Сонник Астральний досвід 😴, до чого сниться Астральний досвід жінці 💤, що означає побачити Астральний досвід у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Астральний досвід по соннику Лоффа

До чого сниться астральний досвід жінці:

Астральний досвід може бути досить сильним переживанням. З медичної точки зору такий феномен класифікується як диссоциативный досвід або розлад. Часто досвід, породжує таке відчуття, може довести людину до стану екстазу, або травмувати його. У будь-якому випадку це нагадує відчуття, що виникають при перегляді КІНОФІЛЬМУ з вашою участю. По суті, ефект всього, що відбувається уві сні, настільки потужний, що сплячий абстрагується від безпосереднього сприйняття сну. У результаті він бачить себе в певний момент життя. Сни такого змісту можуть відображати реальну картину вашого професійного становища.

Астральний досвід – Схоже відчуття можуть викликати ЛЮЦИДНЫЕ сни. У цих яскравих снах сплячий СВІДОМО віддає собі звіт в тому, що він спить і бачить себе в сні. Сни цього плану можуть викликати відчуття, що сплячий спроецировал себе в певну сферу реальності, створивши таким чином відчуття астральної проекції. Ця ідея поширена в деяких паранормальних навчаннях про сприйняття реальності. До чого сниться Астральний досвід – В культурі корінних народів Америки Астральний досвід сприймається як прояв тісному зв’язку душі з природою. При такому розгляді не дивно, що досвід астральних польотів займає в їх міфології одне з найзначніших місць. У цьому сенсі Астральний досвід може розглядатися як інструмент могутності і СИЛИ (ВЛАДИ): живучи в світі, щедрому обмеженнями фізичних можливостей, ви раптово знаходите спосіб переміщатися туди, куди вам заманеться, ви повністю контролюєте своє місце в структурі Всесвіту. З іншого боку, Астральний досвід може символізувати повну втрату сил, наприклад, якщо ви бачите себе на операційному столі в ЛІКАРНІ. Ваші астральні польоти наділяють вас силою або лякають? Ви самі вибираєте кінцеву точку ваших астральних подорожей або просто з’являєтеся в якомусь місці незалежно від вашого вибору?


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ