Сонник до чого сниться підвал

У кожному будинку, великому чи маленькому, є підвал. У деяких з нас це приміщення асоціюється з вогкістю, півмороком, а також з такими представниками тваринного світу, як миші, павуки і таргани.

У більшості ж випадків це активно використовувана частина будинку, яку сьогодні люди все частіше намагаються облагородити. І ось, після гарного ремонту, це вже не просто місце зберігання різних господарських речей і заготовок, а повноцінний спортивний зал, затишна бібліотека або міні-кінотеатр. Після подібного передмови ви, без всякого сумніву, здогадалися про темою нашої сьогоднішньої розмови: до чого сниться підвал. Дізнаємося, що думає сонник з даного приводу.

Почнемо ми нашу розмову з загальних тлумачень з приводу появи підвального приміщення в нічному видінні. Тут сонник пропонує відразу кілька варіантів:

  • Підвал у сні є уособленням минулого (далекі спогади, страхи, думки).
  • Підвальне приміщення як джерело якихось труднощів, з якими вам доводиться боротися в даний час.
  • Віщує увагу з боку настирливого чоловіки (для чоловіків – з боку представниці прекрасної половини людства).
  • Є передвісником сумнівів, переживань з приводу вірності тих чи інших ваших дій.

Стратегічний запас

Якщо вам сниться похмурий підвал, брудний або сирий, то будьте обережні і ні в якому разі не піддавайте себе невиправданому ризику. Недарма кажуть: береженого Бог береже!

Добре, якщо в солодких мріях приснився повний їжі і запасів підвал. Завдяки таким рисам характеру, як передбачливість і економність, наяву вас чекають успіх у справах і чималий прибуток.

Як свідчить інший сонник, підвал, заповнений припасами, є передвісником пропозиції про заміжжя. Претендент на ваші руку і серце буде людиною життєрадісним, веселим, але досить легковажним. Подумайте, перш ніж зробити свій вибір.

Сон, у якому ви не побоялись та оглянули приміщення, говорить про подолання страхів у дійсності. Найближчим часом ви знайдете відповіді на багато питань і зможете розібратися у своїх справах. Якщо ж вам сниться підвал, в якому вас замкнули, то обставини будуть вам не підвладні.

Спуститися в підвальне приміщення і виявити там тіло людини, який в реальності живий і здоровий, – бути стурбованим характером відносин з ним. Останнім часом вони явно зіпсувалися. Може бути, варто зробити перший крок і виправити ситуацію?

Далі поговоримо про сновидіннях, у яких був присутній погріб. Приснився винний льох – у вас буде достатньо коштів, частина яких ви витратите на щоденні потреби, а частину – на накопичення. Діставати з нього вугілля – у вашому домі пануватимуть мир і спокій. Бачити, як хтось інший в нього спускається, – неприємності обійдуть вас стороною.

Спускатися в неосвітлений льох – знайти рішення в неясному для вас справі. Бути замкненим у такому місці – в дійсності вам варто зберігати спокій і не робити ніяких спроб до дій. Настав момент, коли час працює на вас. Краще використати цей період для накопичення сил і знань.

Якщо у нічних мареннях, перебуваючи у погребі, ви чините опір нападкам з боку якоїсь людини, то наяву ви зможете впоратися зі своїми почуттями і упокорити свої помисли. Не кожен здатний контролювати свої емоції! Льох, у якому сновидець робить схованку, говорить про його бажання сховати від оточуючих свої справжні думки.

Підводячи підсумкову риску в розмові про те, до чого сниться підвал, варто зазначити, що в більшості випадків сновидіння відображають почуття і думки сновидіння: спогади, страхи, думки, сумніви… Якщо ж сон передвіщає настання яких-небудь змін, подій, то вони носять або нейтральний або позитивний характер. У роз’ясненнях з приводу льоху, особливо винного, також немає нічого поганого. Автор: Надія Пермякова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ