Сонник до чого сниться палити людина

Куріння – досить-таки шкідлива звичка, якої, на жаль, має величезна кількість людей у всьому світі. Але сьогодні багато хто з них починають замислюватися про тяжкі наслідки куріння і намагаються поступово відмовитися від нього.

У будь-якому випадку, палити чи не палити – вибір самої людини. У даній статті мова піде про куріння не наяву, а вві сні. Що віщує такий нічний бачення для сновидця?

Отже, що значить, якщо привиділося палити у сні? Для початку звернемося до тлумачень, в яких йдеться саме про сам факт куріння, і не має значення, що ви курите (трубку, сигару, сигарету, кальян, траву або марихуану).

  • Розпочаті справи незабаром завершаться. І варто зазначити, що фінал буде дуже вдалим.
  • Означає почуття неробства, душевного спокою і розслабленості.
  • Сновидця очікують благополуччя, життя без турбот і клопотів, а також відмінне здоров’я.
  • Якщо ви відзначаєте свої іменини осені або в перший місяць зими, то курити – значить, вести успішні переговори.
  • Сновидця очікують розташування і підтримка з боку оточуючих.

Палити у сні і пускати при цьому димові кільця правильної форми – хороший знак, що передвіщає одержання прибутку. Значну роль у фінансовому збагаченні зіграє ваше уяву. Якщо в нічному видінні ви палите сигари, то вас чекають радісні почуття. Також такий сон означає, що ви отримаєте насолоду від стану спокою.

Якщо в солодких мріях ви бачите людей, що палять сигари, то вам вдасться поправити стан свого здоров’я. Цілком можливо, що ви нарешті виберетеся до моря чи знайдете час для поїздки в санаторій, а, бути може, просто пройдете курс оздоровчих процедур. Чоловіка палити у сні – значить, знайти мудрість і спокій у справах. А от дівчині, як свідчить сонник, курити – значить, прагнути до швидкоплинних задоволень і спокою.

Особлива атрибутика

Якщо вам приснилося, що хтось курить трубку, то незабаром вас чекає зустріч зі старим приятелем. Також такий сон може передвіщати примирення після тривалого конфлікту. Палити у сні трубку самому – в майбутньому ви багато чого досягнете і досягнете солідного положення.

Якщо приснилося, що ви курите кальян, то в черговий робочому відрядженні або в подорожі з сім’єю або друзями над вами хтось подшутит. Будьте пильні, не давайте приводів, і об’єктом насмішок не станете ви. Сон, у якому ви бачите, як хтось інший курить кальян, віщує отримання звісток. Вони будуть не тільки важливими, але й приємними.

Сон, у якому сновидець бачить курця з кисетом, обіцяє йому нове знайомство. Варто зазначити, що спілкування з цією людиною принесе сновидінню позитивні емоції (радість). До чого сниться палити з мундштуком? Поява такого атрибуту шкідливої звички в нічному видінні віщує сновидінню виникнення в його житті несподіванки. Варто відзначити, що вона буде приємною.

До чого сниться палити траву? Можливо, сновидець занадто втомився від навалилися проблем, турбот і іншої суєти. Такий сон відображає його бажання піти в себе, відволіктися, забутися. Може бути, варто просто влаштувати собі кілька днів вихідних?

У разі, коли приснилося, що ви кидаєте шкідливу звичку, вам у реальному житті чекає боротьба з суперником і відстоювання своєї точки зору. Підготуйтеся заздалегідь до цих подій і ви зможете здобути перемогу над будь-яким ворогом!

Якщо день народження сновидця випадає на період з вересня по грудень включно, то купувати тютюн – значить, змінити місце своєї роботи. Хто знає, може бути вас запросять в компанію на посаду, про яку ви так давно мріяли?

Автор: Надія Пермякова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ