Сонник до чого сниться Новий рік у сні

Новий рік з подарунками, хлопавками, боєм курантів та безліччю добрих слів і смачних страв люблять і дорослі, і діти. А якщо свято нам тільки сниться?

Символічний сонник Новий рік, який з’явився в мріях, вважає початком настають в житті змін, які оновлять і освіжать ваше життя, тому навіть хороший сон про свято, а не тільки він сам.

Коли примарилось зустрічати Новий рік серед спекотного літа або сльотавої осені, то сон про головному зимовому святі стає особливо актуальним. Про які ж нововведення, які відбудуться в житті сновидца, здатні розповісти нічні мрії? До чого сниться Новий рік, залежить від подробиць побаченого.

  • Приснилося новорічне святкування у великій компанії.
  • Вам довелося зустрічати свято у сімейному колі або навіть на самоті.
  • Пригрезились новорічні свята у невизначену сезон.

Як пише Сонник Міллера, якщо уві сні вам привиділося зустрічати Новий рік, але ви не пригадуєте подробиць, а пам’ятаєте тільки новорічні атрибути і загальний настрій, то і цього бачення є пояснення. Для більшості сновидцев такі мрії означають зміцнення матеріального становища в самому найближчому майбутньому.

Що стосується молодих людей і дівчат, то для них подібне бачення — провісник щасливого шлюбу. Але якщо ви не любите новорічні свята та при цьому бачили Новий рік у сні, тлумач радить взяти відпустку і як слід відпочити.

Якщо приснився великий новорічний бал, в якому ви брали живу участь, пише Сонник Дмитра та Надії Зими, значить, справа, в яку ви вклали багато сил і часу, принесе вам заслужений успіх. Однак тлумач попереджає: якщо в сні на новорічному балу ви кружляли в танці, вам не варто переоцінювати свої можливості після досягнутого успіху — саме адекватна оцінка своїх дій допоможе швидше подолати наступну сходинку.

Приснився свято в дружній компанії, коли всі обмінювалися подарунками, жартували і веселилися, — готуйтеся до приємних несподіванок, які стануться в найближчому часі. Сонник циганки Серафими вважає: наснився сон, Новий рік в якому було радісним і веселим для сплячого, він зможе не тільки вдало взятися за нові справи, але навіть виправити старі помилки і помилки — наприклад, помиритися з другом, з яким давно перебував у сварці.

Домашні радості

Пригрезились домашні клопоти перед тим, як відзначати Новий рік — робите прибирання, увешиваете ялинку іграшками, розвішуєте гірлянди, — значить, останнім часом вас досить сильно «напружували» побутові справи і домашні обов’язки. Але не варто переживати — буде і на вашій вулиці свято, вже в самому незабаром можна буде розслабитися і приділяти домашнім турботам не так багато уваги.

Як свідчить Алфавітний сонник, Новий рік, який ви зустрічаєте зі своєю сім’єю, але не в домашніх стінах, а, наприклад, у ресторані або в заміській готелі, говорить про те, що вам потрібно домогтися успіху в кар’єрі. Ваші кар’єрні досягнення стануть приводом для гордості ваших рідних, і вони будуть надавати вам усіляку підтримку.

Якщо молодій жінці сниться, що в новорічну північ з гучним бавовною відкривається пляшка шампанського, — це означає, що в найближчий рік вона вдало вийде заміж. Молодій людині сон про шампанське в новорічну ніч передвіщає щасливе одруження.

Однак якщо уві сні ви бачите багато пляшок з алкогольними напоями, сонники попереджають: досягнення успіху буде залежати від того, як швидко ви зможете підлаштувати свої плани під змінену ситуацію.

Палити бенгальські вогні в сновидінні, гриміти петардами і запускати феєрверки опівночі під Новий рік в компанії друзів і близьких означає, що незабаром з вами станеться радісна подія, яка буде важливим для всієї вашої сім’ї.

До чого сниться Новий рік в позаурочний час? Якщо це відбувається влітку — бачення віщує збільшення фінансових надходжень. Якщо у вашому сновидінні під час новорічного свята була не зима, а літо – ви зможете не тільки поліпшити свій добробут, але й наповнити своє життя яскравими емоціями та враженнями.

Якщо сон про Новий рік приснився вам восени, значить, важливе для вас справа, яка просувалася з труднощами із-за проблем і перешкод, незабаром знайде благополучне завершення. Це принесе вам і душевне задоволення і заслужену винагороду. Якщо сниться, що ви відзначаєте новорічне свято у своїх мріях не взимку, а восени, вам не можна піддаватися зневірі: ваші проблеми зараз — лише ілюзія, вони пройдуть стороною.

Зустрічаєте свято уві сні в самоті? Сон дає підказку: вам потрібно самому займатися наміченими справами. Тільки ваше діяльну участь у власних проектах забезпечить їм успіх і принесе вам вигоду. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ