Сонник до чого сниться підмітати підлогу

Будь-яка дія в сновидіннях, пов’язана із збиранням, традиційно вважається позитивним. Тому сонники свідчать, що підмітати уві сні — сприятливий знак. Але на деякі деталі варто звернути особливу увагу — з-за них сон може придбати попереджувальне значення замість позитивного.

Прибирати в будинку — в тому числі і підмітати — значить, заманювати в своє житло удачу. Наскільки вдало пройде ця «операція» у вашому сновидінні, буде залежати від того, що, де і чим довелося уві сні підмітати.

Додаткові відтінки значень несе навіть те, куди після прибирання в сновидінні був викинутий сміття: у відро для сміття — добре, а якщо за поріг будинку — потрібно бути обережніше з фінансами. Тому потрібно постаратися згадати всі дрібниці з ваших нічних мрій. Найчастішими сюжетами снів про застосування віників і мітел можна назвати наступні:

  • Змітати сміття з підлоги в своєму будинку.
  • Прибиратися в незнайомому житло.
  • Підмітати двір чи під’їзд.
  • Помсти вулицю.
  • Має значення також, довелося користуватися віником або мітлою.
  • Ви могли спостерігати за тим, як прибиранням займається хтось інший.

Як свідчить Життєвий сонник, підмітати в своєму сновидінні — позитивний образ. Того, хто бачив такий сон, у перспективі очікують фінансове благополуччя і суспільне визнання. Змітати з підлоги сміття у власному будинку — значить мати сили і здібності для того, щоб зуміти обернути навіть складні ситуації собі на користь і отримати від цього прибуток.

До чого сниться підмітати підлогу і бачити, що квартира або будинок чистіше не стають? Тлумач радить насторожитися: можливо, що в найближчому майбутньому вам доведеться виконувати якусь роботу, яка не буде викликати у вас ні морального, ні матеріального задоволення. Однак виконати ці обов’язки буде життєво необхідно, і відкрутитися від них не вийде — сонник радить спробувати змиритися з обставинами й просто перечекати не самий сприятливий життєвий період.

Для молодої незаміжньої особи змітати сміття в своєму будинку в сновидінні означає швидке весілля і переїзд до чоловіка з батьківського дому, — каже Сонник XXI століття. Для заміжньої дами підмітати уві сні в своєму житлі – означає, що прийшла пора «прибрати» у сімейних відносинах, залагодити назріваючі конфлікти і розбіжності, щоб не доводити справу до сварки і розбрат.

Якщо раптом приснилося, що довелося мести підлогу в чужому будинку, тлумачі радять замислитися: чи не надто ви чуйні на чужі прохання? Може бути, ті, хто просить вас про послугу, можуть чудово впоратися з власними проблемами самі, але їм зручніше перекласти клопоти на ваші плечі? Якщо ви надаєте допомогу іншим із доброти чи з почуття обов’язку, але на шкоду власним інтересам, тлумачі радять відмовитися від такого альтруїзму: власне здоров’я і власне благополуччя дорожче.

Двір, вулиця, під’їзд

До чого сниться підмітати двір? Різні тлумачі трактують такий сон вельми суперечливо. Один з варіантів пояснення, що означає помсти двір, каже, що це дуже хороший спосіб. Ви не пасуєте перед труднощами, а значить, зумієте уникнути будь-яких складнощів і навіть обернути їх собі на користь.

Є і таке тлумачення: для дівчини підмітати двір і змітати купу опале листя – означає, що їй буде складно позбутися настирливого залицяльника, до якого спляча сама не відчуває ніжних почуттів. Для чоловіка сон, у якому він мете двір, прибираючи опале листя, — сигнал про те, що він зуміє домовитися з начальством про підвищення і про збільшення платні. Якщо ж сновидець сам займається комерцією, то подібні мрії — до вдалої операції, а листя у великій кількості означають гарний прибуток.

Бачити в сні двір, з якого був виметений все сміття, — до ненавмисної радості. Вона може виявитися не дуже значною в матеріальному вираженні, але запам’ятовується. А ось підмітати у дворі, де вже немає сміття, — до марних клопотів: наяву варто подумати, перш ніж братися за справу.

Сміття у дворі знаходиться у величезній кількості, але вам вдається його вимести — значить, ви зумієте правильно вибудувати відносини зі своїм ближнім колом, навіть якщо зараз є деякі непорозуміння. Згребти у дворі листя чи сміття в купу — вам вдасться вирішити масу справ, які накопичувалися у вас довгий час. Якщо, незважаючи на ваші старання, сміття у дворі не убуває, такий сон говорить про те, що ви відчуваєте себе незахищеним, — сонники радять не соромитися попросити підтримки у друзів і близьких.

До чого сниться підмітати чужий двір? Ви потрапите в якусь ситуацію, яка обернеться нерозумінням. Швидше за все, це виявиться просто непорозуміння, яке досить швидко вирішиться.

Якщо приснилося, що ви подметаете вулицю, тлумачі вважають, що це сновидіння свідчить про вашому прагненні жити в злагоді з оточуючими. Цей образ може провіщати, що вас чекає дуже корисне знайомство або знахідка давно втраченого цінного речі. Одним з не самих хороших сюжетів про прибирання вважається сон, коли чоловікові доводиться робити прибирання віником в під’їзді. Бачення застерігає сновидця: протистояння начальству може закінчитися плачевно, тому краще утриматися від конфліктів з керівництвом.

Знаряддя праці і трудівники

У сновидінні довелося змітати сміття віником — варто підготуватися до змін, які можуть статися з вами наяву. Несподівано виявилося, що потрібно зробити прибирання, а у вас немає знаряддя праці, і ви йдете в магазин або на ринок за віником — наяву на вас можуть покласти нові обов’язки. Це може бути кар’єрне підвищення або робота над новим проектом. Але не варто переживати через цю роботу вас буде чекати гідну винагороду.

Якщо приснилося, що хтось подарував вам віник, — варто постаратися згадати, хто саме це був. Можливо, що саме ця людина бачить у вас власного наступника.

Сон, де ви подметаете підлогу віником, який ламається, означає, що потрібно бути готовим до підступів конкурентів або недоброзичливців. Якщо ви умудряєтеся закінчити підмітання поламаним віником — удача буде на вашому боці.

Якщо в сновидінні довелося мести підлогу брудним віником, наяву вам належить відправитися в дорогу — в подорож або тривале службове відрядження. Знайти в процесі прибирання давно загублену річ — вдало провернути складна справа на заздрість конкурентам.

Якщо примарилось вимітати сміття мітлою — у вас є завдатки природженого оратора, який може переконати кого завгодно і в чому завгодно. Наскільки ці здібності вдасться реалізувати у реальному житті, залежить від якості і «повноти» мітли. Приснилося підмітати уві сні, змітаючи в купу паперові гроші або листя, — такий знак обіцяє значне поліпшення матеріального становища.

Побачили уві сні, що двірник мете вулицю або збирає опале листя, — в реальності ви зможете зміцнити свій добробут з чиєюсь підтримкою, наприклад, за допомогою отриманої спадщини. Якщо опале листя при цьому покривають тротуар товстим шаром — фінансова надбавка виявиться досить солідною. Якщо в ролі двірника у вашому сні опинився нині покійний чоловік — сон обіцяє невеликі непорозуміння, які легко вирішаться. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ