Сонник до чого сниться пиво

Тлумачення «пивних сновидінь» дуже сильно відрізняється в залежності від того, наскільки поширений і любимо у того або іншого народу цей пінний напій.

Як вважає Східний жіночий сонник, пиво в сні бачити — значить, наяву потерпіти невдачу. Тлумач Міллера, навпаки, вважає: пригрезившиеся розпивання пінного напою в приємній компанії обіцяє сновидінню сприятливі перспективи. В Єврейському соннику хмільний напій названо символом порожніх знайомств і пустопорожніх розмов.

Такі відмінності цілком зрозумілі: пивоваріння в Європі налічує не одне століття, в Росії напій прийшов помітно пізніше, а в мусульманських країнах будь-яке спиртне під категоричною забороною, в тому числі і пиво. Але пити пиво у сні можна і тоді, коли в реальності ви його на дух не переносите, — на подібні сновидіння варто звернути особливу увагу. Які ще деталі допоможуть правильно витлумачити «пивний» сон?

  • Ви бачили пиво, але не пили його.
  • Свіжим був напій або кислим?
  • Приснилося варити «рідкий хліб».
  • Купували чи продавали пиво, пригощали ним кого-то.
  • Пили хмільний напій — вдома, в барі або в компанії приятелів.
  • Дивилися, як п’ють ваші друзі або незнайомі люди.

До чого сниться пиво, яке ви не п’єте, а просто бачите? Якщо ви не пам’ятаєте точно, в якому вигляді вам приснилося пиво, тільки смутно пригадуєте, що уві сні вам довелося бачити хмільний напій, то, швидше за все, — це до приємного проведення часу в найближчі свята або вихідні. Сонники радять не затягувати веселощі, інакше це може не кращим чином позначитися на вашому благополуччі.

Приснилося пиво в пляшках, — такий сон означає, що хтось зазіхає на ваше майно, наяву треба бути пильним і обережним. Жерстяні банки з хмільним напоєм обіцяють вам, що ви зможете розкрити підступи та інтриги проти себе.

Сниться пиво, яке продається на розлив, — такий сон застерігає сновидця від поспішних рішень: здаються вигідними ділові пропозиції можуть виявитися відвертою аферою. Так що варто сто разів подумати, перш ніж прийняти або відкинути «супервыгодную» операцію.

Світле пиво в нічних мареннях попереджає: в реальності вам потрібно буде терміновим порядком вишукувати велику суму на дуже важливу справу. Привиділося, що напій розлитий в пляшки, — ви впораєтеся зі своїм завданням.

Бачити в нічних мареннях темні сорти хмільного напою — начальство захоче «навантажити» вас малокваліфікованої роботою, проте вам вдасться уникнути такого неприємного доручення. Приснилося темне пиво у пляшках — ви все-таки візьметеся за важку роботу, але вона буде добре оплачена.

Купувати, варити і пити

Пояснюючи, до чого сниться пиво, всі хороші значення «пивних» тлумачі снів пов’язують тільки зі свіжим напоєм. Мрії про свіжому пиві також можуть обіцяти карколомний успіх у протилежної статі під час найближчого виходу «в світ». Якщо ж довелося бачити уві сні перекисле або просто несвіже пиво, — краще відповісти відмовою на запрошення на найближчу вечірку, якщо, звичайно, ви не хочете стати королевою (або королем) скандалу.

До чого сниться пиво, якщо ви його самостійно варіть? Всяке бачення, що відноситься до процесу пивоваріння, говорить про майбутні клопоти. А якими ці клопоти будуть, — залежить від нюансів.

Так, якщо ви у своїх мріях готуєте інгредієнти для варіння хмільного напою, — це означає, що клопоти будуть необтяжливими, а результат їх буде приємний сновидінню. Контролювати процес варіння пива в невеликій пивоварні, — незабаром вам доведеться відстоювати свої позиції, і перемога залишиться за вами.

Приснилося, що ви перебуваєте на величезному сучасному пивзаводі, — чекайте необґрунтованих звинувачень на свою адресу. Вам вдасться довести, що ви — не верблюд, і навіть опинитися у вигіднішому становищі, ніж ваші опоненти. Але доведеться неабияк попітніти.

Купувати хмільний напій, — такий сюжет у нічних мареннях означає, що ви самі коваль свого щастя. Пригощати їм когось- попередження: не пропустіть хороший шанс, який вам дасть доля. Виявилися продавцем пива в мріях, — навколо вас наяву назріває конфлікт, і буде краще, якщо ви знайдете і нейтрализуете його джерело.

Мабуть, саме неоднозначне тлумачення має сюжет, коли примарилось пити в сні пиво. Побачити себе в мріях вживають пінний напій біля барної стійки, — означає, що ви будете розчаровані тим, як складуться події. Може бути, це не події так погані, а планка ваших очікувань завищена?

Пивний кухоль в барі виявилася липкою від розлитого напою, — такий сон нагадує: “справі — час, потісі — годину, інакше ваші справи можуть серйозно постраждати. Пролили алкоголь у своїх мріях — будьте готові до того, що веселощі доведеться відкласти, щоб зайнятися невідкладною справою.

Бачити, як п’ють хмільний напій інші відвідувачі пивного закладу, — значить, обставини змусять вас переглянути власні погляди і відмовитися від ілюзій. До чого сниться пиво, яке ви п’єте будинку або з приятелями? Вам і правда варто трохи розслабитися і відпочити від роботи. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ