Сонник до чого сниться перстень

З давніх пір людей вабить все приховане і таємниче, все те, в чому є хоч невелика таємниця. Наші нічні марення – це цілий скриню, наповнений загадками і таємницями.

Завдяки сновидінь можна дізнатися те, що приховано, – своє майбутнє і сьогодення, а також осягнути шляху свого розвитку і вдосконалення. Символи та образи, що є нам у сні, можуть бути різними і нести різний зміст. Вам може приснитися і нічний цвинтар, і ваш близький друг. Бачення можуть бути різноманітними або, навпаки, в чомусь схожими.

Прикраси – це те, що приваблює не тільки жінок, але й чоловіків. У всі часи сережки, браслети і кольє могли розповісти про смак, матеріальному положенні і різних особистісних якостях їх володаря. А персні, і завжди були своєрідною «перепусткою» у вищий світ.

Отже, спробуємо дізнатися, до чого сниться перстень. Як говорить сонник, перстень – це символ, який може означати що завгодно, так як його значення буде прямо залежати від зовнішнього вигляду кільця, а також від того, на якому пальці ви його носили.

Тому намагайтеся розібрати свій сон як можна докладніше, для того щоб тлумачення вийшло максимально інформативним. Обов’язково варто звернути увагу на наступні деталі:

  • Золотий або залізний?
  • З яким каменем?
  • На якому пальці?
  • Що робили з кільцем?

Окольцьований сон

Розбираючись з тим, до чого сниться перстень, важливо згадати, з чого він був виготовлений. Отже, золотий перстенець – це ознака того, що незабаром ви відчуєте себе в новому статусі. Вас чекає або підвищення, або поява у вас серйозних і впливових покровителів.

Бачити срібне кільце означає, що у вас розвинена інтуїція. Вам необхідно користуватися своїм даром і частіше прислухатися до голосу серця, а не до голосу розуму, адже якщо ви почнете правильно використовувати свої сили, то зможете допомогти багатьом. Перстень із заліза означає, що незабаром вам належить важка і копітка праця. Якщо таке кільце жінці приснилося, то це означає, що у неї дуже важкий і незламний характер.

Дерев’яне прикраса пророкує вам швидкий відпочинок. Крім того, виріб з дерева може говорити про вашому прагненні до всього природного і натурального, а також до здорового способу життя. Бачити паперове прикраса означає, що ви натура проста й легка. Також такий сон може говорити про ще поки не сформувалися у вас засадах і цінностях.

Далі варто згадати, яким каменем був прикрашений ваш перстень. Бачити уві сні кільце з великим червоним каменем, схожим на рубін, означає, що незабаром ви займете високе положення в суспільстві.

Золотий перстень із синім каменем говорить про вашу стійкості і спокою, а також про вміння володіти собою. Така поведінка дозволить вам досягти багатьох висот. Бачити уві сні прикраса з діамантом означає, що вас чекає зустріч зі своєю долею. З вами познайомиться чоловік, здатний ощасливити вас.

Прикраса з прозорим каменем зразок гірського кришталю говорить про чистоту ваших намірів. Ви людина цнотливий і щирий, але, на жаль, не всі готові це прийняти. Тому не витрачайте свої сили на переконання оточуючих, нехай їх шлях і вибір вас не турбують.

Розбираючись з тим, до чого сниться перстень, важливо згадати, на якому пальці ви його бачили. Бачити перстень у себе на вказівному пальці означає, що вас чекає удача, а також отримання влади.

Якщо уві сні кільце було на середньому пальці, то це віщує вам безліч сюрпризів від близьких вам людей. Прикраса на безіменному пальчику означає, що незабаром вас покличуть заміж. Перстень на мізинці говорить про поповнення у вашій родині. А ось золотий перстень на великому пальці попереджає, що у вас є сильний суперник.

Також необхідно згадати, що саме ви робили з колечком. Купувати в сні кільце означає, що ви прагнете придбати своє щастя. Якщо ви в баченні втратили прикраса, то такий сон передвіщає вам деякі труднощі. Але пам’ятайте, що ви здатні впоратися з будь-якою проблемою. Дарувати комусь прикраса означає, що незабаром вас чекає приємна зустріч. Ви опинитеся в колі приємних та добрих людей.

Сновидіння можуть розповісти вам про що, головне – правильно їх тлумачити. У кожному таїться джерело інформації, вам лише потрібно зрозуміти сенс і значення приснився символів.

Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ