Сонник до чого сниться стигла черешня

Цю соковиту солодку ягоду люблять всі – дорослі і діти за її неповторний смак і аромат. Вона буває різних кольорів і, безсумнівно, привертає увагу своїми стиглими бочками. А вже її корисні властивості (величезна кількість корисних вітамінів і мікроелементів) – це тема для окремої статті.

Але буває і так, що ця стигла красуня нам наснилась і, прокинувшись, нам ввижається її смак на губах. Так до чого сниться черешня? Давайте розберемося в цьому питанні докладніше.

Бачити, збирати

Якщо уві сні ви побачили квітуче черешневе дерево, то такий сон означає, що ваші надії і плани на майбутнє здійсняться. Для одруженого чоловіка подібне сновидіння обіцяє любовний зв’язок на стороні, яка спричинить за собою скандал та руйнування сім’ї. Ці відносини закінчаться також швидко, як цвіте дерево, тому кілька разів подумайте і зважте, чи варто цей зв’язок вашої родини. Якщо ягода черешні приснилася заміжній жінці, її очікують знаки уваги від настирливого залицяльника.

А ось ті, кому сняться ягоди черешні на дереві, отримають велику грошову прибуток. Ваше фінансове становище значно покращиться і придбає стабільність. Червоний колір цієї ягоди символізує любов і пристрасть ваших відносин і говорить про їх стабільності та довіри між вами.

Як говорить сонник, черешня, а точніше її ягоди є символом не тільки грошової стабільності, а взагалі сталості в цілому. Але тут варто звернути увагу на їх стан. Червиві плоди уві сні говорять про неможливість втілення в життя ваших планів. Тому не витрачайте на них час і сили, а зробіть невелику паузу і поставте собі нові цілі.

Ті, хто збирав урожай черешні, отримають гроші назад, коли дані в борг. А якщо вам сниться черешня, яку збирають інші, чекайте фінансової допомоги від рідних і близьких. Загалом, все що пов’язано зі збором черешні позначає фінансовий дохід, причому він буде несподіваним.

Є ягідку

Також цікаво знати, до чого сниться черешня, яку ви їли в сні. Тут також важливі деталі:

  • Їсти зелену черешню – до непотрібних розтрат і марним покупкам, спілу – до доходів.
  • Пригощати ягодами іншої людини, значить отримати досить дорогий подарунок.
  • Куштувати плоди черешні прямо з дерева – розбагатіти.
  • Для хворого такий сон означає швидке одужання.

Також важливим є те, якими на смак були черешеньки. Тих, хто їв солодкі соковиті ягоди, очікує щаслива розмірене життя. А ось кислі швидше говорять про перешкоди, які зустрінуться вам на шляху до досягнення поставлених цілей. Жіночому підлозі таке сновидіння обіцяє отримання досить перспективного пропозиції, для чоловіків означає благополучний результат дуже важливої справи.

Є черешню і при цьому дуже чітко відчувати її смак у роті, означає, що ви дуже емоційна і вразлива людина. Що б не сталося, ви всі берете занадто близько до серця. Не варто всерйоз зациклюватися на тих дрібницях, які вже завтра не матимуть абсолютно ніякого значення. Живіть сьогодні.

Якщо у сні ви бачили тільки одну черешню, то такий сон може говорити про вашому самоті. І не виключено, що це сталося завдяки вам. Проаналізуйте свої вчинки, якщо від вас відвернулися друзі з-за ваших слів і дій, варто вибачитися перед ними і налагодити стосунки.

Вам приснилося, як ви купили черешню? Такий сон досить сприятливий. Ви вирішите всі свої проблеми, стряхнете з себе вантаж неприємностей і будете жити спокійно і розмірено, займаючись собою, особистим життям і своєю родиною. Якщо уві сні ви продали ягоди і отримали за це гроші, можливо, варто задуматися про зміну роду діяльності. Не виключено, що вам близька сфера торгівлі, є до цього хист, і ви зможете непогано заробити.

Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ