Сонник Гроші і число вісім 😴, до чого сняться Гроші і число вісім жінці 💤, що означає побачити Гроші і число вісім в сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Гроші і число вісім по Соннику за числами

До чого сняться гроші і число вісім жінці:

Якщо уві сні у Вас є радянські гроші, наприклад, 8, 17, 26, 80 рублів або копійок, то наяву у Вас є, як мінімум, 8 прекрасних ідей, які тільки й чекають того, щоб з втілили в життя. Якщо Ви викидаєте уві сні ці гроші, так як не знаєте, що з ними робити, то в реальності Ви просто прозеваете свою удачу, яка прийде до Вас в образі молодої людини 26 років. Якщо Ви ховаєте у сні радянські гроші в гаманець або кишеню, то можете розраховувати на те, що Ви вчасно розпізнаєте свій щасливий шанс.

Якщо уві сні Ви знаходите скарб – скриня, повний російських монет, і точно знаєте, що загальна сума цих грошей дорівнює числу «8», то через 26 тижнів Ви отримаєте нову посаду чи багатий подарунок від начальства. Хороший цей сон для військових – він означає присвоєння такого звання і задоволення від цього.

Якщо Ви уві сні володієте іноземними грошима в кількості, що дорівнює 8, 17, 26 і іншим числах з цього ряду, наприклад, 17 кронами або 71 динаром, то наяву Ви спокусіть одруженого чоловіка або заміжню жінку і у зв’язку з цим Ваше життя наповниться гострими враженнями і неприємними турботами і хвилюваннями.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ