Сонник до чого сниться ожина (велика)

У раціоні кожної людини повинні бути присутні всі фрукти і ягоди в залежності від сезону. І ожина не є винятком, вона багата величезною кількістю вітамінів і мінералів, необхідних для здоров’я.

А що, якщо вам довелося бачити уві сні ожину? Для початку давайте виділимо основні значення цієї ягоди, а саме:

  • Отримання прибутку.
  • Гідну винагороду за працю.
  • Зміни.
  • Виступати в ролі порадника та ін.

А тепер розберемо кожну з них окремо і дізнаємося про те, до чого сниться ожина.

Бачити, збирати

Ті, кому приснилася ожина у великій кількості, цілі зарості, отримають непоганий прибуток. Побачений образ дуже сприятливий, та сонник радить поділитися прибутком з близькими – наприклад, придбати їм подарунки. До речі, малина в подібному ракурсі означає те ж саме.

Також, відповідно до більшості сонників, збирати ожину з куща сниться до отримання гідної оплати за виконану роботу. Ви це заслужили, бо потрудилися на славу, але майте на увазі, що ваші успіхи помітні недоброзичливцям. Будьте уважні, щоб не потрапити у пастку і уникнути їх підступів. Якщо ж вам пощастило є ожину в мріях – будете давати раду потребує ньому. Таким чином ви отримаєте друга, який також прийде вам на допомогу, коли вона знадобиться.

Спостерігали за збором цієї ягоди з боку варто бути більш обережними. Побачити такий сон – мати недоброзичливців, про яких ви поки що не підозрюєте. Прийміть це як попередження і будьте напоготові, щоб не бути захопленим зненацька.

Але, як розповідає інший сонник, ожина в такій інтерпретації уособлює звичку сновидця братися одночасно за кілька справ. Як відомо, нерідко це приводить до того, що людина в результаті не встигає нічого. Тому оцінюйте свої можливості більш реалістично.

Сновидцы, яких ожина уві сні вколола, занадто часто сприймають все близько до серця. Будь-які слова і дії ви відносите на свій рахунок, навіть коли вони були адресовані іншій людині. Це вас дратує і провокує на непотрібні емоції – спробуйте простіше до всього ставитися. А для закоханих побачений ожиновий сон обіцяє отримання нових відчуттів та емоцій, як здавалося раніше, банальних речей.

Є, готувати

Постарайтеся пригадати, який саме ягоді судилося наснитися. Зелена — вказує на те, що необхідно почекати з планами. Зараз не час для поспіху, адже вона може призвести до невдачі. Тому відкладіть все заплановане на час, до кращого періоду, а далі дійте відповідно до наміченої мети.

Якщо ж ви спостерігали сон, ожина в якому була стиглої і соковитою – ви цілісна особистість, яка перебуває в гармонії зі своїми думками і вчинками. Безсумнівно, ви чітко знаєте, чого хочете, і дотримуєтесь цього неухильно.

Ви їли цю ягоду уві сні? У такій інтерпретації ожина є символ грандіозних подій, свідком яких вам належить стати. Не виключено, що після цього ви зміните свої погляди на багато речей. А от якщо ви їли її прямо з куща – відкриєте в собі нові здібності та можливості. Нова робота, хобі, сфера діяльності – все принесе вам радість і незвичайні емоції.

Чи пробували ви коли-небудь варити варення? А може бути, ви варили варення з ожини уві сні? Тоді цей образ пророкує вам удачу абсолютно у всьому. Сміливо беріться за будь-які починання, розчарувань за ними не піде.

Але давайте також дізнаємось, до чого сниться ожина, якою пригощали. Побачили цей образ чекають спокуси. Можливо, вас захочуть втягнути в сумнівну ідею або будуть підбивати на нехороший вчинок за винагороду. Не піддавайтеся спокусі отримати енну суму грошей, подумайте, чим це може обернутися. Краще відмовитися, щоб не заплямувати свою репутацію.

Цікаво також знати, до чого сниться ожина уві сні, зростаюча великими заростями. Вона обіцяє успіх, який порадує вас у самій несподіваній області вашого життя. Швидше за все, ви просто схильні недооцінювати свої сили і можливості, тому будь-які досягнення сприймаєте як успіх.

Але іноді, як говорить нам сонник, ожина може попереджати про насуваються неприємності, подолати які можна завдяки своїй спостережливості, витримці і терпінню. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ