Сонник до чого сниться парасольку уві сні

Парасолька — наш спаситель від дощу та сонця в реальному житті. Тому його поява в сні зазвичай є добрим знаком.

В сонник парасолька вписаний як символ майбутніх змін, які стосуються різних сторін життя. Вони можуть бути пов’язані і з відносинами, і з кар’єрою.

Краще зрозуміти, до чого сниться парасольку, допоможуть особливості сновидіння, які варто запам’ятати: погода, зламаний був предмет або цілий, і інші деталі.

І в грозу, і в спеку

Парасольки використовуються як в дощову погоду, так і в сонячну — щоб закритися від занадто яскравих сонячних променів. Згадайте, як у своєму сновидінні ви використовували парасольку?

  • Парасолька від дощу
  • Парасоля від сонця

1. Якщо у нічних мареннях вам довелося ховатися від сильної зливи, чекайте змін на любовному фронті. Для незаміжньої дівчини такий сон обіцяє швидке поява в її житті цілої армії шанувальників. І саме серед них знайдеться той єдиний, який розтопить її серце і стане супутником на все життя.

Для чоловіка йти під парасолькою під час негоди у сні — знайомство з жінкою. Самотній чоловік, можливо, скоро буде готовий відмовитися від своєї холостяцької свободи на користь сім’ї. Також в сонник парасолька під дощем входить як символ майбутніх успіхів у роботі. Для керівників сон обіцяє зростання і процвітання компанії, для рядового співробітника — підвищення або фінансовий ріст.

2. Парасоля від сонця, який уві сні використовується за призначенням, — завжди дуже добрий символ. Якщо приснився парасольку, розкрита над головою і ясну сонячну погоду — на горизонті вже промайнула удача і маса радісних подій. Вони ось-ось увірвуться у ваше життя!

Ще одна, не менш приємна трактування сну, в якому з’явився парасолька від сонця, — ви оточені вірними і дуже близькими друзями. В самій складній і непередбаченої ситуації вони прийдуть до вас на виручку. Сниться зонт, який відкривається над вашою головою? Попереду приємні сюрпризи, подарунки та теплі слова від друзів.

Нове придбання

Купувати парасольку уві сні — образ, пов’язаний з любовними переживаннями. Для жінки сон обіцяє швидке любовну пригоду. Заміжній жінці сон обіцяє новий виток відносин з чоловіком. Колишні почуття знову распалятся. Якщо жінка купує у сні кілька парасольок, наяву вона буде багато фліртувати з оточуючими її людьми.

Сон, у якому ви довго вибираєте річ, купуєте її і, виходячи на вулицю, розкриваєте над головою, означає, що наяву ви повністю впевнені в собі. Ви об’єктивно оцінюєте свої можливості, знаєте свої сильні і слабкі сторони. Таке положення дозволяє вам завжди досягати бажаного, а значить, намічені цілі скоро будуть досягнуті.

Якщо купувати в сні довелося чоловікові, дуже скоро його чекає несподіваний поворот у кар’єрі. Можливо, він займеться абсолютно новим для себе напрямком, або отримає помітне підвищення. У будь-якому випадку це буде крок до ще більшого успіху.

Інші значення

Парасолька може фігурувати в сновидінні в абсолютно різних ситуаціях. І кожна з них може бути знаком, який дає вам підсвідомість, керівництвом до дії чи із застереженням.

Наприклад, зламаний зонт, який ви бачите уві сні, уособлює ваше почуття незахищеності наяву. Вам досить складно протистояти побутових труднощів. Але ця невпевненість марною, а страхи здебільшого ілюзорні. Трохи віри в себе — і кожний ваш крок буде вдалим.

  • Якщо уві сні ви тримаєте в руках красивий шовковий примірник, розписаний витонченими візерунками, наяву вас незабаром чекає успіх і визнання. Те, до чого ви так довго йшли в професійному плані, нарешті стане реальністю. І хоча цей шлях був важким, в ньому було багато перепон, підсумок його буде воістину приголомшливим.
  • Коли сниться, що хтось просить у вас парасольку, в життя комусь із ваших знайомих знадобиться допомога. І дати її зможете тільки ви. При цьому вам буде приємно допомагати цій людині, оскільки він вам далеко не байдужий.
  • Йти під парасолькою з ким-небудь — знак того, що скоро разом з цією людиною вам належить пережити захоплюючу пригоду. Якщо це коханий — відносини стануть яскравішими. Якщо «сусідом» був напарник по роботі — разом ви розробите проект, який принесе вам не тільки визнання, але й помітне достаток.
  • Отримати в подарунок — добрий знак, що в житті настають зміни. Причому ці зміни були довгоочікуваними. Можлива ситуація, коли одні двері буде закрита назавжди, але відкриється інша, а за нею — щось більш перспективне і цікаве.
  • Втрата парасольки уві сні і подальша його знахідка обіцяє наяву якесь дивне пригода. Воно може носити абсолютно нейтральний характер на перший погляд, але незабаром ви помітите, що воно залишило помітний слід у вашій долі. Можливо, після нього життя потече в зовсім іншому руслі.

Якщо ви хочете з’ясувати, до чого сниться парасольку, постарайтеся врахувати всі нюанси сновидіння. В такому випадку ви зможете максимально глибоко проаналізувати сновидіння і трактувати його в самому оптимальному для вас ключі. Ксенія Маисова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ