що все не так вже страшно, а проблеми насправді невеликі і цілком вирішувані.

Варто також зазначити, що коли сниться зима, потрібно звернути увагу на стан свого здоров’я. Особливо якщо ви бачили багато снігу і міцні морози. Можливі простудні захворювання або більш серйозні. Проведіть профілактику противірусними препаратами, одягайтеся по погоді. А тим, хто давно не проходив повне обстеження, слід знайти на нього час.

Крім того, це сновидіння може вказувати на ваше невдоволення тим, як йдуть справи. Швидше за все, підсвідомо ви давно це розумієте, але не наважуєтеся щось змінити. Цей сон є поштовхом до того, що пора зробити крок назустріч змінам в кращу сторону.

Ви бачили себе у зимовий сезон грає в сніжки або предающимся іншим забав з використанням снігу? Таке сновидіння означає, що зараз ви відчуваєте себе прекрасно, повні сил і енергії для налагодження всіх справ і поліпшення абсолютно всіх сфер свого життя.

Сніговий сон не до місця

А що, якщо вам приснилася зима не зовсім в сезон? Швидше за все, цей сон символізує або деяку невідповідність між бажаним і реальним, або деякі зміни. Наприклад, давайте дізнаємося, до чого сниться зима влітку. Це сновидіння обіцяє покращення фінансової сфери, наприклад:

  • Підвищення заробітної плати.
  • Просування по кар’єрних сходах і збільшення зарплати відповідно.
  • Поява ще одного джерела заробітку.
  • Налагодження бізнесу, який до цього погано розвивалася.

Якщо уві сні зима і багато снігу, а ви розгулюєте в літньому одязі, значить, ви часто помічаєте, як у людей слова розходяться з ділом. І це дуже засмучує, оскільки ви є матеріалістом і не бажаєте сприймати той факт, що така ситуація відбувається повсюдно. Ходити ж зовсім без одягу в зимовий сезон у мріях означає, що ви не боїтеся труднощів і радієте кожному прожитому дню, незважаючи ні на що.

Якщо вам довелося влітку бачити багато снігу, такий сон означає, що скоро вас чекають сюрпризи, які приємно здивують. Але існує ще одне тлумачення цього бачення. Вважається, що явище зими уві сні влітку попереджає про зміну стану здоров’я в протилежну сторону. Пов’язано це з тим, що зараз не тільки не сезон для цієї пори року, але вони ще й дуже контрастні по відношенню один до одного. Тих, хто хворий, чекає одужання, а ось здоровим варто заздалегідь вжити заходів для профілактики різних захворювань.

Вважається, що побачити зиму навесні – до туги й смутку. Це здебільшого пов’язано з тим, що ваш організм не перебудувався після зимового періоду. А от коли приснилося багато квітучих дерев – ознака весняного сезону, – це до великої удачі, любові і безлічі яскравих, незабутніх моментів.

Також цікаво, до чого сниться зима, а при цьому йде дощ. Після такого сновидіння чекайте хороших новин, а якщо був сильний злива – ще і матеріальний прибуток. А ось промокнути під таким дощем означає досягти небувалих висот у своїй професійній сфері. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ