Сонник до чого сниться піраміда (єгипетська)

Вам цікаво, до чого сняться піраміди? Не турбуйтеся, в цілому це добра ознака. Як вважає Новий сімейний сонник, піраміда уві сні передвіщає, що в найближчому майбутньому на вас чекає багато хороших змін. Продовжуйте читати цю статтю, яка всебічно розтлумачить значення цього образу.

До чого сниться піраміда? У різних толкователях цей символ має різні трактування. Наприклад, за Медеї, піраміда виступає символом знання або розкриття якоїсь таємниці, а Дмитро і Надія Зима вважають, що це ознака схильності до аналізу і точним наукам, великий амбітності. За Д. Лоффом, це образ, що виражає загадковість, панування, всемогутній потенціал. По новітньому соннику Р. Іванова, якщо приснився такий сон, піраміда символізує:

  • Одужання всіх хворих.
  • Прояв оригінальних ідей і їх виконання.
  • Щастя і благополуччя.

Якщо піраміда приснилася чоловікові, то він, по тлумаченню Фрейда, не думає про постійну коханку або стабільних відносинах, так як сердечне захоплення може погано вплинути на його життя. Варіанти тлумачення пов’язані також з конкретним сновидінням, так як людина можете бачити це спорудження різних розмірів, з різних матеріалів або ж конкретну, іменну (наприклад, Хеопса). Тому, щоб остаточно зрозуміти, до чого сниться піраміда, потрібно вивчити різні тлумачення.

Піднятися на вершину

Якщо приснилося, що піднімаєтеся по ній, то вас, як пише Міллер, чекає поїздка куди-небудь без супроводу, а також втілення в життя всіх ваших великих планів. Той же самий епізод з вашого сну Дмитро і Надія Зима тлумачать як намір переконати кого-небудь у вашому пануванні над ним.

А по соннику від А до Я, ви пройдете через багато труднощів, але в кінці кінців досягнете успіху. Сучасний універсальний сонник, з іншого боку, закликає вас відмовитися від бажання бути вище всіх, оскільки в цьому випадку буде важко жити в гармонії з оточуючими, вам загрожує самотність.

Існує й інша інтерпретація: побачений сон, де була піраміда, за твердженням Медеї, – це символ таємниці, цей образ означає прагнення бути на вершині і стати головною дійовою особою в якому-небудь колективі. А ось Новий сімейний сонник для молодої дівчини вважає цей образ попередженням про шлюб з невідповідним для неї людиною.

Якщо сниться, що хтось інший піднімається на неї, то Загальний тлумач пророкує, що хтось із ваших родичів потребує допомоги. Іншу інтерпретацію для чоловіків пропонує Збірник сонників: тим, хто уві сні намагається піднятися на неї з дівчиною, він віщує болісну і безплідну пристрасть.

Загадки і таємниці

Якщо уві сні ви намагаєтеся розгадати таємниці вікових пірамід, оглядаючи камінь, що відвалився від будови, то, за твердженням сонника Міллера, сонника Закоханих та Нового сімейного сонника, такий сюжет пророкує вам удачу в любові і масу позитивних емоцій.

Якщо вам присниться піраміда маленького розміру, то, за Медеї, залишилися лічені години до досягнення мети. Як стверджують Дмитро і Надія Зима, висока піраміда з каменів у сні означає участь у масштабному проекті, який не обіцяє грошового доходу, але допоможе знайти додатковий привід для гордості. А сонник іменинників вересня, жовтня, грудня вважає, що зараз для вас гарний час ставити нові життєві цілі.

Так як ви вже достатньо багато знаєте про значення піраміди уві сні, то наступного разу, коли вона присниться, ви легко розтлумачите, до чого сниться піраміда. Автор: Світлана Варданян

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ