До чого сниться смерть людини який живий

До чого сниться смерть людини який живий?

До чого сниться смерть людини який живий? Ви прокидаєтеся в шоці, намагаєтеся забути сновидіння. Але картини сну знову встають перед очима. Як трактують сонники ця подія, чи є причини для переживань? Розберемося уважно.

Загальне значення смерті уві сні

Як не дивно, медіуми і ясновидці трактують смерть уві сні з позитивної сторони. Вони вважають даний факт попередженням не про нещастя, а про глобальні зміни в житті “померлого”. Якщо порівняти подібний сон з картою Таро смерть, можна побачити паралелі. Аркан “Смерть” не позначає фізичну смерть людини. Цей аркан може попередити про:

  • швидкі зміни в житті гадающего;
  • вмирання віджилих свій вік принципів;
  • переродження особистості людини.

Не слід панікувати: хрещення у християнстві теж символізує смерть. Смерть життя в гріху і народження нової людини, що присвятила себе служінню Господу Христу.

Різні тлумачення сну

а) Смерть знайомих і друзів

Якщо уві сні помирає один сновидця, це обіцяє тимчасову розлуку. Не турбуйтеся за життя одного: він тимчасово вийде з вашого кола спілкування, не більше.

Якщо ви бачите смерть знайомої людини, краще припинити з ним спілкування на якийсь час. Підсвідомість попереджає про небезпечний періоді у спілкуванні з цією людиною: або він вас хоче втягнути в аферу, або ви поскандалите. Вам просто краще розлучитися.

Якщо ви побачили смерть людини, з яким давно не зустрічалися, – це обіцяє швидку радісну зустріч. Причому, зустріч принесе не просто радість – вона стане доленосною.

Врятувати уві сні людину від смерті – чекайте прийняття відповідального рішення в життя. Ймовірно, даний чоловік і буде центром прийдешніх подій.

Загибель шефа на роботі позначає хороші зміни в кар’єрному зростанні, аж до підвищення (якщо ви його чекаєте). Смерть колеги позначає усунення конкурента в бізнесі, а також поліпшення мікроклімату в робочому оточенні.

б) Смерть родичів

Родичів у кожної людини багато – це члени сім’ї, двоюрідні/троюрідні тітки і брати, а також далекі родичі. Як пояснюють тлумачі дана подія у сні?

  • Смерть чоловіка/дружини у сні обіцяє довге благополучне життя у злагоді, достатку і гармонії. Можна і так витлумачити: ви будете разом до самої смерті, не розлучитеся. Якщо в цей час чоловік(а) хворий, значить, чекайте швидкого одужання.
  • Інше значення тлумачі надають смерті цивільного чоловіка/дружини: ви неминуче розлучитеся. Смерть коханого може передвіщати швидке весілля.
  • Смерть живого батька передвіщає невдачі в бізнесі або на роботі. Будьте обережні з підписанням контрактів і угод.
  • Загибель братів/сестер попереджає, що їм необхідна підтримка і турбота з вашого боку.
  • Смерть матері відкриває в підсвідомості гнітючі психіку вчинки, сором і занепокоєння з цього приводу.
  • Смерть далекого родича у сні попереджає про погане ставлення цієї людини до сновидінню: він як би помер для спілкування. Нічого хорошого чекати від цієї людини не слід.

 

в) Смерть незнайомців

Тлумачення сну залежить від відчуттів, які відчуває сновидець під час сновидіння. Наприклад, жалість до померлого уві сні попереджає про не зовсім приємні зміни в житті: розрив відносин, конфліктах.

Негативні відчуття до загиблому розкривають у підсвідомості сновидця вантаж непрощенной провини, прагнення звільнитися від гнітючих спогадів або позбавитися від чогось неприємного в житті.

Якщо ви відчуваєте жах при вигляді загибелі незнайомця, вас чекають численні випробування на життєвому шляху, різні перешкоди до досягнення мети.

Умиротворення під час загибелі незнайомця (відчуття спокою, безпеки) попереджає про благополучне вирішенні життєвих питань, навіть якщо зараз не все гладко.

Присутність на похоронній процесії обіцяє несподівані приємні новини, які принесуть сновидінню благо. А ось похорони невідомих людей, навпаки, обіцяють дрібні неприємності в житті.

Тлумачення психологами смерті

Як психологи розглядають подібні ситуації у сні? Вчені дослідники одностайні: загибель знайомого або родича пояснюється втратою емоційної зв’язку з даною людиною. Підсвідомість сигналить: не віддалятися від спілкування, не замикайтеся у вирі власних справ і турбот. Просто приділіть дещицю свого часу близькому і рідному чоловікові, щоб надалі він не помирав у вашому сні.

Також бачення загибелі можуть символізувати спробу підсвідомості впоратися з віджилими свій тяжкими спогадами минулого. Людина повинна переглянути ставлення до життя взагалі, кардинально змінитися. Залиште страхи та переживання в минулому, станьте вільними від гніту віджилого.

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ