Сонник до чого сниться інжир

В житті фігове дерево є священною рослиною. Інжир, привидевшийся сплячій людині, є символом родючості і особливої привабливості для протилежної статі.

Сонник інжир тлумачить як уособлення достатку і процвітання. Бачили себе стоять під деревом фіги – чекайте дружелюбності з боку людини, з яким ви ворогували.

Дерева або фрукти

Якщо у мріях перед вами було величезне дерево, в реальності ви будете схильні піддатися спокусі. Райські заборонені задоволення манять вас. Їсти уві сні соковиті, солодкі плоди – каже, що вас чекає достаток і ваш будинок завжди буде повною чашею. Для зрілих жінок побачений великий інжир говорить про довгоочікуваної вагітності. Смоковниця в сновидінні – провісник благополучних пологів.

Молода дівчина, яка побачила інжир у сні, може очікувати появи у своєму житті вправного спокусника – можливо, це її доля. Сон, інжир в якому був з великими яскравими листям, означає, що здійсняться всі бажання, затаєні в серці, а закохані досягнуть вищого взаєморозуміння.

Бачити квітуча рослина – очікуйте пропозиції руки і серця. Якщо ви рвете або поїдаєте смокву – це до сприятливого вирішення багатьох справ. До чого сниться інжир в засушеному вигляді? Це сновидіння означає, що ви опинитеся під владою емоцій у той час, коли потрібно буде об’єктивно оцінити ситуацію.

Побачити в сні, як ви купуєте інжир, – до появи багатого залицяльника. До чого сниться фіга з розлогими гілками? Це знак міцного здоров’я і відмінного самопочуття. Якщо ж вам приснилося, як хтось із друзів їсть винну ягоду, це попередження бути більш уважним у вирішенні будь-яких питань. Висячі плоди великих розмірів говорять про вдалу операцію, від якої ви отримаєте нові знання і вміння.

Розкладений по ємностей великий стиглий інжир означає отримання прибутку, яка забезпечить вам безбідне життя. Якщо ж присниться збирання багатого врожаю інжиру, таке сновидіння можна витлумачити як одержання спадщини, що теж забезпечить ваш добробут. Сонник фігу тлумачить для сплячого як сприятливий знак.

Бачити уві сні інжир, який пахне і обвішаний плодами, – явна ознака вашої незалежності. Продавати в сні ягоди інжиру – ви проявіть мужність і організованість у досягненні заповітної мети. Варити варення з стиглих ягід – означає, що ви дуже пунктуальна людина, і це допоможе у сфері вашої діяльності.

Отже, побачивши уві сні плоди фігового дерева, ви можете очікувати на:

  • Благополуччя і задоволення.
  • Здоров’я і самостійності.
  • Дружелюбності і довіри.

Бачити уві сні сад з дерев фіги – означає, що в житті ви будете міцно стояти на ногах у фінансових питаннях. Якщо уві сні перед вами була молода поросль – незабаром у вас з’являться нові друзі. Якщо вам приснився інжир з опадає листям – у такого сну є позитивні значення: ви нарешті зможете позбутися від минулих проблем і почнете з легкою душею рухатися вперед. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ