Сонник до чого сниться іноземець

Якщо подивитися в сонник, іноземець, побачений у нічних прогулянок вашої душі, має безліч значень. Все залежить від того, у якому образі ви його бачили. Побачити в сні людини, що говорить на незрозумілій мові, – означає прояв вашої сутності, яка чимось стривожена або не згодна з гучними висловами на вашу адресу.

Якщо іноземець у сні дарує вам подарунок, наяву ваше здоров’я буде міцним, а вже наявні хвороби почнуть відступати. Вступити в діалог з іноземцем – обіцяє несподіваний поворот у справі, яку ви давно вважали безнадійним. Тепер з’явиться не тільки можливість завершити його, але і винести для себе багато корисного.

Бачити у сні близької вам людини, що говорить іноземною мовою, – пророкує неймовірний подарунок долі, всі таємні бажання неймовірним чином в тій чи іншій мірі здійсняться. Якщо ж вам приснився іноземець, який заразливо сміється і спілкується з вами, – чекайте приємна справа, з-за якого вам доведеться здійснити тривалу подорож.

Сновидіння, в якому ви перебуваєте в компанії іноземців, каже, що у вас з’являться нові друзі. Дружба з ними досить благотворно позначиться на вашому душевному стані, відкриваючи море позитиву.

Побачити сон, де ви в оточенні людей іноземного походження, віщує:

  • Запастися терпінням.
  • Очікувати позитивних емоцій.
  • Народження милих малят.
  • Зустріч з рідними.
  • Посмішку фортуни.

Сон, сюжет якого розгортається перед вами поданням якогось театру і в цьому театрі ви в образі іноземця, – провісник швидкого знайомства з дуже ерудованою і багатою людиною. Бачити уві сні іноземця, який базікає без угаву, – означає, що вас можна привітати: підвищення по кар’єрних сходах у вас в кишені.

Якщо жінка у своїх мріях в образі нареченої, а поруч з нею молодий американець, що ж, ваше везіння буде більш ніж неймовірним, що призведе до білої заздрості, не має для вас ніяких наслідків.

Сон, в якому іноземець представляється в образі милого, довірливого одного, в реальності обернеться несподіваним поворотом у сердечних справах. Можлива зустріч з людиною, яка стане спорідненою душею.

До чого сниться іноземець, який вороже налаштований? У вашого супутника життя є серйозний конкурент. Задумайтеся: може, з вами не той чоловік?

Якщо ваша мрія наповнене святом, а організатором є побачений іноземець – вам пощастило: у вас з’явиться таємний, але дуже впливовий покровитель, який завжди готовий прийти на допомогу в складній ситуації. Так чи інакше, якщо ви побачили уві снах іноземців, ваша підсвідомість радить звернути увагу на появу:

  • Нових друзів.
  • Яскравих вражень.
  • Того єдиного, якого ви чекали все життя.

До чого сниться іноземець похилого віку, що займається своєю справою і не звертає на вас уваги? Ваше підсвідомість говорить, що треба поцікавитися станом справ у ваших батьків. Вони були б щасливі бачити вас як можна частіше; можливо, їм потрібна допомога в побутових питаннях – провідайте їх найближчим часом.

Якщо вам приснилася іноземка, яка доброзичливо налаштована і намагається вам багато розповісти, але ви не розумієте ні слова, – чекайте незабаром появи на світ немовляти. Батьком станете або ви, або народиться малюк, якому ви станете хрещеним.

Якщо вам присниться оголений виходець з іншої країни – ваш супутник, можливо, схильний до зради, а для вас відкривається світ нових знайомств і відчуттів. Розціните це як шанс побудувати нові відносини. Якщо у вашому сні було багато троянд, які вам приніс в дар іноземець, — найближчим часом чекайте яскравих вражень від дій своєї близької подруги або друга. Ви відчуєте їх схвалення і підтримку в своєму новому починанні. Автор: Зоя Крупська

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ