Сонник до чого сниться пальто

Речі, що оточують нас наяву, часто виступають важливими символами в сновидіннях. Нерідко нам доводиться бачити уві сні деталі верхнього одягу. Вони, як правило, є символами соціальної ролі людини.

Коли сниться пальто, сонники тлумачать його як відображення характеру сновидця. Для точного розуміння, до чого сниться пальто, досить згадати його колір і те, що з ним робив сновидець уві сні.

Одягати, носити, купувати або міряти уві сні пальто — найчастіше означає наяву прагнути отримати теплоту і турботу від близьких друзів або рідних людей. Від неможливості задовольнити потребу в захисті сновидець наяву може дуже різко реагувати на інших. Тому людині потрібно намагатися контролювати свої емоції і перебувати в колі дорогих йому людей як можна частіше. Якщо сновидінню з якихось зовнішніх причин (життя в іншій країні, відрядження) неможливо опинитися поряд з рідними або друзями, йому необхідно більше бувати в тому середовищі, де до нього ставляться доброзичливо.

Тлумачення по діям

Сюжетів, які можуть побічно або прямо пов’язані з верхнім одягом, дуже багато. В сонник пальто входить зі значенням характеру сновидця і ситуацій, що знаходяться в залежності від певних рис особистості. Дії, які в сновидінні виробляються з одягом, вказують на кращі способи подолання проблем або стають відображенням питань, що хвилюють наяву людини.

Приміряти чужий одяг у сні — символ добрих, але приносять шкоду людині дій. Не намагайтеся взяти на себе чужі проблеми. Не беріть відповідальність за промахи і помилки інших осіб. Міряти абсолютно нове пальто в магазині — передвістя успіху, якого сновидець досягне наполегливістю і безстрашністю. Не бійтеся невдач, вони допоможуть відточити навички і перемогти в подальшому.

Міряти в магазині і чорне довге пальто — символ захищеності у справах. Можливо, сновидець незабаром знайде покровителя або наставника, який порадами і справами зможе дуже допомогти йому. Приміряти нове синє або сіре пальто — людині необхідні свіжі враження. У сновидця дуже гостре бажання змінити устрій свого життя. Стратегічне мислення може допомогти у вирішенні проблем наяву.

Купити у сні пальто — сновидця чекає теплий прийом у колі знайомих, до того ж хтось з оточення дуже близький йому по духу. Варто налагодити більш тісні зв’язки зі своїми колегами, велика ймовірність знайти хорошого друга серед них. Купувати плащ уві сні, незважаючи на те що він брудний і старий, — сновидець намагається наяву робити хорошу міну при поганій грі. Не мовчіть про свої труднощі, повідомляйте про проблеми, які здаються нерозв’язними, колег або начальства, шукайте підтримки і порад у своїх рідних та друзів.

Купувати червоне пальто уві сні — сновидінню слід частіше проявляти свої бойові якості, домагаючись чогось, або доведеться розраховувати тільки на допомогу ззовні. Якщо ж у сні довелося купувати біле пальто — друзі завжди будуть підтримувати вас, і, можливо, ви зустрінете дуже надійного людини, з яким у вас буде веселе і невимушене спілкування.

Якщо уві сні пальто вкрали, не варто розповідати свої секрети. Навіть друзі або рідні люди не завжди можуть адекватно сприйняти інформацію, мінливе ж тлумачення може пошкодити сновидінню. Якщо ж у сні пальто вкрали, але сновидець зловив злодія або відшукав вкрадене, то завдяки проникливості і здібності звертати увагу на дрібні деталі, наяву людина зможе легко вирішити хвилюючі його проблеми.

Тлумачення за кольором і станом одягу

До чого сниться пальто, залежить не тільки від дій, які з цим предметом одягу проводилися в сні, але і від його кольору та інших особливостей. Сонник пальто певного кольору тлумачить у зв’язку з тим символічним наповненням, з яким пов’язаний той чи інший колір.

Бачити старе пальто уві сні — необхідність відкинути занепокоєння з приводу промахів в минулому. До того ж старе або поношене пальтечко є ознакою страху перед змінами, прагнення зберегти спогади.

Якщо наснилося пальто чорне і суворе, то сновидця очікує винагорода за його відданість справі і працьовитість. Бачити чорне пальто на іншій людині — в потрібний момент до вас обов’язково прийдуть на допомогу друзі чи рідні.

Бачити в сні біле або червоне нове пальто означає наяву швидке знайомство, яке принесе сновидінню масу позитивних емоцій. Якщо воно біле, але кілька поношене, те почуття, що зв’язують наяву сновидця і його кращого друга, щирі, а сама дружба буде існувати не один десяток років.

Коли сниться зелене пальто, потрібно готуватися до того, що щось нове увійде в життя сновидця: можливий переїзд або підвищення на посаді. Часто зелене пальто сниться перед важливими виїзними заходами.

Бачити в сні на собі дуже яскраве червоне пальтечко — символ захисту від небезпечних людей, які будуть уникати сновидця, але все ж не варто довіряти незнайомцям у найближчий період. Червоне пальто, накидку жінкам часто доводиться бачити у снах перед тим, як вони зустрічають людини, що бажає підкорити їх.

Пальто сонником тлумачиться як відображення соціальних зв’язків сновидця, його ролі в суспільстві і можливостей, які йому доступні. Більшість тлумачень позитивні, але навіть найкраща трактування сновидіння не зможе здійснитися, якщо сам сновидець не докладе значних зусиль. Автор: Катерина Волкова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ