Сонник до чого сниться піца

Піца, знамените блюдо італійської кухні, давно завоювала світ. Її люблять і дорослі, і діти. Бачити це блюдо в сні або є його – пророкує приємне проведення часу з друзями. Крім того, воно символізує затишок і домашнє тепло. Але це далеко не всі трактування такого сновидіння.

Так до чого сниться піца? Відповісти на це питання допоможе сонник. Піца вказує на ваші перспективи за рахунок власних талантів і прихованих можливостей. Єдине, що потрібно, це докласти трохи зусиль, щоб досягти результату, який виявиться краще, ніж ви планували.

Велике значення має процес приготування піци. Давайте розглянемо його тлумачення в залежності від ситуації.

Готувати її самому – означає, що ви бажаєте проявити свої таланти і показати вміння. Ваш прихований потенціал вже давно слід було б застосувати за призначенням, і зараз настав сприятливий час для активних дій. Це принесе найближчим часом перші результати, а життя почнеться налагоджуватися, мінятися в кращу сторону. Крім того, у вас буде виходити робити з нічого щось вартісне. А таланти допоможуть завоювати повагу колег та оточуючих людей.

  • Якщо піца, яку ви готуєте, трохи пригоріла – значить, в реальності будьте обачнішими, вас може спробувати обдурити колега або близький товариш. Але ви зможете вийти з ситуації з високо піднятою головою.
  • Якщо уві сні ви бачите, що хтось інший готує страву, – таке сновидіння означає, що побачений людина допоможе вам у досягненні ваших цілей, сам того не знаючи.

Інші подробиці

Дуже часто може приснитися, що ви їсте піцу. Якщо вона виявилася смачна, то наяву ви можете розраховувати на взаємність людини, до якого відчуваєте симпатію. Розкривши свої почуття, ви отримаєте позитивну відповідь і побудувати міцні відносини, які в подальшому можуть перерости в щасливий шлюб.

Крім цієї трактування, сон про вживання страви в їжу символізує бажання займатися якимись проектами. Зараз вдалий час для нових цілей, які ви легко зможете реалізувати. Якщо під час трапези ви упустили шматочок піци, то побачений сон передвіщає швидке отримання звістки здалеку.

А дівчатам таке сновидіння пророкує зустріч з приємним молодим чоловіком. Існує ймовірність, що надалі такі відносини увінчаються створенням щасливої родини.

Якщо вам довелося бачити або готувати піцу з безліччю інгредієнтів – такий сон символізує ваше бажання отримати нові знання і практичний досвід. Приснилася піца з сиром — сновидіння означає взаєморозуміння і довірчі відносини з іншими людьми.

Розрізати і розкладати її по тарілках – обіцяє душевна розмова з близькою людиною. Також такий сон означає взаємні почуття, здатні перерости в любов.

Залежно від зовнішнього вигляду страви змінюється і тлумачення. Бачити велику піцу, піца з начинкою або пишним верхи – сон показує, що ви будете жити в достатку, ні в чому собі не відмовляючи. Скромне блюдо з невеликою кількістю соусу і інгредієнтів, навпаки, показує, що ви будете жити скромно, але не бідно. Іноді такий сон відображає ваше бажання покращити свій матеріальний стан. Автор: Катерина Соколова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ