Сонник до чого сниться очерет

Наші сни непередбачувані, і, те, що ми бачимо, так чи інакше визначає нашу долю. А до чого сниться очерет? У загальних рисах можна сказати, що це рослина уві сні віщує добрі починання на шляху до спокою, впевнені кроки до успіху.

У кожен сонник очерет входить як провісник щастя і удачі. Однак, щоб точно дізнатися, що ж саме обіцяє черговий сон, слід заглибитися і згадати, яким він був.

Успішні кроки

До чого сниться очерет, зростаючий в тихій заводі чи на ставку? Ви можете сміливо починати давно заплановане справу. Кожен момент буде наближати вас до наміченої мети, і в кінці ви будете задоволені результатом.

  • На болоті – найближчим часом ви будете відчувати ейфорію, щастя і радість будуть мати міцні підвалини. Не бійтеся віддатися у владу цих чудових почуттів.
  • Зрізаний – призведе до вдалого завершення розпочатих раніше справ.
  • Зелений – символ розквіту. Всі справи досягнуть піку свого успіху. Удача стане вашим партнером.
  • Зарості очерету – очікується швидке поповнення в родині.
  • Якщо ви ловите рибу в заростях, то це означає, що всі ваші минулі образи забулися, ви пробачили своїх кривдників і до вас прийшло умиротворення і спокій.

Може приснитися, що ви заблукали в заростях — це означає, що ви заплуталися у своїх справах і думках. Вам варто більш ретельно обміркувати докладний план дій на майбутнє, привести свої думки і почуття в порядок, і тоді ви обов’язково досягнете бажаного. Не варто забувати, що сни – лише попередження та відображення реальності, що буде – визначаємо тільки ми самі своїми діями.

Якщо вам приснився очерет, то не варто найближчим часом проявляти зайву активність або пропонувати допомогу людині, игнорирующему ваші добрі спонукання. Це призведе лише до того, що ніхто не оцінить прагнень, які ви вкладали багато зусиль, – відповідно, ви не зможете випробувати почуття задоволення. Однак якщо ви бачили, як очерет росте в тихому місці, на красивому озері, а навколо мальовничі луки, то можна сміливо приступати до будь-яких починань – успіх і позитивний результат вам гарантовано.

Добрий знак

Як пророкує сонник, очерети віщують майбутнє щастя. Крити ними дах – це добрий знак для тих, у кого був давній невирішений спір. Ви вийдете з спору з гідністю і вигодою.

Якщо вам приснилося, що ви збираєте очерет, то з самого ранку вам доведеться почати збори – вас очікує досить приємна подорож і довгоочікувана зустріч з людьми, яких ви довгий час не бачили.

Побачений очерет є символом якоїсь таємниці, яка гріє вам душу. Не поспішайте з нею розлучатися, і ваш душевний комфорт триватиме. Також цей образ може пророкувати вам тихе і спокійне життя в селі, в оточенні природи.

Сон, в якому присутня ця рослина, – гарантія вашого щастя в любові. Якщо ж його хтось зрізає, то це означає, що ви підете на поправку – як в плані здоров’я, так і у відносинах, і в справах.

До чого сниться очерет в засушеному вигляді? Ви отримаєте як не можна більш своєчасне участь у своїх справах від людини, з яким вас звів випадок. Якщо ж очерет вам подарували, то вам буде надана підтримка, якщо ж даруєте ви станете незамінною опорою для кого-то. Автор: Людмила Мухачева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ