Сонник до чого сниться потоп у квартирі, на вулиці

Низка життєвих явищ нагадує потік води, який часом тече плавно і не заподіює занепокоєння, а потім може різко змінити свій напрямок і перетворитися на потужний водоспад.

Вода – символ, що втілює одну з основних природних стихій, яка розкриває емоційну складову, почуття і стосунки між людьми. Після сновидіння важливо заглянути в сонник: потоп може розкрити таємницю вашого неспокою і відкрити шлях до можливого вирішення проблем, пов’язаних з життєвим виром подій.

Сновидіння з цим явищем часто є дзеркальним відображенням внутрішнього стану. Іноді вони відбуваються слідом за стресовими подіями в долі людини.

Нескінченне протягом води, схожа на потоп, сонник тлумачить як небезпека, з якою можна зустрітися в реальності. Небезпечні події викликані надмірною емоційністю і поспішно прийнятими рішеннями. Квартира являє собою власність власника, бачити уві сні потоп в будинку означає небезпеку, яка загрожує нерухомості сплячого.

Тлумачення сновидіння, в якому будинок заливає водою, може бути іншим залежно від ситуації, додаткових деталей уві сні і стану самої людини. Ось кілька прикладів розшифровок, до чого сниться потоп у квартирі.

  • Сон ллється з водою молодої заміжньої жінки обіцяє поповнення сімейства.
  • Затока в будинку, пов’язаний з несправністю трубопроводу або сантехніки, відображає нестабільні відносини у сім’ї, сімейні негаразди.
  • Якщо вам вдалося зупинити затоплення квартири і навести порядок в домі, в дійсності вам вдасться подолати всі перешкоди і налагодити життя в сім’ї.
  • Приснився потоп в будинку чи кімнаті, яку нескінченним потоком заливають сусіди з верхнього поверху? Сон пророкує тривалий бій з життєвими обставинами.
  • З’ясуємо, до чого сниться потоп у ванній. Сонник пророкує разі погіршення здоров’я у статевій сфері, якщо вода була чорною і каламутною. Чиста вода в цьому сновидінні, навпаки, говорить про одужання.

Сни про затоплення простору

Сонник потоп на відкритому просторі, вулиці тлумачить як завершення чергового етапу в житті. В іншому джерелі стверджується, що затоплення вулиці призведе сновидця до участі у масовому заході. У найближчому майбутньому сон обіцяє участь у мітингу, весіллі, святі.

Вода піднімається з рівнем, спровокувала потоп на вулиці і захопила повністю весь місто, означає тяжку працю і тривогу. Існує інше значення цього сну – потоп в місті може означати, що людина потрапить під вплив мас.

Бачити потоп уві сні і потрапити у крутиться вир обіцяє в найближчому майбутньому проведення часу в численній галасливій компанії. Масштабна повінь або всесвітній потоп передбачають глобальні зміни в житті сновидца. Зміни відбудуться в духовній сфері, вони змінять звичне ставлення до життя.

Повінь на просторах сну, в результаті якого сплячий постраждав або потонув, означає нескінченний потік пристрастей у житті цієї людини. Бурхливі емоції в реальності не дають йому спокою. Поступово потрібно впоратися зі своїм темпераментом, щоб не накоїти ще більше лиха.

Вода у сні, постійно завойовує все більше і більше простору, віщує примхи долі. Потоп у сні, виникає раптово для бачить сон людини, передрікає в реальності сильну закоханість. Хвиля нових почуттів повністю заволодіє серцем і не залишить у спокої. Автор: Тетяна Іванова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ